החלפת ידית שבורה

התקלה הנפוצה ביותר בחלון אלומיניום מסוג קיפ או דריי קיפ היא ידית תקועה או שבורה. תפקידו של חלון האלומיניום הוא להיות אטום ככל שניתן ולהעניק בידוד מקסימלי מרעשים וכניסה של חומרים מסוכנים מבחוץ. שימוש מרובה או לקוי בידית, עלול לגרום לה להישחק ולהתעקם או להישבר. 

מחיר החלפת ידית שבורה המחירים כוללים מע”מ

המחיר מתייחס לחלון סטנדרטי. עבור חלון מסוג מיפרומל תהיה תוספת של עד 15%.

מחיר ממוצע ₪500
טווח תחתון ₪400
טווח עליון ₪600

כמה עולה החלפת ידית?

כאן למעלה תוכלו לראות כמה עולה תיקון ידית בחלון קיפ או דריי קיפ. המחיר מתייחס לידית סטנדרטית וכולל את הידית עצמה.

מה עלול להשפיע על מחיר העבודה?

חלון הדריי קיפ הוא חלון כבד שמותקן לרוב בממ"ד. כמות הידיות שיש לתקן ומורכבות העבודה ישפיעו על המחיר הסופי ובנוסף, במידה שמדובר על ידית של חלון מסוג מיפרומל, המחיר עתיד להתייקר ב-10%-15%. 

זהראן שיפוצים
לא עושים תיקונים
4.61
star star star star star
18
חוות דעת
זהראן שיפוצים עלאא זהראן
אלון אורן
4.84
star star star star star
181
חוות דעת
אלון אורן משה בן ישראל

התקנת חלון אלומיניום: כל המידע והשלבים להתקנה נכונה

צריכים עזרה עם התקנת חלון אלומיניום? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. מה חשוב לעשות לפני שמזמינים קבלו אלומיניום, מה חשוב לבדוק מולו וכמה עולה התקנה של חלון אלומיניום? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

התקנת מסתור כביסה: כל מה שצריך לדעת

צריכים להתקין מסתור כביסה? המקצוענים ילוו אתכם שלב אחר שלב. מה חשוב לדעת על התקנת מסתור כביסה, איך מתנהלים מול קבלן האלומיניום וכמה עולה להתקין מסתור כביסה? כל התשובות בפנים.

התקנת שער כניסה: כל מה שחשוב לדעת

רוצים להתקין שער כניסה? אנחנו כאן כדי ללוות אתכם לאורך כל הדרך. איך בוחרים שער אלומיניום, איך מתנהלים מול קבלן האלומיניום וכמה עולה התקנת שער כניסה? כל התשובות לפניכם.

התקנת גדר אלומיניום: כל המידע והשלבים להתקנה

צריכים להתקין גדר מאלומיניום בגינה? אנחנו נלווה אתכם צעד צעד בכל תהליך ההתקנה. איך מתנהלים מול מתקין הגדר, איך מתכננים נכון התקנה של גדר אלומיניום ומה חשוב לבדוק לפני שמזמינים מתקין? כל התשובות.

לכל התקלות ועבודות

arrow

מדריכים בנושא עבודות אלומיניום

חלון לים-התיכון: כל מה שחשוב על מיקום החלון במטבח וסוג ההתקנה שלו

לא תמיד יש לכם אפשרות בחירה לגבי מיקום החלון, אך לגבי חלוקת המטבח בהחלט יש לכם השפעה. מה כדאי לדעת בשלבי התכנון, מהן הטעויות הקריטיות שבהחלט כדאי להימנע מהן ועל מה תצטרכו להתפשר אם לא תיישמו את כללי המדריך הזה? כל התשובות בפנים

אלומיניום לבית ולעסק - המדריך המקיף לבחירת המוצרים

אלומיניום כבר זמן רב אינו חומר יקר ובלעדי רק עבור מבנים מסחריים. הודות ליתרונות הרבים שהוא מציע כמו עיצוב מודרני, עמידות גבוהה, קלות תחזוקה ומחירים סבירים, מוצרי אלומיניום כבשו שטח נרחב בבתים פרטיים, עסקים קטנים, משרדים ועוד.

אותה הדלת בשינוי אדרת: המדריך המלא על התקנת דלת רשת

דלת רשת היא בעצם דלת נוספת שמותקנת צמוד לדלת הכניסה ותפקידה העיקרי הוא למנוע כניסה של יתושים הביתה. יתרון נוסף שלה הוא כניסת האוויר בימים הנעימים מבלי לחשוש ממזיקים.

שקוף ובטוח: כל מה שצריך לדעת על התקנת מעקה אלומיניום במרפסת

האלומיניום הוא חומר גלם שכיח, הנפוץ כמעט בכל בית בשימושים משתנים. החל מגדר אלומיניום ועד המעקה במרפסת. עלותו של החומר נמוכה ביחס לחומרים אחרים ורמת הבטיחות שלו גבוהה. כל מה שחשוב לדעת על מעקה אלומיניום במרפסת, במדריך הבא.

איך נקבעים המחירים במחירון

מחירון המקצוענים מבוסס על נתוני אמת של מאות אלפי עבודות שבוצעו ודווחו על ידי לקוחותינו. אחת לחודש טווח המחיר המומלץ לכל עבודה מתעדכן לאחר השלמת 3 השלבים הבאים:

שלב 1

איסוף נתוני האמת של כל סוגי העבודות שבוצעו והמחירים שנגבו בפועל מלקוחות המקצוענים

שלב 2

הצלבת הנתונים שנתקבלו מלקוחותינו וניתוחם על ידי מומחי התוכן המקצועי

שלב 3

עדכון המחירים המומלצים של כל סוגי העבודות בתחום בעלי המקצוע לבית ויצירת המחירון המוביל, המדוייק והמקיף בישראל