הובלת פסנתר: כל מה שחשוב לדעת

מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים הובלת פסנתר?
איך מתנהלים מול חברת ההובלה?
כמה עולה הובלת פסנתר?
שאלות ותשובות על הובלת פסנתר

מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים הובלת פסנתר?

בדקו שהחברה מבצעת את כל סוגי ההובלות

הובלת פסנתר נחשבת לעבודה מורכבת מאוד. לכן, יש חברות שמבצעות הובלות פשוטות בלבד מקומת קרקע לקומת קרקע, ויש חברות שמבצעות את כל סוגי הובלות הפסנתרים.

בשיחת הטלפון הראשונה אנחנו ממליצים לכם למסור לנציג החברה את כל הפרטים: באיזו קומה אתם גרים, לאיזו קומה אתם עוברים ובאיזה סוג פסנתר מדובר.

בדקו אם יש למוביל ביטוח על ההובלה

הפסנתר הוא כלי מאוד יקר ולכן, לפני שאתם סוגרים עם חברת ההובלה, בדקו שיש לה ביטוח שנקרא ביטוח סחורה בהעברה. אם יקרה לפסנתר שלכם משהו במהלך הנסיעה, לפחות תוכלו לקבל פיצוי כלשהו.

הזמינו את חברת ההובלה לביקור מקדים

גם אם אתם בטוחים שניתן להעביר את הפסנתר שלכם בקלות, תמיד תזמינו את חברת ההובלה אליכם לביקור מקדים. לא פעם קורה שנציג החברה מגלה בשטח שאי אפשר להעביר את הפסנתר ושהוא חייב להזמין מנוף.

חברת הובלה מקצועית תספק לכם הצעת מחיר מבוססת רק בתום הביקור המקדים, כשהיא יודעת בבירור איך תיראה ההובלה שלכם.

אל תשכחו להזמין שירות של כיוון פסנתר

גם אם ההובלה שלכם הייתה מושלמת, היא תמיד תגרום לפסנתר שלכם לצאת מכיוון. לכן, כשאתם סוגרים הובלת פסנתר אל תשכחו גם לתאם שירות של כיוון פסנתר לאחר הובלה.

איך מתנהלים מול חברת ההובלה?

בדקו מראש את המחיר

בדקו מראש את המחיר עם חברת ההובלה ואל תשכחו לוודא מה עשוי לייקר את המחיר בדירה. השוו את המחיר שאתם מקבלים מחברת ההובלה עם המחירון שלנו שמופיע בהמשך.

ודאו שהמחיר כולל מע"מ

ודאו שהמחיר שחברת ההובלה נותנת לכם כולל את המע"מ, אחרת תצטרכו לשלם את התוספת בתום ההובלה ואנחנו לא רוצים שתהיו מופתעים.

צלמו את הפסנתר לפני ההובלה

לפני שהמובילים מגיעים צלמו את הפנסתר שלכם מכל זווית. כך תדעו אם השריטה שגיליתם נגרמה כתוצאה מההובלה או שהיא בכלל הייתה שם לפני כן.

כמה עולה הובלת פסנתר?

המחיר מתייחס להובלת פסנתר קיר ואינו כולל שימוש במנוף. הובלת פסנתר כנף תייקר את עלות העבודה בכ- 30% ואף יותר מזה.

מה משפיע על המחיר של ההובלה?

סוג הפסנתר

אם יש לכם פסנתר כנף, קחו בחשבון שמדובר בפסנתר הרבה יותר כבד ושחברת ההובלה תצטרך להגיע עם יותר סבלים כדי לפרק אותו. לכן, עלות הובלת פסנתר כנף עשויה לייקר את ההובלה לעיתים גם ב-30% ואף יותר.

מורכבות ההובלה

כשאנחנו מדברים על מורכבות ההובלה אנחנו מתכוונים בעיקר למספר הקומות בדירה ולשימוש במנוף. כל קומה תייקר את המחיר בכ-200 ש"ח ואם תזמינו מנוף תצטרכו לשלם עבורו עוד 400 ש"ח בממוצע.

מרחק נסיעה

ככל שמרחק הנסיעה מהמוצא ליעד יהיה גדול יותר, כך עלות העבודה תתייקר בהתאם. בכמה? אנחנו לא יכולים לקבוע זאת בבירור, מומלץ לוודא זאת מראש לפני שסוגרים.

שאלות ותשובות על הובלת פסנתר

עלות הובלת פסנתר נעה בין 500-800 ש"ח והיא מתייחסת להובלת פסנתר קיר בתוך העיר. המחיר הזה אינו כולל שימוש במנוף והוא יעלה ככל שהמרחק בין המוצא ליעד יהיה גדול יותר. לעומת זאת, עלות הובלת פסנתר כנף נעה בין 1000-1500 ש"ח.

הובלת פסנתר היא עבודה מורכבת שצריכה להתבצע בעדינות הנדרשת. תחילה, הסבלים יעטפו את הפסנתר שלכם באמצעות פצפצים על מנת להגן עליו מפני פגיעות ושריטות. לאחר מכן, הם ילפפו את הפסנתר בחגורות חזקות כדי להעביר אותו. את ההובלה מבצעים במצב מאוזן ורק אם אין ברירה ניתן להשכיב אותו. את הפסנתר יש לקשור ולאבטח למשאית על מנת שלא יזוז ויפול במהלך הנסיעה.

אפליקציית המקצוענים
arrow-icon