תיקוני טיח

כדי לבצע עבודות תיקוני טיח קטנים, תוכלו להזמין הנדימן מקצועי שיתקן את שכבת הטיח ויחזיר את המראה הישר והנקי לקיר. כמה עולה תיקון טיח ומה משפיע על המחיר? קבלו טיפים של מקצוענים.

מחיר תיקוני טיח המחירים כוללים מע”מ

המחיר מתייחס לתיקוני טיח קטנים

מחיר ממוצע ₪600
טווח תחתון ₪500
טווח עליון ₪700

כמה עולה תיקון טיח בקיר?

כן למעלה תוכלו לראות כמה עולה תיקון של טיח על ידי הנדימן. המחיר הזה מתייחס לתיקוני טיח קטנים ולא מורכבים במיוחד. בעבודה מסוג כזה יש מצב שההנדימן יתמחר לכם אותה לפי שעה, כי הוא לא תמיד יכול לדעת מראש כמה זמן תיקח לו העבודה.

טיפ של מקצוענים: שלחו להנדימן תמונות של התיקונים, על מנת שהוא יוכל לתת לכם הערכה ראשונית בטלפון ושהמחיר לא יקפוץ בדירה.

מה משפיע על עלות העבודה?

הנדימן הוא לא שיפוצניק, זה לא אומר שהוא לא יודע לבצע את העבודה הזו, אבל זה בהחלט אומר שהוא לא יודע להתמודד עם תיקוני טיח מורכבים מאד ששיפוצניק כן יודע להתמודד איתם. לכן, ככל שכמות התיקונים תהיה גדולה יותר וככל שהם יהיו מורכבים יותר, כך עלות העבודה תתייקר בהתאם.

דובער מנעולים ושיפוצים דובער גלבר
עידו שלם מלאכי-מתמחה בגופי תאורה עידו שלם מלאכי
ליבנה שירותים והתקנות רונן ליבנה

טיפים

1
כאשר מדובר בסנטימטרים בודדים שמצריכים תיקון טיח, בעל המקצוע יוכל להשתמש באבקת קליסמו X.
2
במידה ומדובר בחדר אמבטיה, גם אם נראה שהתיקון לו אתם זקוקים הוא קטן, ישנה לחות מצטברת שפוגעת בקיר במהירות - ולכן מומלץ לבצע עבודת טיח כוללת בחדר האמבט.
3
במידה ויש סדק בתקרה, קיימת סבירות שמדובר בבעיה במקורה ברטיבות או בבעיית איטום, בעיות שיש לתקן לפני תיקוני הטיח עצמם.

תליית תמונה: כל המידע והשלבים להתקנה

צריכים עזרה עם תליית תמונה? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. איך תתנהלו נכון מול ההנדימן, מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים אותו וכמה עולה תליית תמונה? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

תליית מדף: כל המידע והשלבים להתקנה

צריכים עזרה עם תליית מדף? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. איך תתנהלו נכון מול ההנדימן, מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים אותו וכמה עולה תליית מדף? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

תליית וילון: כל השלבים והמידע

צריכים עזרה עם תליית וילון? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. איך תתנהלו נכון מול ההנדימן, מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים אותו וכמה עולה תליית וילון? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

תליית טלוויזיה: כל מה שצריך לדעת כשמזמינים הנדימן

אתם צריכים לתלות טלוויזיה? אנחנו נלווה אתכם בכל הצעדים עד שתשבו מרווחים בסלון ותצפו במסך. מה צריך לעשות לפני שמזמינים הנדימן, איך מתנהלים מולו וכמה תליית טלוויזיה עולה? כל התשובות בפנים.

לכל התקלות ועבודות

arrow

מדריכים בנושא תיקונים כלליים בבית

שדרוג מהיר וזול: חיפוי בד לקירות הבית

הטרנד שכרגע עוד בחיתוליו הוא הלבשת הקירות עם בדים. זה יכול להיות גב מיטה, מסגרת קיר לרהיט ואפילו קיר כוח בסלון. במה זה שונה מהדבקת טפט? מתי מוטב להימנע מכך והאם תוכלו לבצע זאת בעצמכם? כל מה שכדאי לדעת על הטרנד המתהווה.

כיצד להתקין כספת לאקדח?

קיבוע לרצפה או לקיר? האם יש תקן מחייב לכספת? מה כולל הליך ההתקנה? כדי שתשמרו על הכללים ועל הבטיחות שלכם ושל יקיריכם הנה כל מה שחשוב לדעת וליישם.

חורים קטנים, כאב ראש גדול: המדריך המלא לסתימת חורים בקירות

חורים בקיר יכולים להיעשות בצורה יזומה (לצורך תליית תמונה או מדף, למשל) או תוך כדי הזזת רהיטים. לא משנה מהי הסיבה להיווצרותם, סביר להניח שתרצו להסתיר אותם, אם הם גלויים ומכערים את הקיר.

הכל זה מלמעלה: המדריך המלא על תליית טלוויזיה מהתקרה

התקנה של המסך מהתקרה מצריכה זרוע מותאמת ייחודית, כלי עבודה מתאימים ולעתים גם הכנת תשתית לכך, כבר בשלבי השיפוץ או הבנייה. הכל בהתאם לחומר ממנו עשויה התקרה ולגובה שלה. באילו מקרים תהיו חייבים לתלות את מסך הטלוויזיה מהתקרה, אילו שיטות תלייה קיימות ומה ישפיע על מחיר ההתקנה? כל התשובות במדריך זה

מחירון הנדימן

המחירים כוללים מע”מ

איך נקבעים המחירים במחירון

מחירון המקצוענים מבוסס על נתוני אמת של מאות אלפי עבודות שבוצעו ודווחו על ידי לקוחותינו. אחת לחודש טווח המחיר המומלץ לכל עבודה מתעדכן לאחר השלמת 3 השלבים הבאים:

שלב 1

איסוף נתוני האמת של כל סוגי העבודות שבוצעו והמחירים שנגבו בפועל מלקוחות המקצוענים

שלב 2

הצלבת הנתונים שנתקבלו מלקוחותינו וניתוחם על ידי מומחי התוכן המקצועי

שלב 3

עדכון המחירים המומלצים של כל סוגי העבודות בתחום בעלי המקצוע לבית ויצירת המחירון המוביל, המדוייק והמקיף בישראל