מה כוללת הובלה קטנה ואיך זה משפיע על המחיר?

הובלה קטנה היא אינה משימה פשוטה. אז אם כבר החלטתם לשכור חברת הובלות, קבלו את כל הטיפים שיסייעו לכם לצלוח את המשימה בשלום!

עוד במדריך
מה נחשב להובלה קטנה? הובלה קטנה: פינוק או צורך? הובלה קטנה משפיעה על המחיר לא תמיד צריך משאית

החוזה בדירה שאתם שוכרים עומד לפוג ואתם כבר מסמנים את היעד הבא.

הובלה קטנה היא לא משימה פשוטה ואם כבר החלטתם לשכור חברת הובלות, סביר להניח שהטיפים הבאים יסייעו לכם לצלוח את המשימה בשלום.

מה נחשב להובלה קטנה?

באופן כללי, המושג "הובלה קטנה" הינו יחסי, שכן כל חברת הובלה מגדירה לעצמה את תנאי הסף להובלה קטנה.

בדרך כלל, הובלה קטנה נחשבת לכזו המיועדת למספר בודד של פריטים, או להובלת דירה בת חדר או שניים. 

בדרך כלל, קהל היעד העיקרי הוא סטודנטים העוברים לדירות מרוהטות או מרוהטות חלקית, כך שברצונם להעביר מספר מצומצם מאד של פריטים.

בנוסף לסטודנטים, ההובלות הקטנות מעניקות פתרון למי שהתחדש בפריט כזה או אחר שדורש הובלה, כמו מקרר, מזרון, מכונת כביסה ועוד.

הובלה קטנה: פינוק או צורך?

את ההתלבטות הזו חווה כמעט כל מי ששוכר דירה קטנה ובבעלותו פריטים בודדים.

במידה והחלטתם לבצע את ההובלה בעצמיכם, תוכלו לשכור רכב מסחרי, לרתום את החברים או בני המשפחה ולחסוך בעלויות.

קחו בחשבון שזמן זה כסף – סביר להניח שתצטרכו לפנות יום שלם, להפסיד לימודים או ימי עבודה יקרים, לגזול לחבריכם זמן יקר ולשלם את הוצאות הדלק.

במידה ובמדובר בתכולה שדורשת פירוק והרכבה כמו ארון, או תכולה כבדה שדורשת מאמץ פיזי יוצא דופן, יש לשקול להיעזר בשירותה של חברת הובלות.

הרמה לא נכונה של חפץ כבד עלולה לגרום לנזק בנפש וברכוש.

הובלה קטנה משפיעה על המחיר

בהובלות קטנות, מרחק הנסיעה מהווה פקטור משמעותי על מחיר ההובלה. ישנן שיטות שונות להוזלת המחיר, כמו הצטרפות להובלה קיימת והעברת חפצים קלים בעצמכם.

בכל מקרה, אל תתפשרו על הצעת מחיר כתובה וכתב אחריות בגין נזקים במהלך ההובלה.

הצעת המחיר תגן עליכם במקרה בו המובילים ירצו להעלות את המחיר בזמן ההובלה, בטענה שזו לא נחשבת להובלה קטנה, ושלא אמרתם להם כמה ארגזים יש בבית לפני ההובלה.

לכן, חשוב לתאם את ההובלה מראש, כולל המחיר הסופי, ולהעלות הכל על כתב.

לא תמיד צריך משאית

תחזוק משאית, והעסקת נהג משאית עולים כסף, כמו גם ביטוח המשאית והוצאות נלוות נוספות. יש לא מעט חברות הובלה מקצועיות שעוסקות אך ורק בהובלות קטנות, וחלק מהן לא מחזיקות משאית כלל. מבצעים הובלות קטנות לפריטים בודדים או לדירות קטנות? הובלה עם טנדר יכולה בהחלט להתאים לכם.

הובלת פריט בודד: כל הטיפים במקום אחד

אם אתם צריכים להוביל פריט בודד כמו ספה, מכונת כביסה, ארון, מכונת כביסה או מקרר, אתם נמצאים במקום הנכון. אנחנו נלווה אתכם לאורך כל התהליך, נעזור לכם להבין כמה אתם הולכים לשלם ואיך כדאי להתנהל עם המוביל.

הובלת פסנתר: כל מה שחשוב לדעת

אם יש לכם פסנתר בבית ואתם צריכים לעבור דירה, הגעתם למקום הנכון. אנחנו נלווה אתכם כל הדרך לדירה החדשה שלכם ונעזור לכם להתנהל נכון מול חברת ההובלה.

הובלת דירה: כל מה שחשוב לדעת

עוברים דירה וזקוקים למוביל? אתם נמצאים במקום הנכון. אנחנו נלווה אתכם לאורך כל הדרך, נסביר לכם מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים מוביל, איך מומלץ להתנהל מולו וכמה תעלה לכם ההובלה.

הובלת דירה עם מנוף: כל מה שחשוב לדעת

אם יש לכם הרבה ציוד בבית ואתם צריכים להשכיר מנוף? הגעתם למקום הנכון. אנחנו נלווה אתכם כל הדרך לדירה החדשה שלכם ונעזור לכם להתנהל נכון מול חברת ההובלה.

לכל התקלות ועבודות

arrow