פגישת היכרות עם מעצב הפנים

לפני שתתחילו לעצב את הבית מחדש, כדאי להיפגש עם מצב/ת פנים שיוכלו לתת לכם את כל המידע הנדרש אודות התהליך ויעזרו לכם לנסח את הצרכים שלכם לתוכניות עבודה מסודרות. מעצב/ת הפנים ידעו להאריך את גודל העבודה, את הדרישות ואת לוח הזמנים הצפוי עד לסיום הפרויקט. 

מחיר פגישת היכרות עם מעצב הפנים המחירים כוללים מע”מ

המחיר מתייחס לפגישת היכרות בסטודיו או בבית הלקוח וכולל היכרות אישית, הגדרת הצרכים ותיאום ציפיות העבודה מול המעצב/ת ולוח הזמנים האפשרי לביצוע העבודה.

מחיר ממוצע ₪275
טווח תחתון ₪200
טווח עליון ₪350

איך מתכוננים לפגישת ההיכרות?

אל פגישת ההיכרות לא תצטרכו להתכונן אלא להגיע עם רשימת הדרישות שלכם, התקציב הקיים לכם ויחד עם המעצב/ת לנסות ולבנות את התהליך העיצובי כולו. בהנחה שלא תרצו להמשיך, ותשאירו את הפגישה כפגישת היכרות בלבד תוכלו ללמוד את התהליך על רגל אחת ולהבין מה הוא דורש מכם. 

מה עשוי להשפיע על המחיר?

תהליך עיצוב הבית משתנה מלקוח ללקוח ותלוי בגורמים שונים כמו כמות השינויים, גודל הדירה, החלום העיצוב והתקציב הקיים. בפגישת ההיכרות, תוכלו להכיר את המעצב/ת ולבחון את הכימיה ואת דרך העיצוב. בהנחה שתרצו להמשיך להכנת תוכניות עבודה, כתב כמויות ולהתחיל את הדרך העיצובית המחיר יותאם להצעת המחיר הכוללת של הליווי. 

ויזל דיזיינס
5.00
star star star star star
1
חוות דעת
ויזל דיזיינס יוסי ויזל
יחזור לזמינות ביום רביעי בשעה 08:00
תזכירו לי ב- SMS

טיפים

1
פגישת ההיכרות נועדה להכיר ביניכם לבין מעצב/ת הפנים. בהנחה שלא מצאתם חיבור או שלא התחברתם לתיק העבודות, אין כל התחייבות להמשיך מולם את התהליך.
2
הסבירו בצורה ברורה את הצרכים שלכם ותהיו פתוחים לשינויים שמטרתם לקלוע לתקציב שתכננתם. לרוב, תוכלו לקבל רעיונות ממעצב הפנים במחיר נמוך מזה שתכננתם.
3
בקשו מהמעצב/ת לראות חוות דעת ועבודות שדומות לסגנון שתרצו לעצב אצלכם בבית כך, תוכלו להיות בטוחים בדיוק התוצאה הסופית.

פגישת ייעוץ עם מעצב פנים: כל מה חשוב לדעת

צריכים טיפים לפני פגישה עם מעצב פנים? אנו נלווה אתכם לאורך כל התהליך. מה חשוב לעשות לפני שנפגשים עם מעצב פנים, מה חשוב לבדוק מולו וכמה השירות עולה? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

בניית הדמיות תלת ממדיות: כל מה שצריך לדעת

צריכים טיפים לפני בניית ההדמיות התלת ממדיות? אנו נלווה אתכם לאורך כל התהליך. מה חשוב לעשות לפני שמגיעים לפגישה, מה חשוב לבדוק במעמד הפגישה וכמה השירות עולה? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

פגישת ליווי לצורך רכישת ריהוט: כל מה שצריך לדעת

צריכים עזרה עם בחירת הריהוט והציוד החדש לבית? אנו נלווה אתכם לאורך כל התהליך. מה חשוב לעשות לפני שנפגשים עם מעצב פנים, מה חשוב לבדוק מולו וכמה השירות עולה? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

ניקיון אחרי שיפוץ: כל מה שצריך לדעת

זקוקים לניקיון אחרי שיפוץ? אנחנו כאן כדי ללוות אתכם בכל התהליך. מה כולל ניקיון אחרי שיפוץ, איך מתנהלים מול חברת הניקיון לפני העבודה ובמהלכה וכמה יעלה הניקיון? כל התשובות לפניכם.

לכל התקלות ועבודות

arrow

מדריכים בנושא עיצוב הבית

להסתיר את הקיר: חיפוי עם עץ הוא אחד הטרנדים החמים

הוא מספק בידוד תרמי ובידוד אקוסטי, הוא אלמנט מהטבע שמוסיף חמימות וסטייל ומתאים את עצמו לכל סגנונות העיצוב. לכן, לא פלא שהוא אחד הטרנדים המבוקשים בעולם עיצוב הבית כרגע. אבל יש לו גם דרישות: תצטרכו להשקיע בטיפול מקדים נגד מזיקים, לדאוג לתחזוקה שלו ולמנוע מצב של לחות כלואה בחלל. הנה כל מה שכדאי לדעת על חיפוי קירות עם עץ.

בית קטן באהבה: רעיונות גדולים לעיצוב חלל ביתי קטן

כשלכל חדר יש יותר משימוש אחד, מכשירי החשמל רב-תכליתיים והריהוט מודולרי גם חלל ביתי קטן יכול להרגיש מרווח ונעים יותר למגורים. מהם האתגרים וכיצד ניתן להתמודד איתם? לפניכם מדריך שיגדיל לכם את הבית אם תיישמו אותו

הרבה יותר מעיצוב: השקעה בסביבת העבודה מגבירה תפוקה ומשמרת עובדים איכותיים

סביבת העבודה היא אחד הגורמים החשובים ביותר להצלחה של עסק. משרדים שבהם משקיעים בעיצוב ובתכנון הסביבה של העובדים, יכולים לתרום ליעילות, פרודוקטיביות, שביעות רצון של העובדים, וכן לשיפור התדמית של החברה.

המטבח המנצח: המדריך המלא בדרך לעיצוב נכון וייחודי

המטבח הוא החלל המרכזי שיכול לשאת בכבוד את התואר `המקום החם בבית`. בשונה משאר החדרים, החשיבות העליונה בעיצובו נמצאת בפרקטיות ובאפשרויות האחסון השונות.

איך נקבעים המחירים במחירון

מחירון המקצוענים מבוסס על נתוני אמת של מאות אלפי עבודות שבוצעו ודווחו על ידי לקוחותינו. אחת לחודש טווח המחיר המומלץ לכל עבודה מתעדכן לאחר השלמת 3 השלבים הבאים:

שלב 1

איסוף נתוני האמת של כל סוגי העבודות שבוצעו והמחירים שנגבו בפועל מלקוחות המקצוענים

שלב 2

הצלבת הנתונים שנתקבלו מלקוחותינו וניתוחם על ידי מומחי התוכן המקצועי

שלב 3

עדכון המחירים המומלצים של כל סוגי העבודות בתחום בעלי המקצוע לבית ויצירת המחירון המוביל, המדוייק והמקיף בישראל