איך יודעים שהגג מוכן לחורף?

בחורפים האחרונים חווינו מספק מקרים של נזילות מהגג של הבניין. איך מכינים את הגג לחורף הבא?

צחי 14.10.2017

תשובה

אנו ממליצים לך להזמין בעל מקצוע שיבצע בדיקה מקיפה לגג ולאיטום. את הגג יש לנקות באופן יסודי לקרת החורף, על מנת שלכלוך קשה לא יסתום את פתח הניקוז של המרזב. בנוסף, יש לחזק דודי שמש לגג, על מנת שאלה לא יעופו ברוחות.

כמובן שבמידה ויש כשלים באיטום, על בעל המקצוע לאבחן אותן ולתת לך הצעת מחיר לתיקון. במידה ויש המון כשלי איטום בגג, אנו ממליצים לך לבצע איטום יסודי של כל הגג, ולא להסתפק בתיקונים מקומיים.

like עזר (0) dislike לא עזר (0)
מומחי המקצוענים 14.10.2017

תיקון גגות
בתל אביב שנה עיר

אלוף העץ
5.00
star star star star star
10
חוות דעת
אלוף העץ סעיד אבו פול
כל בו לגג
4.94
star star star star star
17
חוות דעת
כל בו לגג פרוק ותד
wood solutions & design
4.90
star star star star star
51
חוות דעת
wood solutions & design רומן אברמוב

מדריכים בנושא תיקון גגות

בידוד גג רעפים: המדריך המלא

יש לכם גג רעפים? אתם שמים לב שהבידוד לא מספק לכם את המענה הדרוש? הבית הופך חם מאוד בקלות ומערכות שונות סובלות מעובש ורטיבות? איש מקצוע יכול להתקין שכבת בידוד חדשה ולהגן על הגג לטווח ארוך. אז איך עושים את זה?

המדריך לתיקון נזקים בארגז רוח

ארגז הרוח נועד להגן על גג הרעפים מפני מפגעים שונים, אבל מה לעשות במקרה בו מי שאמור להגן נפגע בעצמו? כל התשובות במדריך הבא.

לקראת החורף: הכל על תיקון גגות רעפים

הגשם הראשון כבר מאחורינו וזה הזמן לטפל בגג. אילו תקלות מתרחשות בגגות רעפים, מתי מומלץ לתקן את גג הרעפים וכמה זה עולה? כל התשובות בפנים.

המדריך לתיקון ותחזוקת גגות רעפים

מעבר לפן העיצובי המרשים שמספקים גגות הרעפים, תפקידם העיקרי הוא לנקז את המים. סדק באחד הרעפים, הצטברות של לכלוך, סתימה במרזב וגורמים נוספים – עשויים לפגוע באיטום הגג ומים עלולים לחדור לקירות הבית. איך לטפל בגג רעפים תקול? תשובות במדריך הבא.

אפליקציית המקצוענים
arrow-icon