מה לעשות כשמשאית ההובלה נתקעת עם תכולת הדירה?

הגיע יום הההובלה והמשאית נתקעה עם הציוד עליה? במדריך הבא נסביר מי אחראי על תכולת הדירה בזמן ההובלה, מה לעשות בזמן שהתכולה תקועה במשאית ואיך ניתן להימנע מבעיה במהלך ההובלה?

עוד במדריך
מי אחראי על תכולת הדירה בזמן ההובלה? מה לעשות בזמן שהתכולה תקועה במשאית? איך ניתן להימנע מבעיה במהלך ההובלה?

היום הגדול הגיע ואתם עוברים לבית החדש שלכם. אך משאית היא בסך הכל כלי רכב, וגם היא יכולה להיתקע. במקרה הטוב, ההובלה תתעכב במספר שעות. במקרה הגרוע, היא עלולה להתעכב גם ימים שלמים.

במדריך הבא נסביר מי אחראי על תכולת הדירה בזמן ההובלה, מה לעשות בזמן שהתכולה תקועה במשאית ואיך ניתן להימנע מבעיה במהלך ההובלה?

מי אחראי על תכולת הדירה בזמן ההובלה?

ככלל, כאשר מדובר בתקלה שנגרמה למשאית, האחריות היא בידי המובילים והפתרון להעברת תכולת הבית נמצא באחריותם. על מנת למנוע אי הבנות וקונפליקטים מיותרים, כדאי לציין זאת בחוזה (אם יש אחד כזה) טרם בוצעה ההובלה.

ודאו שיש ביטוח להובלת תכולה הדירה - ישנן חברות הובלה שלא מבטחות את הציוד שלכם מאחר ועלות דמי ההשתפות גבוהה. כדי לוודא שהתכולה שלכם מבוטחת בזמן המעבר ובזמן האחסון, חשוב לוודא שלחברה איתה אתם עובדים יש פוליסת 'ביטוח רכוש במעבר' ולא אף ביטוח אחר.  

בדקו מה כתוב בפוליסת הביטוח - חשוב לוודא כי הביטוח לא מסתכם בביטוח מקיף רגיל למשאית עצמה, ושיש לחברת ההובלה ביטוח על הציוד שבתוכה.

מה לעשות בזמן שהתכולה תקועה במשאית?

איך חברת הובלות גדולה תטפל בבעיה?

אם מדובר בחברה רצינית שברשותה צי של מספר משאיות, סביר להניח שהיא תדאג לשלוח משאית חלופית.

ישנם מקרים בהם חברת ההובלות תעביר את הציוד למחסן שבבעלותה, על מנת להמשיך בהובלה למחרת.

איך חברת הובלות קטנה תטפל בבעיה?

חברה הובלות קטנה תיצור קשר עם חברת הובלות אחרת שתשלח לה משאית חלופית, חברות פחות רציניות עשויות למשוך את העניין ולגרום לאי הבנות ולחוסר נעימות.

איך ניתן להימנע מבעיה במהלך ההובלה?

מומלץ מאוד להיעזר בשירותי חברת הובלה גדולה ואמינה על מנת שבבוא העת, אם וכאשר תיגרם סיטואציה מסוג זה, היא תיפתר בקלות.

בנוסף, מומלץ לחתום על חוזה עבודה מול חברת ההובלות, כזה שיעגן בתוכו את כל התרחישים האפשריים. שימו לב, לעיתים חברות הובלה פשוט מכניסות סעיף לחוזה שמסיר מהן את האחריות לשלומם של חפצים יקרי הערך.

לכן, הקפידו להעביר בעצמכם את החפצים היקרים שניתנים להעברה, כמו פנקס צ'קים, תכשיטים, ציוד ממוחשב קטן ועוד.

מחירון הובלות

המחירים כוללים מע”מ

הובלת דירה: כל מה שחשוב לדעת

עוברים דירה וזקוקים למוביל? אתם נמצאים במקום הנכון. אנחנו נלווה אתכם לאורך כל הדרך, נסביר לכם מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים מוביל, איך מומלץ להתנהל מולו וכמה תעלה לכם ההובלה.

הובלת פסנתר: כל מה שחשוב לדעת

אם יש לכם פסנתר בבית ואתם צריכים לעבור דירה, הגעתם למקום הנכון. אנחנו נלווה אתכם כל הדרך לדירה החדשה שלכם ונעזור לכם להתנהל נכון מול חברת ההובלה.

הובלת משרד: כל מה שחשוב לדעת

עוברים למשרד חדש ונוצץ? הסירו דאגה מלבכם. אנחנו נלווה אתכם צעד צעד, נפרט מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים חברת הובלה, איך מתנהלים מולו וכמה תעלה לכם ההובלה.

אחסון תכולת דירה: כל מה שצריך לדעת

עושים רילוקיישן וצריכים אחסון תכולה לדירה? אתם נמצאים במקום הנכון. אנחנו נלווה אתכם ונסביר מה חשוב לבדוק לפני שסוגרים עם חברת אחסון, איך מומלץ להתנהל מולה וכמה העבודה תעלה לכם. התשובות לפניכם

לכל התקלות ועבודות

arrow