למה התוכנית יצאת צדיק חשובה ואיך יוצאים צדיקים? בדקנו

היום של תומר בסון נפתח בהזמנה שגרתית לתקן מכונת כביסה. הוא הסתיים במדליה ותואר, שבעצם תמיד הרגיש שמגיעים לו. פגישה עם צדיק, מקצוען וג`נטלמן אמיתי.

עוד במדריך
למה אנשים לא סומכים על בעלי מקצוע? למה התוכנית של יצאת צדיק חשובה כל כך? איך בעל מקצוע יוצא צדיק?

"האמת, את היום של הצילומים אני לא זוכר", אומר תומר בסון, טכנאי מכונות כביסה, "יכול להיות שמההתרגשות שכחתי אותו. קיבלתי קריאה שנשמעה רגילה, לתקן מכונת כביסה.

הגעתי לבית של הלקוחה ומיד ראיתי את הבעיה – נזילה פשוטה של מים. פשוט עשיתי את העבודה שלי, את מה שאני תמיד עושה, ופתאום קופצים עלי חיים הכט וצוות צילום שלם!".

למה אנשים לא סומכים על בעלי מקצוע?

אם אי פעם דמיינתם לעצמכם טכנאי מכונות כביסה, לא כך נראה תומר בסון. הוא בן 34, משקפיים דקות על אפו, צנום ונעים הליכות. נשוי ואב לתאומים בני 6, בן ובת. הוא מודה שעליית התאומים לכיתה א` ריגשה אותו יותר מאשר אותם.

הוא עובד כטכנאי מכונות כביסה כבר שמונה שנים באזור השרון והמרכז, ומבין מדוע תכנית כמו `יצאת צדיק` הכרחית בארץ כמו ישראל. "בארץ אנשים לא סומכים על בעלי מקצוע. אני מרגיש את זה על עצמי. הלקוח חשדן, מתווכח על כל דבר ומשוכנע שהטכנאי מנסה להוציא ממנו יותר מדי כסף. לצערי החשדנות הזו מגיעה ממקום אמיתי, של תרבות רעה שהשתרשה בענף הזה בארץ."

למה התוכנית של יצאת צדיק חשובה כל כך?

בגלל זה `יצאת צדיק` זו תוכנית טובה וחשובה - היא מלמדת את הציבור ממה, וממי, להיזהר. אבל באותו זמן היא גם מראה שיש בחוץ מקצוענים אמיתיים - בעלי מקצוע הגונים, וישרים שאפשר לסמוך עליהם, ונותנת להם את הקרדיט שמגיע להם".

בסון ממשיך ומספר על ההפתעה שצוות הצילום הכין עבורו ושאר הצדיקים: "כמה ימים אחרי הצילומים קיבלתי קריאה לעוד עבודה. הגעתי לכתובת, ושוב קופצים עליי חיים הכט וצוות הצילום. בהתחלה נבהלתי, אבל אז הבנתי שזו מסיבת הפתעה שהם ערכו לצדיקים.

הם חילקו שם מדליות ותעודות, וכשהגיע תורי פשוט בכיתי רבע שעה, כמו ילדה", הוא צוחק. "כל כך התרגשתי באותו יום כי למען האמת אני מרגיש שהתואר `צדיק` מגיע לי", הוא אומר. "אני אוהב את העבודה שלי, אני אוהב לעבוד עם אנשים ואוהב לעזור להם.

איך בעל מקצוע יוצא צדיק?

אני גובה מחירים הוגנים, לא מעגל פינות וממליץ ללקוח לעשות רק את מה שנכון עבורו. בגלל זה אני גאה להיות חלק מגוף איכותי כמו `המקצוענים`, שמסרב לעבוד עם בעלי מקצוע שמזלזלים בצרכן."

אפרת דנן, מנהלת השירות של `המקצוענים`, בירכה אף היא את בסון על זכייתו בתואר הנחשק: "אני מברכת את תומר שלנו בשם כל משפחת `המקצוענים`. אנו מצפים מכל בעלי המקצוע שלנו לעבוד על פי אמות מידה דומות.

אני גם גאה לציין שבכל פרקי התוכנית לא נמצא בעל מקצוע אחד שעובד עם `המקצוענים` שלא היה הוגן או ניצל צרכן.

זאת, בין היתר, תודות לתהליכי הסינון שאנו מבצעים לבעלי המקצוע שלנו, ובקרת איכות השירות שאנו עורכים על כל עבודה שמוזמנת בעזרתנו." 

פספסתם את הפרק של יצאת צדיק? הקליקו כאן

מכונת הכביסה לא סוחטת: כל השלבים בדרך לפתרון

אם פתחתם את מכונת הכביסה וגיליתם שכל הבגדים סחוטים במים, כנראה שהיא לא סוחטת את המים. איך תוכלו לפתור את הבעיה בעצמכם, איך מתנהלים נכון מול הטכנאי וכמה עולה התיקון? כל התשובות.

נזילה ממכונת הכביסה: כל השלבים בדרך לפיתרון

יש לכם נזילה ממכונת הכביסה? אין ספק שמדובר בתקלה מטרידה. מה עושים לפני שמזמינים טכנאי מכונות כביסה וכמה יעלה לכם התיקון? קבלו את כל הטיפים של המקצוענים.

מכונת הכביסה מרעישה: כל השלבים בדרך לפיתרון

נמאס לכם שמכונת הכביסה מרעישה? הגעתם למקום הנכון, אנחנו נלווה אתכם כל הדרך לפתרון. מה עושים לפני שמזמינים טכנאי מכונות כביסה וכמה יעלה לכם התיקון? כל התשובות לפניכם.

מכונת הכביסה לא נדלקת: כל השלבים בדרך לפתרון

מכונת הכביסה שלכם לא נדלקת? המקצוענים כאן כדי ללוות אתכם כל הדרך לתיקון התקלה. מה עושים לפני שמזמינים טכנאי וכמה יעלה לכם לתקן את התקלה? כל התשובות לפניכם.

לכל התקלות ועבודות

arrow