הדבקת קרמיקה

אם כמה מאריחי הריצוף שלכם נשברו או נסדקו, אתם לא חייבים להזמין רצף כדי לבצע עבודת תיקון כל כך קטנה. במקרה כזה תוכלו להזמין הנדימן מקצועי שיחליף את האריחים שניזוקו, ויחזיר את הרצפה למראה המקורי והיפה שלה. כמה עולה הדבקת קרמיקה ומה משפיע על מחיר העבודה? קבלו טיפים של מקצוענים.

מחיר הדבקת קרמיקה המחירים כוללים מע”מ

המחיר מתייחס להדבקת קרמיקה או מרצפת בודדת שיצאה ממקומה

מחיר ממוצע ₪300
טווח תחתון ₪250
טווח עליון ₪350

כמה עולה הדבקת קרמיקה?

כאן למעלה תוכלו לראות כמה עולה הדבקת קרמיקה על ידי הנדימן. המחיר מתייחס להדבקת קרמיקה או מרצפת בודדת שיצאה ממקומה, כך שאנחנו לא מדברים פה על ריצוף כולל של הבית. שימו לב, אתם אלה שצריכים לספק להנדימן את הקרמיקה ואם תדרשו ממנו לרכוש אותה עבורכם, עלות העבודה תתייקר בהתאם.

מה משפיע על המחיר של העבודה?

עלות העבודה משתנה בהתאם למורכבות העבודה ולכמות אריחי הקרמיקה שההנדימן יצטרך להחליף. ודאי שאם תבקשו ממנו להחליף אריח אחד או שניים, המחיר צריך להיות זהה לזה שמופיע במחירון המומלץ שלנו. אם תבקשו מההנדימן להחליף יוצר אריחים, עלות העבודה תתייקר בהתאם לזמן שיקח להנדימן לבצע את העבודה.

דובער מנעולים ושיפוצים דובער גלבר
עידו שלם מלאכי-מתמחה בגופי תאורה עידו שלם מלאכי
ליבנה שירותים והתקנות רונן ליבנה

טיפים

1
את הדבקת המרצפת או הקרמיקה יש לבצע באמצעות דבק כמו פיקס 109, 114, או דבק BG.
2
כמות וסוג הדבק שמקבע את האריח לרצפה, תלוי במשקל האריח ובסוגו.
3
אספו עבודות תיקון קטנות נוספות בבית, ונצלו את ההזדמנות שההנדימן כבר נמצא אצלכם כדי לבצע אותן.

בואו ותראו איך זה נראה

תליית תמונה: כל המידע והשלבים להתקנה

צריכים עזרה עם תליית תמונה? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. איך תתנהלו נכון מול ההנדימן, מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים אותו וכמה עולה תליית תמונה? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

תליית מדף: כל המידע והשלבים להתקנה

צריכים עזרה עם תליית מדף? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. איך תתנהלו נכון מול ההנדימן, מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים אותו וכמה עולה תליית מדף? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

תליית וילון: כל השלבים והמידע

צריכים עזרה עם תליית וילון? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. איך תתנהלו נכון מול ההנדימן, מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים אותו וכמה עולה תליית וילון? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

תליית טלוויזיה: כל מה שצריך לדעת כשמזמינים הנדימן

אתם צריכים לתלות טלוויזיה? אנחנו נלווה אתכם בכל הצעדים עד שתשבו מרווחים בסלון ותצפו במסך. מה צריך לעשות לפני שמזמינים הנדימן, איך מתנהלים מולו וכמה תליית טלוויזיה עולה? כל התשובות בפנים.

לכל התקלות ועבודות

arrow

מדריכים בנושא תיקונים כלליים בבית

שדרוג מהיר וזול: חיפוי בד לקירות הבית

הטרנד שכרגע עוד בחיתוליו הוא הלבשת הקירות עם בדים. זה יכול להיות גב מיטה, מסגרת קיר לרהיט ואפילו קיר כוח בסלון. במה זה שונה מהדבקת טפט? מתי מוטב להימנע מכך והאם תוכלו לבצע זאת בעצמכם? כל מה שכדאי לדעת על הטרנד המתהווה.

כיצד להתקין כספת לאקדח?

קיבוע לרצפה או לקיר? האם יש תקן מחייב לכספת? מה כולל הליך ההתקנה? כדי שתשמרו על הכללים ועל הבטיחות שלכם ושל יקיריכם הנה כל מה שחשוב לדעת וליישם.

חורים קטנים, כאב ראש גדול: המדריך המלא לסתימת חורים בקירות

חורים בקיר יכולים להיעשות בצורה יזומה (לצורך תליית תמונה או מדף, למשל) או תוך כדי הזזת רהיטים. לא משנה מהי הסיבה להיווצרותם, סביר להניח שתרצו להסתיר אותם, אם הם גלויים ומכערים את הקיר.

הכל זה מלמעלה: המדריך המלא על תליית טלוויזיה מהתקרה

התקנה של המסך מהתקרה מצריכה זרוע מותאמת ייחודית, כלי עבודה מתאימים ולעתים גם הכנת תשתית לכך, כבר בשלבי השיפוץ או הבנייה. הכל בהתאם לחומר ממנו עשויה התקרה ולגובה שלה. באילו מקרים תהיו חייבים לתלות את מסך הטלוויזיה מהתקרה, אילו שיטות תלייה קיימות ומה ישפיע על מחיר ההתקנה? כל התשובות במדריך זה

מחירון הנדימן

המחירים כוללים מע”מ

איך נקבעים המחירים במחירון

מחירון המקצוענים מבוסס על נתוני אמת של מאות אלפי עבודות שבוצעו ודווחו על ידי לקוחותינו. אחת לחודש טווח המחיר המומלץ לכל עבודה מתעדכן לאחר השלמת 3 השלבים הבאים:

שלב 1

איסוף נתוני האמת של כל סוגי העבודות שבוצעו והמחירים שנגבו בפועל מלקוחות המקצוענים

שלב 2

הצלבת הנתונים שנתקבלו מלקוחותינו וניתוחם על ידי מומחי התוכן המקצועי

שלב 3

עדכון המחירים המומלצים של כל סוגי העבודות בתחום בעלי המקצוע לבית ויצירת המחירון המוביל, המדוייק והמקיף בישראל