התקנת חבלי כביסה

תוכלו להזמין הנדימן מקצועי שיתקין עבורכם את חבלי הכביסה. ההתקנה תתאפשר במידה ויש לכם מתלה קיים. בנוסף, אנו ממליצים לכם לבדוק אילו תיקונים קטנים נוספים נדרשים בבית, כדי שההנדימן יוכל לבצע אותם באותו ביקור.

מחיר התקנת חבלי כביסה המחירים כוללים מע”מ

המחיר מתייחס להתקנת חבלי כביסה (ללא מתלה) וכולל את החבלים, סט גלגלות ותופסני הפלסטיק.

מחיר ממוצע ₪275
טווח תחתון ₪250
טווח עליון ₪300

כמה עולה התקנה של חבלי כביסה?

כאן למעלה תוכלו לראות כמה עולה התקנה של חבלי כביסה. המחיר מתייחס להתקנת חבלי כביסה (ללא מתלה) וכולל את החבלים, סט גלגלות ותופסני הפלסטיק.

מה עלול להשפיע על מחיר העבודה?

במידה ויש צורך בהתקנה של מתלה (עליו מותקנים החבלים) מחיר העבודה יתייקר ב-10%. בנוסף, במידה והמיקום בו בחרתם להתקין את החבלים גבוה או שהגישה אליו לא נוחה, העבודה תהפוך מורכבת ויקרה יותר. 

דובער מנעולים ושיפוצים דובער גלבר
אריה הנדימן
ללא גבס וריצוף
4.88
star star star star star
243
חוות דעת
אריה הנדימן אריה דולברג
עמי שירות תיקונים לבית ולמשרד
ללא גבס וריצוף
4.95
star star star star star
55
חוות דעת
עמי שירות תיקונים לבית ולמשרד עמי עמירם

טיפים

1
בדקו מראש את המיקום בו תרצו להתקין את חבלי הכביסה. אם תזהו שאין לכם מתלה מתאים, עדכנו את ההנדימן מראש כדי שיבחן את העבודה מראש.
2
התקנה של חבלי כביסה בלבד היא עבודה יחסית קצרה ולכן, במידה ויש לכם עבודות נוספות, קבצו אותן למועד הביקור.
3
בדקו את הגישה למיקום בו בחרתם להתקין את חבלי הכביסה וקחו בחשבון שגישה לא נוחה תאריך את זמן העבודה ותייקר את ההתקנה.

תליית תמונה: כל המידע והשלבים להתקנה

צריכים עזרה עם תליית תמונה? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. איך תתנהלו נכון מול ההנדימן, מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים אותו וכמה עולה תליית תמונה? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

תליית מדף: כל המידע והשלבים להתקנה

צריכים עזרה עם תליית מדף? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. איך תתנהלו נכון מול ההנדימן, מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים אותו וכמה עולה תליית מדף? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

תליית וילון: כל השלבים והמידע

צריכים עזרה עם תליית וילון? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. איך תתנהלו נכון מול ההנדימן, מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים אותו וכמה עולה תליית וילון? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

תליית טלוויזיה: כל מה שצריך לדעת כשמזמינים הנדימן

אתם צריכים לתלות טלוויזיה? אנחנו נלווה אתכם בכל הצעדים עד שתשבו מרווחים בסלון ותצפו במסך. מה צריך לעשות לפני שמזמינים הנדימן, איך מתנהלים מולו וכמה תליית טלוויזיה עולה? כל התשובות בפנים.

לכל התקלות ועבודות

arrow

מדריכים בנושא תיקונים כלליים בבית

נפטרים מהטפט: הכל על הזמנת הנדימן להסרת טפט מהקיר

הסרת טפט מהקיר יכולה להיות משימה מורכבת ומאתגרת. הזמנת הנדימן מקצועי תבטיח שהעבודה תתבצע בצורה יעילה ואיכותית, תוך חיסכון בזמן ובמאמץ. גם אתם רוצים להסיר את הטפט מהקיר? הנה כל מה שחשוב לדעת על הזמנת הנדימן להסרת טפטים.

מזמינים הנדימן? כך תבטיחו שיבצע עבודה מקצועית

צריכים להזמין הנדימן אמין ומקצועי? אתם נמצאים במקום הנכון. במדריך הבא נעזור לכם להתנהל נכון מול ההנדימן, החל משלב הבחירה שלו וקבלת ההמלצות, ועד לשלב הסופי שבו אתם חותמים לו שאתם מרוצים מהעבודה.

חידוש רובה באמבטיה? זו עבודה שהנדימן יכול לעשות עבורכם

אם השכן מלמטה מתלונן שיש לו רטיבות בתקרה של האמבטיה, יש מצב שהרובה אצלכם היא האשמה המרכזית. במדריך הבא נסביר מה התפקיד של הרובה באמבטיה, מתי נצטרך לחדש אותה, איך הנדימן אמין ומקצועי יחדש את הרובה באמבטיה וכמה זה הולך לעלות לכם.

שדרוג מהיר וזול: חיפוי בד לקירות הבית

הטרנד שכרגע עוד בחיתוליו הוא הלבשת הקירות עם בדים. זה יכול להיות גב מיטה, מסגרת קיר לרהיט ואפילו קיר כוח בסלון. במה זה שונה מהדבקת טפט? מתי מוטב להימנע מכך והאם תוכלו לבצע זאת בעצמכם? כל מה שכדאי לדעת על הטרנד המתהווה.

מחירון הנדימן

המחירים כוללים מע”מ

איך נקבעים המחירים במחירון

מחירון המקצוענים מבוסס על נתוני אמת של מאות אלפי עבודות שבוצעו ודווחו על ידי לקוחותינו. אחת לחודש טווח המחיר המומלץ לכל עבודה מתעדכן לאחר השלמת 3 השלבים הבאים:

שלב 1

איסוף נתוני האמת של כל סוגי העבודות שבוצעו והמחירים שנגבו בפועל מלקוחות המקצוענים

שלב 2

הצלבת הנתונים שנתקבלו מלקוחותינו וניתוחם על ידי מומחי התוכן המקצועי

שלב 3

עדכון המחירים המומלצים של כל סוגי העבודות בתחום בעלי המקצוע לבית ויצירת המחירון המוביל, המדוייק והמקיף בישראל