יועץ משכנתאות לצורך ליווי מלא

פגישה אצל יועץ משכנתאות לצורך ליווי מלא מכילה בתוכה את כל שלבי התהליך. היועץ, מלווה אתכם לאורך כל הדרך בכל שלב ושלב, בבירוקרטיות השונות ויבנה איתכם את המסמכים והמשכנתא המתאימה ביותר עבורכם. 

מחיר יועץ משכנתאות לצורך ליווי מלא המחירים כוללים מע”מ

המחיר מתייחס לליווי מלא של יועץ משכנתאות לאורך כל התהליך ולעוד 2-3 פגישות נוספות מעבר לליווי.

מחיר ממוצע ₪7,750
טווח תחתון ₪5,500
טווח עליון ₪10,000
סמארט משכנתאות
5.00
star star star star star
2
חוות דעת
סמארט משכנתאות ודים לוי
רפי כהן יועץ פיננסי רפי כהן

בניית תמהיל למשכנתא: כל השלבים והמידע

צריכים לבנות תמהיל ללקיחת משכנתא? הגעתם למקום הנכון. מה חשוב לדעת על הליך המשכנתא ובניית התמהיל, איך מתנהלים מול יועץ המשכנתאות וכמה זה יעלה לכם? כל התשובות לפניכם.

ליווי מלא ללקיחת משכנתא: כל מה שצריך לדעת

צריכים ליווי מלא ללקיחת משכנתא? הגעתם למקום הנכון. מה חשוב לדעת על הליך המשכנתא ועל הליווי מלא שניתן לקבל, איך מתנהלים מול יועץ המשכנתאות וכמה זה יעלה לכם? כל התשובות והמידע לפניכם.

הזמנת שמאי מקרקעין להערכת שווי דירה: שלב אחר שלב

רוכשים דירה וזקוקים לשמאי מקרקעין להערכת שווי הדירה? אתם נמצאים במקום הנכון. אנחנו נלווה אתכם צעד צעד. נסביר מתי צריך להזמין שמאי מקרקעין, איך מתנהלים מולו וכמה תעלה לכם ההערכה.

הזמנת שמאי מקרקעין להערכת שווי קרקע: שלב אחר שלב

זקוקים לשמאי מקרקעין להערכת שווי הקרקע? אתם נמצאים במקום הנכון. אנחנו נלווה אתכם צעד צעד. נסביר מתי צריך להזמין שמאי מקרקעין, איך מתנהלים מולו וכמה תעלה לכם ההערכה.

לכל התקלות ועבודות

arrow

מדריכים בנושא ייעוץ משכנתאות

איך בוחרים מסלול משכנתא?

מה ההבדל בין מסלולי המשכנתא השונים ואיך אפשר לדעת איזה מסלול משכנתא הוא המתאים ביותר עבורך? מה זה מסלול ריבית משתנה, מה זה מסלול פריים, ואיך יועץ משכנתא מקצועי יכול לעזור לך לבחור נכון?

לקיחת משכנתא: מדריך מלא למתחילים

עבור צעירים רבים, לקיחת משכנתא היא ללא ספק המהלך הכלכלי החשוב ביותר בחיים, והיא מלווה בשיקולים, תחזיות, משתנים, ריביות ובעיקר סימני שאלה רבים. במדריך הבא נסביר מה התנאים לקבלת משכנתא, כמה הון ראשוני צריך, אלו מסלולי משכנתא קיימים, מה זה מיחזור משכנתא ומה זה ביטוח משכנתא?

כל מה שחשוב לדעת על ליווי מלא ללקיחת משכנתא

לקיחת משכנתא היא צעד גדול ומשמעותי עליו צריך לחשוב בצורה עמוקה. חשוב לתכנן נכון את התהליך ולכן, מומלץ להתייעץ עם יועץ משכנתאות מקצועי ומוסמך שיוכל לכוון אתכם למשכנתא המתאימה לכם ואף לספק לכם ליווי מלא לאורך כל הדרך. כל מה שצריך לדעת, מיד.

בניית תמהיל למשכנתא: כל השלבים והמידע

הליך קבלת המשכנתא בנוי משלבים מסודרים אותם תוכלו לעשות בעצמכם או בהתייעצות עם יועץ משכנתאות מקצועי. באחת הפגישות, הוא ייבנה עבורכם תמהיל המשכנתא, שהוא בעצם המסלול המתאים לכם ביותר.

איך נקבעים המחירים במחירון

מחירון המקצוענים מבוסס על נתוני אמת של מאות אלפי עבודות שבוצעו ודווחו על ידי לקוחותינו. אחת לחודש טווח המחיר המומלץ לכל עבודה מתעדכן לאחר השלמת 3 השלבים הבאים:

שלב 1

איסוף נתוני האמת של כל סוגי העבודות שבוצעו והמחירים שנגבו בפועל מלקוחות המקצוענים

שלב 2

הצלבת הנתונים שנתקבלו מלקוחותינו וניתוחם על ידי מומחי התוכן המקצועי

שלב 3

עדכון המחירים המומלצים של כל סוגי העבודות בתחום בעלי המקצוע לבית ויצירת המחירון המוביל, המדוייק והמקיף בישראל