הדמיה תלת ממדית

שלב ההדמיות הוא שלב חשוב וחיוני לכל תהליך עיצוב הבית. בעזרת ההדמיות, תוכלו לקבל תמונה מציאותית של החלום שלכם ולבחון את רמת הדיוק של האלמנטים השונים שתרצו לעצב ולהוסיף לבית. כיוון ותהליכי הבנייה והעיצוב השונים הם תהליכים ארוכים ומורכבים להבנה, ההדמייה משמשת ככלי יעיל שמצליח להעביר את התוצאה הסופית בצורה שתהיה ברורה לכם.

מחיר הדמיה תלת ממדית המחירים כוללים מע”מ

המחיר מתייחס להדמיה תלת ממדית בסיסית שכוללת 6 תמונות.

מחיר ממוצע ₪1,150
טווח תחתון ₪800
טווח עליון ₪1,500

האם חייב להיעזר בהדמיה תלת ממדית?

ההמלצה הגורפת בקרב תחום העיצוב והבנייה היא שלא לוותר על ההדמיות. ההדמיה, היא בעצם הדרך שלכם לראות את התוצאה (או את התמונה הקרובה ביותר אליה) לפני שאתם משקיעים זמן וכסך רב בתהליך. ההדמיה, מאפשרת לכם לדעת את התוצאה הסופית ולסמוך על העבודה לאורך כל הדרך, הן של המעצבים והן של קבלני הבנייה בשטח. 

מה עשוי להשפיע על המחיר?

ההדמיות משתנות מפרויקט לפרויקט ומתעדכנות בהתאם לסוג החללים שנדרש לעצב, כמות החללים והאלמנטים החדשים שבתוכם ומורכבות העבודה. בנוסף, קיים הבדל בין הדמיה תלת ממדית בסיסית לבין הדמיה פוטוריאליסטית שתהיה יקרה יותר ותיצור לכם מעין חווית ביקור וירטואלית בנכס החדש שלכם עוד לפני תחילת העבודה. 

ויזל דיזיינס
5.00
star star star star star
1
חוות דעת
ויזל דיזיינס יוסי ויזל
יחזור לזמינות מחר ב08:00
תזכירו לי ב- SMS
סטודיו לעיצוב אופיר דהאן בע"מ אופיר דהאן
יחזור לזמינות מחר ב09:00
תזכירו לי ב- SMS

טיפים

1
אל תוותרו על ההדמיות התלת ממדיות. הן אלו שיראו לכם בצורה הטובה ביותר את התוצאה הסופית.
2
השקיעו זמן בבחינת ההדמיות, זה הזמן הטוב ביותר לשינויים שלא יגרמו לכם בלאגן ואבק בבית.
3
בקשו גם הדמיה פוטוריאליסטית שתאפשר לכם להציץ על הבית מבפנים ולערוך סיור וירטואלי בתוכו.

פגישת ייעוץ עם מעצב פנים: כל מה חשוב לדעת

צריכים טיפים לפני פגישה עם מעצב פנים? אנו נלווה אתכם לאורך כל התהליך. מה חשוב לעשות לפני שנפגשים עם מעצב פנים, מה חשוב לבדוק מולו וכמה השירות עולה? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

בניית הדמיות תלת ממדיות: כל מה שצריך לדעת

צריכים טיפים לפני בניית ההדמיות התלת ממדיות? אנו נלווה אתכם לאורך כל התהליך. מה חשוב לעשות לפני שמגיעים לפגישה, מה חשוב לבדוק במעמד הפגישה וכמה השירות עולה? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

פגישת ליווי לצורך רכישת ריהוט: כל מה שצריך לדעת

צריכים עזרה עם בחירת הריהוט והציוד החדש לבית? אנו נלווה אתכם לאורך כל התהליך. מה חשוב לעשות לפני שנפגשים עם מעצב פנים, מה חשוב לבדוק מולו וכמה השירות עולה? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

ניקיון אחרי שיפוץ: כל מה שצריך לדעת

זקוקים לניקיון אחרי שיפוץ? אנחנו כאן כדי ללוות אתכם בכל התהליך. מה כולל ניקיון אחרי שיפוץ, איך מתנהלים מול חברת הניקיון לפני העבודה ובמהלכה וכמה יעלה הניקיון? כל התשובות לפניכם.

לכל התקלות ועבודות

arrow

מדריכים בנושא עיצוב הבית

להסתיר את הקיר: חיפוי עם עץ הוא אחד הטרנדים החמים

הוא מספק בידוד תרמי ובידוד אקוסטי, הוא אלמנט מהטבע שמוסיף חמימות וסטייל ומתאים את עצמו לכל סגנונות העיצוב. לכן, לא פלא שהוא אחד הטרנדים המבוקשים בעולם עיצוב הבית כרגע. אבל יש לו גם דרישות: תצטרכו להשקיע בטיפול מקדים נגד מזיקים, לדאוג לתחזוקה שלו ולמנוע מצב של לחות כלואה בחלל. הנה כל מה שכדאי לדעת על חיפוי קירות עם עץ.

בית קטן באהבה: רעיונות גדולים לעיצוב חלל ביתי קטן

כשלכל חדר יש יותר משימוש אחד, מכשירי החשמל רב-תכליתיים והריהוט מודולרי גם חלל ביתי קטן יכול להרגיש מרווח ונעים יותר למגורים. מהם האתגרים וכיצד ניתן להתמודד איתם? לפניכם מדריך שיגדיל לכם את הבית אם תיישמו אותו

הרבה יותר מעיצוב: השקעה בסביבת העבודה מגבירה תפוקה ומשמרת עובדים איכותיים

סביבת העבודה היא אחד הגורמים החשובים ביותר להצלחה של עסק. משרדים שבהם משקיעים בעיצוב ובתכנון הסביבה של העובדים, יכולים לתרום ליעילות, פרודוקטיביות, שביעות רצון של העובדים, וכן לשיפור התדמית של החברה.

המטבח המנצח: המדריך המלא בדרך לעיצוב נכון וייחודי

המטבח הוא החלל המרכזי שיכול לשאת בכבוד את התואר `המקום החם בבית`. בשונה משאר החדרים, החשיבות העליונה בעיצובו נמצאת בפרקטיות ובאפשרויות האחסון השונות.

איך נקבעים המחירים במחירון

מחירון המקצוענים מבוסס על נתוני אמת של מאות אלפי עבודות שבוצעו ודווחו על ידי לקוחותינו. אחת לחודש טווח המחיר המומלץ לכל עבודה מתעדכן לאחר השלמת 3 השלבים הבאים:

שלב 1

איסוף נתוני האמת של כל סוגי העבודות שבוצעו והמחירים שנגבו בפועל מלקוחות המקצוענים

שלב 2

הצלבת הנתונים שנתקבלו מלקוחותינו וניתוחם על ידי מומחי התוכן המקצועי

שלב 3

עדכון המחירים המומלצים של כל סוגי העבודות בתחום בעלי המקצוע לבית ויצירת המחירון המוביל, המדוייק והמקיף בישראל