הובלת ארון: כך תעשו את זה נכון

הובלת ארון יכולה להיות חלק מהובלת דירה שלמה, אך היא יכולה בהחלט גם לקחת חלק בהובלה קטנה. תוכלו להוסיף אותה להובלה קיימת באזורכם או לבדוק אפשרות של שינוע הארון בעזרת טנדר או משאית קטנה. איך מובילים ארון ולמה צריך להיצמד לשלבים מסודרים? כל התשובות.

עוד במדריך
מתחילים עם פירוק והרכבה איך מעבירים ארון? איך תתנהלו נכון עם חברת ההובלה? מה עלול להשפיע על מחיר ההובלה?

הובלה של ארון יכולה להיות חלק מהובלה של בית שלם או שאפשר להוביל אותו כחלק מהובלות קטנות. הובלות אלה, מתאימות לפריטים בודדים כמו ארון, ספה או מקרר. 

ניתן להוביל כל ארון שתבחרו, כל עוד הוא ניתן לפירוק והרכבה מחדש. סוג ההובלה צריך להתאים לסוג הארון ולכן, חשוב למדוד אותו ולבדוק את החלקים השונים שמרכיבים אותו. כל המידע, במדריך הבא.

מתחילים עם פירוק והרכבה

ברוב המקרים בהם נרצה להעביר ארון בגדים לדירה חדשה, נצטרך להתחיל עם הפירוק שלו. ארונות הבגדים, ארונות אחסון וכל ארון שגובהו 1.80 ס"מ ומעלה, יידרשו פירוק לטובת ההובלה. ארונות אחרים, קטנים יותר מ-1.80 ס"מ ושיש להם עד 2 דלתות מומלץ שלא לפרק ולהעביר אותם בצורתם השלמה על מנת שלא לפגוע באיכותם. 

אז אם אתם מספיק מיומנים ואוהבים לפרק ולהרכיב רהיטים, זה הזמן לשנס מותניים ולהתחיל לפרק את ארון הבגדים או האחסון שתרצו להעביר איתכם לדירה הבאה. שימו לב, שפירוק והרכבה שתעשו בעצמכם יעזרו לכם לחסוך כמה מאות שקלים מההובלה כולה.

איך מעבירים ארון?

במידה והחלטתם להזמין הובלה עבור הארון שלכם, היא תתבצע בשלבים מסודרים שיעזרו לשמור על הסדר ועל החלקים השונים שלו: 

1. מפנים את הארון: השלב הראשון, הוא בעצם פינוי מלא של כל הבגדים או פרטי האחסון שהיו בתוך הארון. במסגרת הפינוי, תוכלו לבחון את כל הפריטים השונים ולבדוק אם יש לכם צורך בהם או שתוכלו לוותר עליהם ולחסוך זמן, מקום בהובלה וכסף. 

2. מפרקים את הארון: אחרי שפיניתם את תכולת הארון, זה הזמן לפרק אותו ואת החלקים השונים שלו כמו הדלתות, המדפים, המגירות, וכל חלק שניתן לפרק ולהרכיב בחזרה בדירה החדשה. 

3. אורזים את חלקיו: אחרי עבודת הפירוק היסודית, חשוב לארוז את החלקים השונים בצורה שתאפשר לכם לזכור לאן כל חלק שייך. שימו לב, שבעת הפירוק תתקלו בברגים שונים וחלקי מתכת שמרכיבים את הארון ואת חלקיו ויהיה עליו לשמור עליהם על מנת להבטיח הרכבה נכונה של הארון במקום החדש. 

טיפ של מקצוענים: ארזו את החלקים הקטנים בשקיות נפרדות בצבעים שונים וזה יעזור לכם בהליך ההרכבה מחדש. 

איך תתנהלו נכון עם חברת ההובלה?

כדי להימנע מהפתעות של הרגע האחרון או שינויים שעלולים לבוא לידי ביטוי ביום ההובלה, נסו לתאם את הציפיות מול המובילים כבר בשיחת הסגירה הראשונה. יידעו אותם על סוג הארון שיש ברשותכם ותנו להם את המידע המלא עליו כמו: גובה, חלקים, סוג הציפוי, סוג העיצוב ואת כל מה שיעזור להם להתאים את שיטת ההובלה לארון שלכם.

במידה והחלטתם להשאיר למובילים את עבודת הפירוק וההרכבה, חשוב שזה יהיה כתוב בהצעת המחיר הסופית (שתגרור בתוכה תוספת תשלום על כך) וככה תוכלו להבטיח את פירוק הארון ואת הרכבתו בצורה מקצועית. המידע יעזור למובילים להגיע עם הכלים הדרושים לעבודה. 

מה עלול להשפיע על מחיר ההובלה?

העברת ארון (מכל סוג) תהיה מושפעת מסוג ההובלה, שיכולה להיות גדולה או קטנה ומהעבודות הנלוות אליה. למשל, אם לא פירקתם בעצמכם את הארון לפני ההובלה, תצטרכו להוסיף עבור עבודת הפירוק וההרכבה עוד כמה מאות שקלים. בהנחה והעברתם את הארון במסגרת הובלה קטנה או הצטרפתם להובלה קיימת, העלות יכולה להיות יקרה יותר מהובלת הארון במסגרת מעבר דירה (הובלה גדולה).

גורם נוסף שישפיע על מחיר ההובלה, יהיה גודלו של הארון. השינוי במחיר יורגש במקרים בהם מעבירים ארון של 3-5 דלתות והוא יהיה שונה משמעותית מארון קטן או ארון בעל 2 דלתות בלבד. מעבר לזה, גם שימוש במנוף לטובת הזזת הארון מהדירה הישנה לדירה החדשה יוביל לתוספת תשלום. במקרים בהם תצטרכו להעביר ארון בעל עיצוב ייחודי, המובילים לא יפרקו אותו אלא יעבירו אותו בשלמותו באמצעות מנוף.

הובלת פריט בודד: כל הטיפים במקום אחד

אם אתם צריכים להוביל פריט בודד כמו ספה, מכונת כביסה, ארון, מכונת כביסה או מקרר, אתם נמצאים במקום הנכון. אנחנו נלווה אתכם לאורך כל התהליך, נעזור לכם להבין כמה אתם הולכים לשלם ואיך כדאי להתנהל עם המוביל.

הובלת פסנתר: כל מה שחשוב לדעת

אם יש לכם פסנתר בבית ואתם צריכים לעבור דירה, הגעתם למקום הנכון. אנחנו נלווה אתכם כל הדרך לדירה החדשה שלכם ונעזור לכם להתנהל נכון מול חברת ההובלה.

הובלת דירה: כל מה שחשוב לדעת

עוברים דירה וזקוקים למוביל? אתם נמצאים במקום הנכון. אנחנו נלווה אתכם לאורך כל הדרך, נסביר לכם מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים מוביל, איך מומלץ להתנהל מולו וכמה תעלה לכם ההובלה.

הובלת דירה עם מנוף: כל מה שחשוב לדעת

אם יש לכם הרבה ציוד בבית ואתם צריכים להשכיר מנוף? הגעתם למקום הנכון. אנחנו נלווה אתכם כל הדרך לדירה החדשה שלכם ונעזור לכם להתנהל נכון מול חברת ההובלה.

לכל התקלות ועבודות

arrow