החלפת רעפים בודדים

במידה ויש לכם נזילה מגג הרעפים, סביר להניח שתצטרכו להזמין גגן שיבצע תיקון מקומי בגג. ברוב המקרים, העבודה תסתכם בהחלפה הרעפים השבורים. כמה עולה להחליף רעפים בגג ומה משפיע על המחיר? קבלו טיפים של מקצוענים.

מחיר החלפת רעפים בודדים המחירים כוללים מע”מ

בגגות בעלי שיפועים חדים המצריכים עבודה עם רתמת בטיחות, עלות העבודה עשויה להתייקר ב-30 אחוזים

מחיר ממוצע ₪350
טווח תחתון ₪300
טווח עליון ₪400

כמה עולה להחליף רעפים בגג?

כאן למעלה תוכלו לראות כמה עולה החלפת רעפים בגג. אם הגגן יצטרך להחליף מספר רעפים, עלות העבודה תתייקר בהתאם. לכן, גם אם תקבלו הצעת מחיר כללית בטלפון, זה יכול להשתנות במועד העבודה.

מתי צריך להחליף רעפים בגג?

הסימן הראשון לכך שתצטרכו להחליף רעפים בגג הוא נזילה או רטיבות בתקרה. עם זאת, יכול להיות שהרעפים פשוט לא יושבים טוב ואין צורך להחליף אותם.

אם אתם מזהים שיש על הגג הרבה רעפים שבורים, בלויים וסדוקים, אנחנו ממליצים לכם להחליף את כל הרעפים קומפלט. כך גם תוכלו לקבל אחריות של בין שנתיים לשלוש על העבודה. 

מ.ב האחים ביאדסי
4.85
star star star star star
13
חוות דעת
מ.ב האחים ביאדסי מוסא ביאדסי
קרן אור גגות ודקים
4.87
star star star star star
31
חוות דעת
קרן אור גגות ודקים ניסים סטרקיל
מאסטר גגות רעפים
4.77
star star star star star
207
חוות דעת
מאסטר גגות רעפים אלון זאדה

טיפים

1
ודאו שלבעל המקצוע יש היתר לעבודה בגובה וביטוח מתאים
2
תיקון נקודתי יתאפשר רק במידה ויש נזק לרעף עצמו ולא לאיטום

נזילה מגג רעפים: כל מה שצריך לדעת

יש לכם נזילה מגג רעפים? אתם במקום הנכון. אנחנו נלווה אתכם כל הדרך לפתרון, נסביר מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים מתקן גגות, איך מתנהלים מולו וכמה זה יעלה? כל התשובות לפניכם.

החלפת רעפים בודדים: כל השלבים עד לפתרון

זקוקים להחלפת רעפים בודדים? אנחנו כאן כדי ללוות אתכם בכל התהליך. מתי צריך להחליף רעפים, איך מתנהלים מול מתקן הגגות וכמה תעלה החלפת רעפים בודדים? כל התשובות לפניכם.

תיקון מרזב חיצוני: כל השלבים עד לפתרון

צריכים תיקון מרזב חיצוני? אנחנו כאן כדי ללוות אתכם. מה עושים רגע לפני שמזמינים מתקן גגות, איך מתנהלים מולו וכמה יעלה תיקון מרזב חיצוני? כל התשובות לפניכם.

החלפת גג רעפים: כל מה שצריך לדעת

צריכים החלפת גג רעפים? אנחנו כאן כדי ללוות אתכם בכל התהליך. איך בוחרים רעפים, איך מתנהלים מול מתקן הגגות וכמה יעלה החלפת גג רעפים? כל התשובות לפניכם.

לכל התקלות ועבודות

arrow

מדריכים בנושא תיקון גגות

הגנה מפני חום וקור: הכל על בידוד גג רעפים

זה נכון שגגות רעפים נפוצים מאוד בישראל, אך רבים אינם מודעים לחשיבותו של בידוד יעיל לגג. בידוד גגות רעפים תורם רבות לוויסות הטמפרטורה בבית לאורך כל השנה, הן בקיץ והן בחורף.

הכל עניין של זווית: כך תבחרו שיפוע נכון לגג ותמנעו בעיות רטיבות

אל תזלזלו בשיפוע. הוא זה שיקבע אם תסבלו לאורך השנים מבעיות רטיבות שיהרסו את תשתיות הבית שלכם. מה קובע התקן? מה חשוב לבדוק מול המתקין וקבלן האיטום? כל התשובות במדריך

התקנת גג רעפים: כל מה שחשוב לדעת

גג רעפים חדש דורש תכנון מוקפד של אדריכל ושלבי בנייה מסודרים. מהן היתרונות שלו על פני גגות אחרים ואילו תוספות חשובות מומלץ לבדוק לפני ההתקנה? כל התשובות במדריך הבא.

לקראת החורף: הכל על תיקון גגות רעפים

אילו תקלות מתרחשות בגגות רעפים, מתי מומלץ לתקן את גג הרעפים וכמה זה עולה? כל התשובות בפנים.

איך נקבעים המחירים במחירון

מחירון המקצוענים מבוסס על נתוני אמת של מאות אלפי עבודות שבוצעו ודווחו על ידי לקוחותינו. אחת לחודש טווח המחיר המומלץ לכל עבודה מתעדכן לאחר השלמת 3 השלבים הבאים:

שלב 1

איסוף נתוני האמת של כל סוגי העבודות שבוצעו והמחירים שנגבו בפועל מלקוחות המקצוענים

שלב 2

הצלבת הנתונים שנתקבלו מלקוחותינו וניתוחם על ידי מומחי התוכן המקצועי

שלב 3

עדכון המחירים המומלצים של כל סוגי העבודות בתחום בעלי המקצוע לבית ויצירת המחירון המוביל, המדוייק והמקיף בישראל

שאלות נפוצות

באלו מקרים צריך החלפת רעפים בודדים?
ברוב המקרים, החלפת רעפים בודדים תתבצע כשיש רעפים שבורים או סדוקים שגורמים לנזילה ורטיבות בבית. במקרה כזה, תיקון הרעפים אינו מומלץ ומשתלם. כדי שמתקן הגגות יוכל להצטייד ברעפים המתאימים, כדאי לשלוח תמונה של הגג. יש בעלי מקצוע שכבר מחזיקים אצלם רעפי חרס, הסוג הנפוץ ביותר. 
האם יש אחריות על החלפת רעפים בודדים?
באופן כללי, על החלפת רעפים בודדים לא מקובל לתת אחריות כי מדובר בתיקון מקומי. במקרה שיש כמות גדולה של רעפים שבורים או סדוקים, כדאי לשקול החלפת רעפים קומפלט, עבודה גדולה ומקיפה שעליה תקבלו אחריות שנעה בין שנתיים לשלוש שנים.