איך מתקנים פיצוץ בצנרת לא גלויה?

זיהיתי רטיבות בקיר ואני חושב שיש לי פיצוץ בצנרת, איך אינסטלטור יתקן את התקלה?

רפי 13.07.2022

תשובה

כשיש פיצוץ בצנרת לא גלויה, רצוי להזמין אינסטלטור מקצועי שיכול גם לאתר את התקלה וגם לתקן, אחרת תוציאו סכום גדול על שני בעלי מקצוע שכל אחד יבצע עבודה נפרדת. 

כך אינסטלטור מקצועי יתקן פיצוץ בצנרת, שלב אחר שלב:

1. איתור הפיצוץ - כדי לאתר במדויק את מוקדי הלחות והרטיבות בקירות או במרצפות, האינסטלטור ישתמש במצלמה תרמית או מכשיר טכנולוגי דומה (חיישן גז, סיב אופטי ואיתור אקוסטי). פעולה זו תמנע שבירה מיותרת בקיר או בריצוף. 

2. תיקון הפיצוץ - אחרי איתור הפיצוץ בצנרת, בקירות או בריצוף, האינסטלטור ישבור את האזור כדי לתקן את הצינור ממנו יש נזילה. ברוב המקרים, הוא יחליף לצינור מחבר או רוכב והבעיה תיפתר. במקרה שהצנרת ישנה וחלודה או עשויה מברזל, מומלץ להחליף את כולה בצנרת מפלסטיק.

3. סגירת הקיר - לאחר התיקון, מומלץ להשאיר את הקיר פתוח למשך שלושה ימים כדי שהקיר שנרטב יתייבש וגם כדי לוודא שאין יותר נזילה. לסיום, האינסטלטור יסגור את הקיר ויכין אותו לצביעה או חיפוי.

חשוב לציין - במקרה של תיקון פיצוץ בצנרת של הריצוף, רוב הסיכויים שבעל המקצוע לא יסגור עבורכם את הריצוף השבור ותצטרכו להזמין רצף מקצועי. 

like עזר (0) dislike לא עזר (0)
מומחי המקצוענים 13.07.2022

שאלות נוספות בנושא אינסטלציה

איך מונעים רעש מצנרת הביוב?

קו הביוב המרכזי עובר אצלי בשירותים ובכל פעם שהשכנים מורידים את המים יש רעש מאד חזק. איך אפשר להפחית את הרעש הזה?

דוריאל 25.09.2017

לתשובה המלאה

arrow
איך ניתן לזהות פיצוץ בצנרת לא גלויה?

לאחרונה יש לי בבית רטיבות בקירות וכתמי עובש, איך אני יודע אם מדובר בפיצוץ בצנרת לא גלויה?

יפתח 09.07.2022

לתשובה המלאה

arrow
איזו צנרת מים מתאימה לדירה שלי?

אני מתכוון להחליף את צנרת המים של הבית והבנתי שיש מספר סוגים של צנרות. איזה מהם מתאים לדירה שלי?

יואל 05.09.2018

לתשובה המלאה

arrow
האם כדאי לתקן צנרת מים ישנה?

לטענת בעל המקצוע, יש לי נזילה שמקורה באחד מצינורות המים שבתוך הקיר. אני גר בבניין ישן, האם כדאי לבצע תיקון מקומי או להחליף את הצנרת?

אינסטלטורים
בתל אביב שנה עיר

4 אינסטלטורים
4.82
star star star star star
402
חוות דעת
4 אינסטלטורים שמואל שרון
איינשפרוך פתרונות אינסטלציה בן איינשפרוך
המגשימים ר.ש בע"מ
4.84
star star star star star
94
חוות דעת
המגשימים ר.ש בע"מ רמי שמואל
סתימה בכיור: כל השלבים בדרך לפיתרון

סתימה בכיור היא תקלה מטרידה מאד, בטח אם מדובר בכיור של המטבח. מה עושים לפני שמזמינים אינסטלטור, איך מתנהלים מולו וכמה עולה התיקון? המקצוענים מלווים אתכם שלב אחר שלב.

סתימה באמבטיה: כל השלבים בדרך לפתרון

סתימה באמבטיה היא תקלה לא נעימה בכלל, במיוחד אם יש לכם רק אמבטיה אחת בבית. אנחנו נסייע לכם לפתוח את הסתימה ואם לא תצליחו, נלווה אתכם ונעזור לכם להתנהל מול האינסטלטור שתזמינו.

סתימה באסלה: כל מה שחשוב לדעת

אין ספק שסתימה באסלה היא לא תקלה נעימה, בלשון המעטה. קבלו את כל הטיפים שיסייעו לכם לפתוח את הסתימה בעצמכם ולהתנהל נכון מול האינסטלטור שתזמינו.

נזילה מהאסלה: כל השלבים בדרך לפתרון

נזילה מהאסלה יכולה להיות תקלה מורכבת שתצריך פירוק והרכבה מחדש של האסלה. אנחנו ננסה לעזור לכם לתקן את הנזילה בעצמכם ואם לא תצליחו, נלווה אתכם בהתנהלות מול האינסטלטור.

לכל התקלות ועבודות

arrow

מדריכים בנושא אינסטלציה

גם איכותי וגם אסתטי: ברז אינטרפוץ לחדר המקלחת

הוא נחשב לפופולרי מאד מאד בשנים האחרונות ותוכלו למצוא אותו בבתים רבים. ברז אינטרפוץ - על היתרונות, החסרונות וכיצד בעל מקצוע אמין יתקין לכם אותו? כל התשובות בפנים.

שורשים בצנרת: מה לעשות ואיך להימנע?

שורשים מחפשים אחר כל מקור מים ויחדרו לכל נקיק פנוי. שורשים שחודרים לצנרת גורמים לנזקים כבדים ולסתימות. על חדירת שורשים לצנרת הביוב ודרכי הטיפול בהם במדריך הבא.

עיצוב חדרי שירותים: לשבת בנעימים

עיצוב חדר שירותים הוא כבר לא טאבו. אז איך עיצוב השירותים בבית שלך יכול להוסיף מימד נחמד לפינת הצרכים, ואילו תוספות יכולות להשתלב היטב בעיצוב בזן שיפוץ שירותים? על עיצוב חדרי שירותים - במדריך הבא.

אינסטלטור יצאת צדיק: האמנם?

המקרים בהם אתם מזמינים את האינסטלטור מתוך לחץ, הם בדיוק המקרים בהם האינסטלטור ינסה להוכיח לכם שהוא הצדיק המושיע שלכם. אז האם האינסטלטור שלכם באמת צדיק ואיך לא נופלים בפח? כל התשובות לפניכם.

אפליקציית המקצוענים
arrow-icon