ניקוי גג רעפים

ניקוי גג רעפים כולל את הצטברות הלכלוך, העובש, לשלשת הציפורים ועוד. את הלכלוך מנקים באמצעות שטיפה בלחץ מים גבוה, עד שהגוון המקורי של הרעפים נחשף. מתי תצטרכו להזמין גגן לניקוי גג רעפים וכמה זה עולה? קבלו טיפים של מקצוענים.

מחיר ניקוי גג רעפים המחירים כוללים מע”מ

המחיר מתייחס לניקוי גג הרעפים קומפלט

מחיר ממוצע ₪28

למטר רבוע

טווח תחתון ₪25

למטר רבוע

טווח עליון ₪30

למטר רבוע

כמה עולה ניקוי גג רעפים?

כאן למעלה תוכלו לראות כמה עולה ניקוי גג רעפים על ידי גגן מקצועי. עלות הניקוי משתנה בהתאם לגובה הגג, הגודל שלו, השיפוע, הגישה ועוד. לכן, גם אם אתם מקבלים הצעת מחיר טלפונית על ניקוי הגג, דעו שהיא יכולה להשתנות במועד העבודה. 

מתי צריך לנקות גג רעפים?

יש לאנשים נטייה לחשוב שהגשם הראשון ינקה את כל הלכלוך שהצטבר על הגג במשך הקיץ. האמת היא שהגשם הופך את הלכלוך והאבק לבוץ שמצטבר על הרעפים, מה שמקשה על המים לזרום לכיוון תעלות המרזב. במצב כזה, הרעפים עלולים להישבר מהמשקל הכבד ותהיה לכם נזילה מהגג פנימה אל תוך הבית.

טיפ של מקצוענים: הזמינו גגן מקצועי שינקה לכם את הגג לפני עונת הגשמים, הוא יוודא עבורכם גם שתעלת הניקוז שעל הגג לא חסומה ויחליף לכם רעפים שבורים.

א.ע אחים עומר
4.95
star star star star star
39
חוות דעת
א.ע אחים עומר ותד ואסים
כל בו לגג
4.94
star star star star star
47
חוות דעת
כל בו לגג פרוק ותד
מ.ב האחים ביאדסי
4.71
star star star star star
41
חוות דעת
מ.ב האחים ביאדסי מוסא ביאדסי

טיפים

1
באיטום גג רעפים במסגרת טיפול לפני החורף, אין חובה לנקות את הגג כולו, וניתן להסתפק בניקוי התעלות והמרזבים
2
בקשו מהגגן להחליף רעפים שבורים על הדרך, אם יש כאלה זה ישתלם לכם יותר מאשר להזמין אותו במיוחד
3
ודאו שלבעל המקצוע יש היתר לעבודה בגובה וביטוח מתאים

נזילה מגג רעפים: כל מה שצריך לדעת

יש לכם נזילה מגג רעפים? אתם במקום הנכון. אנחנו נלווה אתכם כל הדרך לפתרון, נסביר מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים מתקן גגות, איך מתנהלים מולו וכמה זה יעלה? כל התשובות לפניכם.

החלפת רעפים בודדים: כל השלבים עד לפתרון

זקוקים להחלפת רעפים בודדים? אנחנו כאן כדי ללוות אתכם בכל התהליך. מתי צריך להחליף רעפים, איך מתנהלים מול מתקן הגגות וכמה תעלה החלפת רעפים בודדים? כל התשובות לפניכם.

תיקון מרזב חיצוני: כל השלבים עד לפתרון

צריכים תיקון מרזב חיצוני? אנחנו כאן כדי ללוות אתכם. מה עושים רגע לפני שמזמינים מתקן גגות, איך מתנהלים מולו וכמה יעלה תיקון מרזב חיצוני? כל התשובות לפניכם.

החלפת גג רעפים: כל מה שצריך לדעת

צריכים החלפת גג רעפים? אנחנו כאן כדי ללוות אתכם בכל התהליך. איך בוחרים רעפים, איך מתנהלים מול מתקן הגגות וכמה יעלה החלפת גג רעפים? כל התשובות לפניכם.

לכל התקלות ועבודות

arrow

מדריכים בנושא תיקון גגות

הגנה מפני חום וקור: הכל על בידוד גג רעפים

זה נכון שגגות רעפים נפוצים מאוד בישראל, אך רבים אינם מודעים לחשיבותו של בידוד יעיל לגג. בידוד גגות רעפים תורם רבות לוויסות הטמפרטורה בבית לאורך כל השנה, הן בקיץ והן בחורף.

הכל עניין של זווית: כך תבחרו שיפוע נכון לגג ותמנעו בעיות רטיבות

אל תזלזלו בשיפוע. הוא זה שיקבע אם תסבלו לאורך השנים מבעיות רטיבות שיהרסו את תשתיות הבית שלכם. מה קובע התקן? מה חשוב לבדוק מול המתקין וקבלן האיטום? כל התשובות במדריך

התקנת גג רעפים: כל מה שחשוב לדעת

גג רעפים חדש דורש תכנון מוקפד של אדריכל ושלבי בנייה מסודרים. מהן היתרונות שלו על פני גגות אחרים ואילו תוספות חשובות מומלץ לבדוק לפני ההתקנה? כל התשובות במדריך הבא.

לקראת החורף: הכל על תיקון גגות רעפים

אילו תקלות מתרחשות בגגות רעפים, מתי מומלץ לתקן את גג הרעפים וכמה זה עולה? כל התשובות בפנים.

איך נקבעים המחירים במחירון

מחירון המקצוענים מבוסס על נתוני אמת של מאות אלפי עבודות שבוצעו ודווחו על ידי לקוחותינו. אחת לחודש טווח המחיר המומלץ לכל עבודה מתעדכן לאחר השלמת 3 השלבים הבאים:

שלב 1

איסוף נתוני האמת של כל סוגי העבודות שבוצעו והמחירים שנגבו בפועל מלקוחות המקצוענים

שלב 2

הצלבת הנתונים שנתקבלו מלקוחותינו וניתוחם על ידי מומחי התוכן המקצועי

שלב 3

עדכון המחירים המומלצים של כל סוגי העבודות בתחום בעלי המקצוע לבית ויצירת המחירון המוביל, המדוייק והמקיף בישראל

שאלות נפוצות

מתי מומלץ לבצע ניקוי גג רעפים?
ניקוי גג רעפים הוא עבודה תקופתית שכדאי לבצע אחת לשנתיים שלוש, תלוי במצב הרעפים. הניקוי מתבצע על-ידי מתקן גגות מקצועי וכולל שטיפת רעפים עם מכשיר בעל לחץ מים גבוה וניקוי מרזבים. באותה הזדמנות מומלץ גם להחליף רעפים שבורים או סדוקים. 
האם מתקן גגות מחויב להחזיק היתר עבודה בגובה?
כל מתקן גגות מחויב להחזיק בהיתר עבודה בגובה אשר מבטיח שהוא מוסמך ומורשה לעבוד במקומות גבוהים וציוד מתאים כמו רתמות בטיחות, חבלי סנפלינג, סולמות ועוד.