הם בדרך: מתי כדאי לעשות הדברת ג'וקים?

לפני שהם מגיעים: מתי כדאי לעשות הדברה נגד ג`וקים, מה ההבדל בין ג`וק רגיל ואמריקאי, איך מדביר מקצועי יבצע את ההדברה ומה משפיע על מחיר העבודה? כל התשובות בפנים.

עוד במדריך
מתי מומלץ לעשות הדברת ג'וקים? מה ההבדל בין תיקן "רגיל" לתיקן גרמני? איך מדביר מקצועי יבצע את ההדברה המונעת? מה משפיע על מחיר הדברת תיקנים?

תקופת האביב היא תקופה מופלאה,תקופה של פריחה, התחדשות וצמיחה. במקביל לכל הטוב הזה, תקופת האביב מביאה עימה גם פריחה וצמיחה של המחושים הדולים, הלא הם הג'וקים.

במדריך הבא נסביר מתי כדאי לעשות הדברה נגד ג'וקים, מה ההבדל בין התיקן הרגיל והתיקן האמריקאי ואיך מדביר אמין ומקצועי יבצע את ההדברה.

מתי מומלץ לעשות הדברת ג'וקים?

נפתח בשורה התחתונה - אם לא תבצעו הדברה מונעת, הסיכוי שהג'וקים לא יגיעו אליכם הוא קטן מאד, בטח ובטח אם אתם גרים בבית פרטי או בדירת גן.

לכן, אחת לשנה מומלץ להזמין מדביר מקצועי ואמין, שיבצע הדברה מונעת נגד ג'וקים. את ההדברה הזו מומלץ מאד לבצע בחודשי האביב, מקסימום בתחילת הקיץ.

חשוב לציין - ההמלצה שלנו היא לשלב גם הדברה נגד נמלים, שכן גם להן יש נטייה לצוץ בדיוק בחודשים הללו.

מה ההבדל בין תיקן "רגיל" לתיקן גרמני?

לעומת התיקן האמריקאי שפעיל רק בחודשי הקיץ, התיקן הגרמני פעיל כל השנה, מה גם שיכולת ההסתתרות שלו ותכונות הרבייה המיוחדות שלו, מקשות על ניטורו והדברתו.

התיקן הגרמני נהנה בעיקר ממקומות חמים, לחים וצרים. הוא יתמקם בעיקר באזור המטבח שם הוא יכול למצוא לעצמו מזון ולהסתתר מפניכם בין המגירות, הארונות, ואפילו בשקעי החשמל.

לאור העובדה שהתיקן הגרמני פעיל כל השנה, אין טעם לבצע הדברה מונעת ויש להזמין את המדביר רק לאחר שרואים אותו בבית.

חשוב לציין - טכניקת ההדברה של תיקן גרמני שונה מאד מזו של התיקן האמריקאי, כך שאם חשבתם לעשות על הדרך הדברה מונעת עבור שני סוגי התיקנים, זה פשוט לא יעבוד.

מעוניינים להתעמק בנושא? צפו בסרטו הבא:

איך מדביר מקצועי יבצע את ההדברה המונעת?

ההדברה נגד התיקן האמריקאי מתבצעת באמצעות ריסוס של חומר מסוג פרתירואיד, הנחשב לחומר בעל רמת רעילות נמוכה.

הוא הורג את התיקנים שנמצאים כבר בבית, מונע את ההתרבות שלהם וכן את כניסתם של תיקנים חדשים לבית.

חשוב לציין - יש לרסס גם את בורות הביוב של הבית, המהווים מקום טוב למסתור והתרבות עבור הג'וקים.

כמו את ההדברה המונעת בתוך הבית, גם את בורות הביוב מומלץ להדביר אחת לשנה בתקופת האביב.

מה משפיע על מחיר הדברת תיקנים?

על מנת למקסם את פעולת ההדברה, יש להחדיר את תכשירי הריסוס לעומק מקומות המסתור שלהם. מכיוון שביצי התיקן (בייחוד התיקן הגרמני) עמידות מאד לחומרי ההדברה השונים, ייתכן ויהיה צורך לחזור על פעולה ההדברה - מה שייקר את מחיר העבודה.

מחירון הדברה

המחירים כוללים מע”מ

הדברת יתושים: כל השלבים בדרך לפתרון

הקיץ הגיע ואיתו היתושים המציקים, מה אפשר לעשות? אנחנו נלווה אתכם צעד צעד עד לפתרון הבעיה. מה עושים לפני שמזמינים מדביר, איך מכינים את החצר להדברה וכמה זה יעלה לכם? התשובות לפניכם.

הדברת ג'וקים: כל מה שחשוב לדעת

אם הג'וקים הגיעו לביקור אצלכם, אנחנו נלווה אתכם צעד צעד כל הדרך אל הפתרון. אנחנו רוצים שהקיץ שלכם יהי נקי מג'וקים, מה חשוב לדעת לפני שמזמינים מדביר וכמה זה עולה? התשובות לפניכם.

הדברת פשפשים: כל מה שצריך לדעת

סובלים מעקיצות פשפשים? אין ספק שמדובר בתופעה מציקה ומטרידה ולכן אנחנו רוצים ללוות אתכם בכל שלב עד לפתרון. מה עושים לפני שמזמינים מדביר וכמה תעלה לכם ההדברה? כל התשובות.

הדברת פרעושים: כל מה שחשוב לדעת

יש לכם פרעושים בבית? אנחנו בטוחים שמדובר במטרד לא נעים ולכן חשוב לנו ללוות אתכם כל הדרך לפתרון. מה חשוב לבדוק עם המדביר לפני שמזמינים, איך מכינים את הבית להדברה וכמה זה יעלה לכם? כל התשובות.

לכל התקלות ועבודות

arrow