פגישה לבניית תמהיל משכנתא

תפקידו של יועץ המשכנתאות הוא ללוות אתכם ולבנות יחד איתכם את מסלול (תמהיל) המשכנתא הטוב ביותר עבורכם. במסגרת הפגישה, חשוב לשאול את כל השאלות ולהתאים ככל שניתן את התמהיל אליכם. אחרי בניית התמהיל ניגשים לבנק להמשך ההליכים הבירוקרטיים.

מחיר פגישה לבניית תמהיל משכנתא המחירים כוללים מע”מ

המחיר מתייחס לפגישה אחת בה נבנה מסלול משכנתא מותאם.

מחיר ממוצע ₪2,600
טווח תחתון ₪2,200
טווח עליון ₪3,000

טיפים

1
לרוב, לא מומלץ לקחת את הפגישה הזאת בנפרד וכפגישה בודדת ונכון יותר לקחת ליווי משכנתא מלא בו היועץ עובר איתכם על כל השלבים החשובים.
2
הקפידו להגיע ממוקדים לפגישה זו ושאלו את כל השאלות הנחוצות על מנת שלא תצטרכו לתאם פגישה נוספת של בניית התמהיל.
3
שלב זה הינו חיוני והכרחי. התמהיל משמש אתכם אל מול הבנק ומתווה לכם את התנאים לתשלומי המשכנתא.

בניית תמהיל למשכנתא: כל השלבים והמידע

צריכים לבנות תמהיל ללקיחת משכנתא? הגעתם למקום הנכון. מה חשוב לדעת על הליך המשכנתא ובניית התמהיל, איך מתנהלים מול יועץ המשכנתאות וכמה זה יעלה לכם? כל התשובות לפניכם.

ליווי מלא ללקיחת משכנתא: כל מה שצריך לדעת

צריכים ליווי מלא ללקיחת משכנתא? הגעתם למקום הנכון. מה חשוב לדעת על הליך המשכנתא ועל הליווי מלא שניתן לקבל, איך מתנהלים מול יועץ המשכנתאות וכמה זה יעלה לכם? כל התשובות והמידע לפניכם.

הזמנת שמאי מקרקעין להערכת שווי דירה: שלב אחר שלב

רוכשים דירה וזקוקים לשמאי מקרקעין להערכת שווי הדירה? אתם נמצאים במקום הנכון. אנחנו נלווה אתכם צעד צעד. נסביר מתי צריך להזמין שמאי מקרקעין, איך מתנהלים מולו וכמה תעלה לכם ההערכה.

הזמנת שמאי מקרקעין להערכת שווי קרקע: שלב אחר שלב

זקוקים לשמאי מקרקעין להערכת שווי הקרקע? אתם נמצאים במקום הנכון. אנחנו נלווה אתכם צעד צעד. נסביר מתי צריך להזמין שמאי מקרקעין, איך מתנהלים מולו וכמה תעלה לכם ההערכה.

לכל התקלות ועבודות

arrow

מדריכים בנושא ייעוץ משכנתאות

איך בוחרים מסלול משכנתא?

מה ההבדל בין מסלולי המשכנתא השונים ואיך אפשר לדעת איזה מסלול משכנתא הוא המתאים ביותר עבורך? מה זה מסלול ריבית משתנה, מה זה מסלול פריים, ואיך יועץ משכנתא מקצועי יכול לעזור לך לבחור נכון?

לקיחת משכנתא: מדריך מלא למתחילים

עבור צעירים רבים, לקיחת משכנתא היא ללא ספק המהלך הכלכלי החשוב ביותר בחיים, והיא מלווה בשיקולים, תחזיות, משתנים, ריביות ובעיקר סימני שאלה רבים. במדריך הבא נסביר מה התנאים לקבלת משכנתא, כמה הון ראשוני צריך, אלו מסלולי משכנתא קיימים, מה זה מיחזור משכנתא ומה זה ביטוח משכנתא?

כל מה שחשוב לדעת על ליווי מלא ללקיחת משכנתא

לקיחת משכנתא היא צעד גדול ומשמעותי עליו צריך לחשוב בצורה עמוקה. חשוב לתכנן נכון את התהליך ולכן, מומלץ להתייעץ עם יועץ משכנתאות מקצועי ומוסמך שיוכל לכוון אתכם למשכנתא המתאימה לכם ואף לספק לכם ליווי מלא לאורך כל הדרך. כל מה שצריך לדעת, מיד.

בניית תמהיל למשכנתא: כל השלבים והמידע

הליך קבלת המשכנתא בנוי משלבים מסודרים אותם תוכלו לעשות בעצמכם או בהתייעצות עם יועץ משכנתאות מקצועי. באחת הפגישות, הוא ייבנה עבורכם תמהיל המשכנתא, שהוא בעצם המסלול המתאים לכם ביותר.

איך נקבעים המחירים במחירון

מחירון המקצוענים מבוסס על נתוני אמת של מאות אלפי עבודות שבוצעו ודווחו על ידי לקוחותינו. אחת לחודש טווח המחיר המומלץ לכל עבודה מתעדכן לאחר השלמת 3 השלבים הבאים:

שלב 1

איסוף נתוני האמת של כל סוגי העבודות שבוצעו והמחירים שנגבו בפועל מלקוחות המקצוענים

שלב 2

הצלבת הנתונים שנתקבלו מלקוחותינו וניתוחם על ידי מומחי התוכן המקצועי

שלב 3

עדכון המחירים המומלצים של כל סוגי העבודות בתחום בעלי המקצוע לבית ויצירת המחירון המוביל, המדוייק והמקיף בישראל

שאלות נפוצות

כמה עולה פגישה עם יועץ משכנתאות עבור בניית תמהיל? 
פגישה עם יועץ משכנתאות לטובת בנית תמהיל משכנתא עולה כ-₪2,600 בממוצע. המחיר מתייחס לפגישה אחת בה נבנה מסלול משכנתא מותאם. ניתן לקחת את הפגישה כעבודה נפרדת אך, מומלץ לקחת ליווי מלא וכך, הפגישה תהיה חלק מהתשלום הכולל. 
למה מומלץ להיעזר ביועץ משכנתאות? 
תחום המשכנתאות הינו תחום קשה ובירוקרטי מאד ולכן, ההמלצה הרווחת היא להיעזר ביועץ משכנתאות שילווה אתכם לאורך כל הדרך בצורה נכונה ויעילה. במסגרת הליווי, הוא יבנה יחד איתכם את מסלול (התמהיל) המשכנתא המתאים ביותר עבורכם. חשוב להגיע לפגישה מוכנים מראש, עם שאלות שיעזרו לכם לקבל מסלול נכון עבורכם. אחרי בניית התמהיל מול היועץ, ניתן יהיה לגשת לבנק להמשך ההליך.