פרגולות אלומיניום: סוגים ואפשרויות התקנה

פרגולה מאלומיניום תספק לכם צל, תגן עליכם מפני גשמים, ובניגוד לחומרי עץ ומתכת, היא תיתן לכם מענה בטיחותי ושיאפשר לכם גם ליהנות אפשרויות עיצוב רבות. כל מה שצריך לדעת על פרגולות אלומיניום.

עוד במדריך
מהם היתרונות של פרגולה מאלומיניום? מהן אפשרויות העיצוב בפרגולות אלומיניום? אילו סוגי התקנה קיימים? מה כדאי לבדוק לפני שמזמינים מתקין פרגולות?

בין אם אתם רוצים להצל את הכניסה את לביתכם או את החניה הפרטית, ובין אם אתם רוצים פינה מוצלת בחצר ביתכם, פרגולה מאלומיניום יכולה להיות פתרון מעולה עבורכם.

לאלומיניום יש יתרונות רבים על פני העץ והמתכת. עם פרגולת אלומיניום תוכלו ליהנות ממה מצל, הגנה מפני הגשם וכל זאת מבלי שתצטרכו להקפיד על עבודות תחזוקה מסובכות. 

מהם היתרונות של פרגולה מאלומיניום?

התקנה של פרגולה עשויה אלומיניום היא שדרוג משמעותי מהתקנה של פרגולה מעץ או ממתכת. יתרונותיו של חומר האלומיניום באות לידי ביטוי במשקל קליל יותר מהעץ והמתכת, האלומיניום איננו מחליד והצבע שלו עמיד לשנים קדימה. בנוסף, הוא עמיד בפני נזקי מזג האוויר, לחות וקרינה. הוא איננו דליק ואינו דורש תחזוקה מיוחדת על מנת שיהיה עמיד לאורך זמן. 

מהן אפשרויות העיצוב בפרגולות אלומיניום?

לפרגולת אלומיניום אפשרויות עיצוב רבות. עצם העבודה שחומר האלומיניום הוא חומר גמיש ונוח לעבודה, פותחו עבורו אפשרויות עיצוב מרובות.עם זאת, יש כמה גורמים שמומלץ להתייחס אליהם כשניגשים לעיצוב הפרגולה. תחילה, היא מורכבת מסרגלי הצללה מלבניים או מרובעים, סרגלים שקובעים את מידת הצל שתקבלו מהפרגולה שלכם.

אם אתם מעוניינים בעיצוב השלבים העליונים של הפרגולה בצפיפות גדולה מאוד שתגן עליכם מהשמש ומהגשם, קחו בחשבון שזה יוביל למחסור באפשרות האוורור. אם אתם מעדיפים צפיפות נמוכה יותר, שאולי לא תאפשר לכם ליהנות מהפרגולה בימים גשומים, אבל תהווה הצללה טובה לכם, או לבניין אותו אתם רוצים להצל.

כך או כך, אופציות העיצוב הן רבות וכמעט בלתי נגמרות, ואין לכם מגבלה בבחירת הצבע. אם תרצו ליהנות מצבע אדמדם שייתן לכם תחושה של עץ, או שאם תרצו לשלב צבע חדשני ומודרני, פרגולת האלומיניום תספק לכם חופש בחירה.

אילו סוגי התקנה קיימים?

סוגי ההתקנות שונות ומותאמות לתנאים בהם ניתן יהיה לבצע את ההתקנה. אם תצטרכו להתקין פרגולה תלויה, צד אחד שלה יהיה מעוגן לקיר תומך. התקנת פרגולה תלויה תתאפשר בעיקר על קיר בטון, ועדיף להימנע מלהתקין אותה על קיר בלוקים.

אם מדובר על התקנה של פרגולה צמודת קיר, זאת ההתקנה הנפוצה ביותר. היא מתבצעת על ידי עיגון קורה רוחבית תומכת בצד אחד, ובצד השני מתבצע קיבוע של עמודי תמיכה. ניתן גם לבצע  התקנה עצמאית, המתאימה למי שמעוניין בפרגולה שאינה צמודה לבניין. בהתקנה זו, בעצם מקבעים ומעגנים את הפרגולה באדמה. התקנה זו תתאפשר על משטח בטון או עץ, משטחים יציבים שמאפשרים את קיבוע הפרגולה.

טיפ של מקצוענים: מומלץ להתייעץ עם מתקין פרגולות מקצועי בטרם קבלת ההחלטה על סוג הפרגולה וסוג ההתקנה כדי שהתוצאה הסופית תהיה הנכונה והבטיחותית ביותר עבורכם. 

מה כדאי לבדוק לפני שמזמינים מתקין פרגולות?

לפני שאתם ניגשים להזמין מתקין פרגולות, וודאו מול החברה או מול המתקין ישירות שרכיבי וחלקי הפרגולה עשויים כולם מהאלומיניום והימנעו מחלקים ורכיבים עשויים פלסטיק או עץ. וודאו שאין על הפרגולה מסמרים או דבק, דברים שאינם נחוצים בהתקנת פרגולת אלומיניום. חלקים אלה מצריכים טיפול שוטף, בניגוד לאלומיניום שלא מצריך שום טיפול, מה שמהווה את אחד היתרונות הגדולים שלו. בנוסף, בדקו שהפרגולה נצבעה בשיטת הצביעה בתנור, שיטה ששומרת על הצבע מפני קילוף ומעידה על צביעה איכותית.

התקנת פרגולה מאלומיניום: כל מה שצריך לדעת

זקוקים להתקנת פרגולה מאלומיניום? אנחנו כאן כדי ללוות אתכם בכל התהליך. מה חשוב לדעת על פרגולה מאלומיניום, איך מתנהלים מול מתקין הפרגולות לפני העבודה וכמה תעלה ההתקנה? כל התשובות לפניכם.

תיקון וחידוש פרגולה מאלומיניום: כל מה שצריך לדעת

זקוקים לתיקון בפרגולה מאלומיניום? אנחנו כאן כדי ללוות אתכם בכל התהליך. מה חשוב לדעת על פרגולה מאלומיניום, מהו תהליך התיקון וכמה זה יעלה לכם? כל התשובות לפניכם.

התקנת סוכך למרפסת או חצר: כל מה שצריך לדעת

צריכים התקנת סוכך למרפסת או לחצר? אתם נמצאים במקום הנכון. אנחנו נלווה אתכם לאורך כל הדרך, נסביר איך בוחרים סוכך, איך מתנהלים מול מתקין הסוככים וכמה עולה התקנת סוכך. התשובות לפניכם.

התקנת פרגולה מעץ: כל מה שחשוב לדעת

רוצים להתקין פרגולה מעץ בחצר או במרפסת? אין בעיה, אנחנו נלווה אתכם בכל השלבים - מבחירת הפרגולה ועד שתשבו במרפסת החדשה שלכם. איך בוחרים פרגולה מעץ, מה חשוב לבדוק עם המתקין וכמה זה יעלה לכם? התשובות לפניכם.

לכל התקלות ועבודות

arrow