האם אפשר להדביר את נמלת האש לבד?

נראה לי שיש לי נמלי אש בבית, והייתי שמח לדעת האם אני יכול להדביר אותן בעצמי או שאני חייב להזמין מדביר?

רון 07.05.2022

תשובה

נמלת האש היא עקשנית ועמידה וקשה להיפטר ממנה, ולמרות שאנחנו ממליצים לך להזמין מדביר מקצועי ואמין, ניתן להדביר אותה לבד בכמה צעדים פשוטים:

השתמשו בחומרי הדברה יעודיים – אנחנו ממליצים לקנות חומרים שמיועדים לנמלת האש בלבד, לא יעזור חומרים נגד נמלים רגילות, הם לא יעילים. בנוסף, חשוב לוודא שתכשירים אלה מאושרים על-ידי משרד הסביבה ושניתן להשתמש בהם בסביבת ילדים קטנים ובעלי חיים.

אל תערבבו חומרי הדברה – חשוב לא לערבב חומרי הדברה, פיתיונות או ריסוס, שמיועדים לנמלים רגילות אלא רק חומרי הדברה נגד נמלת האש, אחרת זה מפחית מיעילותם.

אל תשקו לפני ההדברה – תכשיר ההדברה לא יעיל על משטחים רטובים, לכן לא מומלץ להשקות את הגינה לפחות יומיים לפני ההדברה וכן ביום ההדברה עצמו. כמו כן, כדאי לפזר את החומר מוקדם בבוקר מכיוון שקרינת שמש חזקה פוגעת ביעילותו.

שתפו פעולה עם השכנים – הקנים של הנמלים גדולים ויכולים להתפרש לשטח של השכנים, לכן חשוב לשתף איתם פעולה כדי לקבל אישור להיכנס לחצר שלהם ואולי אף לחלוק בהוצאות על חומרי ההדברה.

like עזר (0) dislike לא עזר (0)
מומחי המקצוענים 08.05.2022

שאלות נוספות בנושא הדברה

איך מונעים הופעת נמלים בבית?

בכל שנה בקיץ נמלים מתחילות להופיע בבית ואני צריך להזמין מדביר. האם יש דרך למנוע מראש את הופעת הנמלים?

גלעד 23.02.2019

לתשובה המלאה

arrow
האם יש אחריות על הדברת נמלת האש?

לפני מספר ימים מדביר ביצע אצלי הדברה של נמלת האש בתוך הבית ועכשיו אני רואה שהנמלים חזרו. האם יש אחריות על הדברת נמלת האש?

אלכס 07.05.2022

לתשובה המלאה

arrow
איך מזהים את נמלת האש?

בזמן האחרון יש לי נמלים בבית ואני חושש שמדובר בנמלת האש. תוכלו להסביר איך מזהים את נמלת האש?

אייל 07.05.2022

לתשובה המלאה

arrow

מדבירים
בתל אביב שנה עיר

בסט אחזקות
star star star star star
בתהליך דירוג
בסט אחזקות יוסי דגן
שלושה מדבירים
4.95
star star star star star
354
חוות דעת
שלושה מדבירים אלון חמיס
kb הדברות
5.00
star star star star star
26
חוות דעת
kb הדברות יעקב בוסקילה
הדברת יתושים: כל השלבים בדרך לפתרון

הקיץ הגיע ואיתו היתושים המציקים, מה אפשר לעשות? אנחנו נלווה אתכם צעד צעד עד לפתרון הבעיה. מה עושים לפני שמזמינים מדביר, איך מכינים את החצר להדברה וכמה זה יעלה לכם? התשובות לפניכם.

הדברת ג`וקים: כל מה שחשוב לדעת

אם הג`וקים הגיעו לביקור אצלכם, אנחנו נלווה אתכם צעד צעד כל הדרך אל הפתרון. אנחנו רוצים שהקיץ שלכם יהי נקי מג`וקים, מה חשוב לדעת לפני שמזמינים מדביר וכמה זה עולה? התשובות לפניכם.

הדברת פשפש המיטה: כל מה שצריך לדעת

סובלים מעקיצות פשפש המיטה? אין ספק שמדובר בתופעה מציקה ומטרידה ולכן אנחנו רוצים ללוות אתכם בכל שלב עד לפתרון. מה עושים לפני שמזמינים מדביר וכמה תעלה לכם ההדברה? כל התשובות.

הדברת פרעושים: כל מה שחשוב לדעת

יש לכם פרעושים בבית? אנחנו בטוחים שמדובר במטרד לא נעים ולכן חשוב לנו ללוות אתכם כל הדרך לפתרון. מה חשוב לבדוק עם המדביר לפני שמזמינים, איך מכינים את הבית להדברה וכמה זה יעלה לכם? כל התשובות.

לכל התקלות ועבודות

arrow

מדריכים בנושא הדברה

הדברת דג הכסף: כל מה שצריך לדעת

לא מדובר בסוג של דג, אלא במזיק קטן וזריז שאוהב לחות, מקומות חשוכים וניזון מסוכר וספרים. במדריך הבא נסביר מה זה דג הכסף, איך מזהים את דג הכסף, איך מדביר מקצועי מדביר את דג הכסף, כמה עולה ההדברה ואיך נמנעים מכניסת דג הכסף לבית?

המדריך המלא להדברת נמלים בבית

אמנם הארץ כבר לא מחולקת לשניים עשר שבטים, אך ישנם שניים עשר סוגים שונים של נמלים, וכל אחד מהם עשוי למקם את שבטו אצלכם במטבח. במדריך הבא תלמדו כיצד תוכלו להיפתר מהנמלים, ולשלוח את האורחים הלא רצויים חזרה לגלות.

חומרי הדברה: 10 דרכים להיזהר מהם

הסביבה בה אנו חיים מלאה בחומרי הדברה, חלקם מציקים, אחרים מזיקים ואחדים מסוכנים מאד. עשרת הטיפים שלנו יעזרו לכם להשתמש בהם בתבונה ולהיזהר מהם ביומיום.

יתוש הנמר: סכנות, הדברה ומניעה

יתוש הנמר, יתוש הטיגריס האסייתי או אדס מפוספס הם כולם אותו יתוש שהגיע לישראל רק לפני עשור ועשוי להעביר את קדחת הנילוס המערבי ומחלות נוספות. מה עושים בנידון?

אפליקציית המקצוענים
arrow-icon