מנעולים חכמים: הדור הבא של הדלתות

מנעולים חכמים נועדו לצמצם עד כמה שניתן את היכולת של פורצים לבצע את עבודתם. אז מה הם שלושת סוגי המנעולים החכמים המרכזיים בשוק ומה היתרונות והחסרונות של כל אחד?

עוד במדריך
מהם מנעולי הדלתות המתקדמים? מה יתרונות נעילה ללא מפתח? מה החיסרון במנעולים אלו?

דלת הבית שלנו חבה את יעילותה למנגנון אחד, הצילינדר, אותו גלגל זיזים המפעיל את מנעול הדלת המתחבר אל קיר ומונע מן הדלת להיפתח. 

שיטות נפוצות של פורצים הן שכפול מפתחות באמצעות העתקת המפתח לתבנית יצוקה או באמצעות כרטיס השכפול הניתן לכם בעת קניית הצילינדר. אז איך מנעולים חכמים יכולים לעזור לכם לצמצם את הסיכון לפריצה? תשובות בהמשך.

מהם מנעולי הדלתות המתקדמים?

על מנת לצמצם את תופעת הפריצות לדירות, פותחו טכנולוגיות חדשות, כמו מערכות אזעקה ומיגון לבית וכמו מנעולים חכמים. 

3 סוגי המנעולים החכמים המרכזיים הם: 

מנעול ביומטרי - מנעול המופעל באמצעות טביעת היד שלנו.

מערכת ENTER של חברת מולטילוק מציעה את האפשרות הזו של זניחת המפתח לטובת האפשרות הזו, כמו גם אפשרות של פתיחה באמצעות שלט או פתיחה באמצעות קוד.

המערכת נתמכת באפליקציה לשליטה מרחוק ומופעלת על ידי סוללות המניעות את הצילינדר והמנעול כולו.

מנעול קודני - מנעול SDS המשווק על ידי חברת רב בריח ומאפשר בחירת קוד כניסה לבית או העברת כרטיס RFID, המכיל שבב ייחודי שרכיב המותקן בדלת מסוגל לקרוא.

ישנה אפשרות להזין מגוון רחב של קודי משתמש והמערכת היא חשמלית ללא סוללות מה שמקנה לה מהירות תגובה ופתיחה מהירה של הדלת.

כמו כן המערכת מותאמת ייחודית לדלתות רב בריח, מערכת הנחשבת לחזקה ואמינה בשוק.

מנעול אלחוטי – דוגמת המנעול של חברת "מולטילוק" פועל בשילוב מנגנון בלוטות` ומנגנון אלחוטי שמאפשר להיכנס באמצעות טביעת אצבע, אפליקציה או שלט.

מה יתרונות נעילה ללא מפתח?

מעניקים פתרון לתלות במפתח, מצריכים ידע ומיומנות שאין לכל הפורצים.

כל החברות הללו מעסיקות מנעולנים מורשים עבור התקנת המנעול כך שהידע נשמר לקבוצה קטנה של מתקינים.

מנעול ENTER  מגיע עם צילינדר MT5+ הנחשב לצילינדר המאובטח ביותר בישראל ומגן מפני פריצות "שקטות".

מה החיסרון במנעולים אלו?

מחיר גבוה ופער טכנולוגי. רבים באוכלוסייה עדיין לא מכירים את תפעולם כל מנת להינות מהיתרונות הגדולים של שלל הפונקציות. למרות זאת, כיום אלו האופציות הבטוחות ביותר בשוק.

יחד עם זאת, גם האפליקציות החדישות ביותר, במכשירים הניידים היקרים ביותר, נתונות לסכנת פריצה של פורצים מהדור החדש, הדיגיטלי.

לצערנו, אף מערכת אינה בטוחה במאה אחוז ואם הבית שלכם כולו מאובטח במנעולים דיגיטליים, ייתכן והמקום הראשון שייפרצו אליו בבית יהיה המחשב או המכשיר הנייד.

פריצת דלת פלדלת: כל השלבים בדרך לפתרון

צריכים פריצת דלת פלדלת? אין בעיה, אנחנו נלווה אתכם בכל השלבים. באלו מקרים צריך פריצת דלת פלדלת, איך מתנהלים מול המנעולן במהלך העבודה וכמה תעלה פריצת דלת פלדלת? התשובות לפניכם.

פריצת דלת טרוקה: כל מה שצריך לדעת

ננעלתם בחוץ וצריכים פריצת דלת טרוקה? אנחנו כאן כדי ללוות אתכם. מה עושים כשננעלים מחוץ לדלת, איך מתנהלים מול המנעולן וכמה תעלה פריצת דלת טרוקה? כל התשובות לפניכם.

פריצת דלת פנים מעץ: כל מה שחשוב לדעת

צריכים עזרה עם פריצת הדלת? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. מה חשוב לעשות לפני שמזמינים מנעולן, איך תתנהלו נכון מולו וכמה עולה לפרוץ את הדלת? ריכזנו עבורכם את כל השלבים והמידע.

המפתח לא פותח את הדלת: כל השלבים עד לפתרון

המפתח לא פותח את הדלת? אנחנו נלווה אתכם בכל השלבים. מה עושים כשהמפתח לא פותח את הדלת, איך מתנהלים מול המנעולן וכמה תעלה העבודה? התשובות לפניכם.

לכל התקלות ועבודות

arrow