מה עדיף, מעקה ברזל או מעקה אלומיניום לדק?

הזמנתי דק ואני רוצה לבחור מעקה מתכת שישבור קצת את העיצוב של העץ ושייתן טוויסט. אני מתלבט בין מעקה ברזל למעקה אלומיניום. מה אתם ממליצים?

דוד 17.06.2021

תשובה

חשוב לדעת שאלומיניום הוא חומר עמיד בפני חלודה, כך העיצוב ומחיר המעקה מתאימים לך, מעקה אלומיניום יישמר לאורך זמן.

כמובן שתוכל לבחור במעקה ברזל ולטפל בו, לצבוע אותו בצבע נגד חלודה, אך קח בחשבון שיהיה עליך להקפיד לתחזק אותו בזמן. אחרת, אם לא תקפיד לצבוע אותו בצבע נגד חלודה, הוא ייאכל במשך הזמן, עד כדי כך שזה יפגע ביציבות שלו, ויכול לגרום במצבים מסוכנים של הזנחה גם לנפילה. 

בחירה במעקה אלומיניום תחסוך לך את הזמן ואת הטרחה הזו.

בהצלחה!

like עזר (0) dislike לא עזר (0)
מומחי המקצוענים 21.06.2021

מתקיני דקים
בתל אביב שנה עיר

נגר גגות אלי אמידי
4.32
star star star star star
22
חוות דעת
נגר גגות אלי אמידי אלי אמידי
נוק נוק
5.00
star star star star star
8
חוות דעת
נוק נוק רפאל נחום
התקנת דק: כל מה שצריך לדעת

צריכים התקנת דק? אנחנו נלווה אתכם לאורך כל הדרך. איך בוחרים דק, איך מתנהלים מול מתקין הדקים לפני העבודה ומה המחיר של התקנת דק? כל התשובות לפניכם.

חידוש דק: כל מה שצריך לדעת

צריכים חידוש דק? הגעתם למקום הנכון. אנחנו נלווה אתכם לאורך כל הדרך. מתי צריך לעשות חידוש דק ומה הוא כולל, איך מתנהלים מול מתקין הדקים וכמה עולה חידוש דק? כל התשובות לפניכם.

התקנת פרקט: כל מה שחשוב לדעת

רוצים להתקין פרקט מעץ או פרקט למינציה? אנחנו נלווה אתכם בכל הצעדים. איך בוחרים פרקט, מה חשוב לבדוק עם מתקין הפרקטים וכמה זה יעלה לכם? התשובות לפניכם.

חידוש פרקט עץ: כל מה שצריך לדעת

זקוקים לחידוש פרקט מעץ? המקצוענים כאן כדי ללוות אתכם. מתי צריך לעשות חידוש פרקט ומה הוא כולל, איך מתנהלים מול מתקין הפרקטים וכמה עולה חידוש פרקט? כל התשובות לפניכם.

לכל התקלות ועבודות

arrow
אפליקציית המקצוענים
arrow-icon