איטום שיש מטבח

לעתים יכול להיווצר כשל באיטום שבין השיש לבין הכיור, מה שדורש טיפול מיידי כדי למנוע את התרחבות הסדק בשכבה האיטום. מדובר בתיקון פשוט יחסית, אותו יוכל לבצע הנדימן מקצועי. כמה עולה לאטום שיש במטבח ומה משפיע על עלות העבודה? קבלו טיפים של מקצוענים.

מחיר איטום שיש מטבח המחירים כוללים מע”מ

המחיר מתייחס לאיטום סדקים ורווחים בין השיש לקרמיקה

מחיר ממוצע ₪300
טווח תחתון ₪250
טווח עליון ₪350

כמה עולה איטום שיש במטבח?

כאן למעלה תוכלו לראות כמה עולה איטום שיש במטבח על ידי הנדימן, כאשר המחיר מתייחס לאיטום סדקים ורווחים בין השיש לקרמיקה. אגב, ההנדימן יכול לתמחר לכם את התיקון לפי טווח המחירים שציינו למעלה, אך הוא בהחלט יכול לתמחר לכם אותו לפי שעה.

מה משפיע על מחיר העבודה?

עלות העבודה עשויה להתשנות בהתאם למורכבות שלה ולזמן שיקח להנדימן לאטום את השיש. לכן, יש מקרים בהם הנדימנים יעדיפו לתמחר את העבודה לפי שעה, מהסיבה הפשוטה שהם פשוט לא יכולים לדעת מראש כמה זמן היא תיקח להם.

לפני שאתם מזמינים את ההנדימן בררו איתו איך הוא נוהג לתמחר את העבודה הזו, לפי שעה או לפי עלות ביקור. במידה וההנדימן מתמחר את העבודה לפי שעה, וברוב המקרים המחיר לא אמור לעבור את הטווח המצוין פה למעלה.

הנדימנים
בתל אביב שנה עיר

אריה הנדימן
ללא גבס וריצוף
4.90
star star star star star
150
חוות דעת
אריה הנדימן אריה דולברג
איציק ההנדימן שלך
4.76
star star star star star
148
חוות דעת
איציק ההנדימן שלך איציק ירון

טיפים

1
לפני מריחת חומר האיטום, יש להסיר את הרובה כדי שניתן יהיה ליישם את הרובה החדשה על הקרמיקה והשיש ולא על גבי הרובה הישנה.
2
במידה ויש נזילה, איטום השיש בלבד לא יספיק, שכן התקלה לא תיפתר עד שלא תתקנו את הנזילה עצמה.
3
אספו עבודות תיקון קטנות נוספות בבית, ונצלו את ההזדמנות שההנדימן כבר נמצא אצלכם כדי לבצע אותן.
תליית טלוויזיה: כל מה שצריך לדעת כשמזמינים הנדימן

אתם צריכים לתלות טלוויזיה? אנחנו נלווה אתכם בכל הצעדים עד שתשבו מרווחים בסלון ותצפו במסך. מה צריך לעשות לפני שמזמינים הנדימן, איך מתנהלים מולו וכמה תליית טלוויזיה עולה? כל התשובות בפנים.

סתימה בכיור: כל השלבים בדרך לפיתרון

סתימה בכיור היא תקלה מטרידה מאד, בטח אם מדובר בכיור של המטבח. מה עושים לפני שמזמינים אינסטלטור, איך מתנהלים מולו וכמה עולה התיקון? המקצוענים מלווים אתכם שלב אחר שלב.

סתימה באמבטיה: כל השלבים בדרך לפתרון

סתימה באמבטיה היא תקלה לא נעימה בכלל, במיוחד אם יש לכם רק אמבטיה אחת בבית. אנחנו נסייע לכם לפתוח את הסתימה ואם לא תצליחו, נלווה אתכם ונעזור לכם להתנהל מול האינסטלטור שתזמינו.

סתימה באסלה: כל מה שחשוב לדעת

אין ספק שסתימה באסלה היא לא תקלה נעימה, בלשון המעטה. קבלו את כל הטיפים שיסייעו לכם לפתוח את הסתימה בעצמכם ולהתנהל נכון מול האינסטלטור שתזמינו.

לכל התקלות ועבודות

arrow

מדריכים בנושא תיקונים כלליים בבית

עוברים דירה? אלו העבודות שהנדימן יודע לעשות

תולה, מרכיב, מתקן וצובע – ההנדימן הוא האיש למשימות מיוחדות בזמן המעבר לדירה חדשה. מה הוא יודע לעשות? מתליית טלוויזיות ו-וילונות, הרכבת רהיטים וארונות ועד תיקוני צבע ודלתות, וגם: מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים הנדימן מקצועי וכמה עולה להזמין הנדימן מקצועי?

הנדימן או בעל מקצוע מומחה?

כמעט לכולם זה קורה בבית. הידית באמבטיה קצת רופפת, הבורג בארון כלים במטבח השתחרר, ואם אפשר היה להרכיב עוד חוט כביסה במקום ההוא שנקרע בסופה שעברה, זה היה מעולה. תקלות קטנות בבית יכולות להשפיע רבות על איכות החיים ובמקרים חריגים אף אי תיקון יכול להיות מסוכן. יש מי שמתמחה בדיוק בתיקונים האלו

תיקונים קטנים בבית: לתקן בלי להרוס

יש תיקונים שאפשר לעשות לבד בבית ולא על כל תקלה מזמינים מיד בעל מקצוע, אבל כשמתקנים דברים לבד חשוב לדעת מה לעשות ובעיקר מה לא לעשות, כדי שלא לגרום נזק לרכוש וחשוב יותר - לעצמכם. כל מה שחשוב לדעת על תיקונים קטנים בבית בלי לגרום נזק, במדריך הבא.

מה שאפשר לעשות עם הנדימן

מכירים את התיקונים המעצבנים האלה שלא מצריכים הזמנת איש מקצוע ספציפי אז אתם פשוט לא מדברים עם אף אחד ונותנים להם להמשיך להתקיים? על הנדימן שמעתם כבר?

מחירון הנדימן

המחירים כוללים מע”מ

למחירון המלא

arrow

איך נקבעים המחירים במחירון

כבר מעל 15 שנים שמחירון המקצוענים קובע את מחירי השוק. בניית המחירון מתבצעת ב 3 שלבים:
שלב 1
שלב 1
איסוף המחירים של מאות אלפי העבודות שבוצעו בפועל
שלב 2
שלב 2
הצלבת נתוני המחירים עם בעלי המקצוע ומומחי התוכן שלנו
שלב 3
שלב 3
שיקלול סטטיסטי של כלל הנתונים וממוצעי המחירים ויצירת המחירון המומלץ
אפליקציית המקצוענים
arrow-icon