בניית תוכניות עבודה מפורטות

תפקידן של תוכניות העבודה המפורטות הן לערוך סדר בשלבי העבודה ולסייע בהקמת התשתיות החדשות התואמות לעיצוב הנדרש. לדוגמה, במסגרת עיצוב מטבח חדש, תצטרכו למקם מחדש את תשתיות המים והחשמל ועל כך, תדרשו להציג תוכניות עבודה מפורטות לקבלני הביצוע. 

מחיר בניית תוכניות עבודה מפורטות המחירים כוללים מע”מ

בניית תוכניות העבודה המפורטות מיועדות לבעלי המקצוע השונים והיא כוללת את מיקומי התשתיות (מים, חשמל, גז וכד') שיתאימו לעיצוב הכולל. התוכניות המפורטות מתאימות גם לעבודות שיפוץ וגם לבנייה חדשה.

מחיר ממוצע ₪1,450
טווח תחתון ₪1,300
טווח עליון ₪1,600

מה כוללת תוכנית עבודה מפורטת?

תוכניות העבודה המפורטות כוללות בתוכן את מיקומי התשתיות במסגרת העיצוב החדש של החלל. בנוסף, הן יכללו גם את תוכניות ההריסה (של האלמנטים הקיימים), בחירת החומרים הדרושים לעיצוב, תוכנית הריהוט, תוכניות הנגרות ובחירת החומרים והצבעים, כולל גימורים כמו: דלתות, צבעים, גופי תאורה, חיפויים וכד'.

מה עשוי להשפיע על המחיר?

תוכניות העבודה משתנות בין פרויקט לפרויקט ומתעדכנות בהתאם לסוג החלל שנדרש לעצב, כמות התשתיות שבו ומורכבות העבודה. בעיצוב חלל בודד, כמות התוכניות תהיה קטנה יותר מאשר עיצוב של מספר חדרים או בית שלם ולפיכך, ייקבע המחיר. 

ויזל דיזיינס
5.00
star star star star star
1
חוות דעת
ויזל דיזיינס יוסי ויזל
יחזור לזמינות ביום רביעי בשעה 08:00
תזכירו לי ב- SMS

טיפים

1
שלב בניית תוכניות העבודה הוא שלב מתקדם ולכן, חשוב שתגיעו אליו רק אחרי שאתם בטוחים בתהליך ובמעצב/ת שבחרתם.
2
בחנו היטב את תוכניות העבודה וודאו שהן נגישות ומותאמות לכל הדיירים בבית (כולל הילדים).
3
על תוכניות העבודה להיות תואמות להדמיות שהוצגו בפניכם ולהקנות לכם שקט נפשי לאורך כל תהליך העיצוב.

שאלות ותשובות בנושא עיצוב הבית

מה ההבדל בין הום סטיילינג לעיצוב פנים?

מהו הום סטיילינג ומה ההבדל בינו לבין עיצוב פנים?

רונית 04.04.2017

לתשובה המלאה

מתי מומלץ לפנות למעצב פנים במהלך בנייה של בית פרטי?

אנחנו בונים בית פרטי חדש ורוצים לעצב אותו בעזרת מעצב פנים. באיזה שלב נכון לשלב אותו?

שלי 25.01.2017

לתשובה המלאה

פגישת ייעוץ עם מעצב פנים: כל מה חשוב לדעת

צריכים טיפים לפני פגישה עם מעצב פנים? אנו נלווה אתכם לאורך כל התהליך. מה חשוב לעשות לפני שנפגשים עם מעצב פנים, מה חשוב לבדוק מולו וכמה השירות עולה? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

בניית הדמיות תלת ממדיות: כל מה שצריך לדעת

צריכים טיפים לפני בניית ההדמיות התלת ממדיות? אנו נלווה אתכם לאורך כל התהליך. מה חשוב לעשות לפני שמגיעים לפגישה, מה חשוב לבדוק במעמד הפגישה וכמה השירות עולה? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

פגישת ליווי לצורך רכישת ריהוט: כל מה שצריך לדעת

צריכים עזרה עם בחירת הריהוט והציוד החדש לבית? אנו נלווה אתכם לאורך כל התהליך. מה חשוב לעשות לפני שנפגשים עם מעצב פנים, מה חשוב לבדוק מולו וכמה השירות עולה? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

ניקיון אחרי שיפוץ: כל מה שצריך לדעת

זקוקים לניקיון אחרי שיפוץ? אנחנו כאן כדי ללוות אתכם בכל התהליך. מה כולל ניקיון אחרי שיפוץ, איך מתנהלים מול חברת הניקיון לפני העבודה ובמהלכה וכמה יעלה הניקיון? כל התשובות לפניכם.

לכל התקלות ועבודות

arrow

מדריכים בנושא עיצוב הבית

להסתיר את הקיר: חיפוי עם עץ הוא אחד הטרנדים החמים

הוא מספק בידוד תרמי ובידוד אקוסטי, הוא אלמנט מהטבע שמוסיף חמימות וסטייל ומתאים את עצמו לכל סגנונות העיצוב. לכן, לא פלא שהוא אחד הטרנדים המבוקשים בעולם עיצוב הבית כרגע. אבל יש לו גם דרישות: תצטרכו להשקיע בטיפול מקדים נגד מזיקים, לדאוג לתחזוקה שלו ולמנוע מצב של לחות כלואה בחלל. הנה כל מה שכדאי לדעת על חיפוי קירות עם עץ.

בית קטן באהבה: רעיונות גדולים לעיצוב חלל ביתי קטן

כשלכל חדר יש יותר משימוש אחד, מכשירי החשמל רב-תכליתיים והריהוט מודולרי גם חלל ביתי קטן יכול להרגיש מרווח ונעים יותר למגורים. מהם האתגרים וכיצד ניתן להתמודד איתם? לפניכם מדריך שיגדיל לכם את הבית אם תיישמו אותו

הרבה יותר מעיצוב: השקעה בסביבת העבודה מגבירה תפוקה ומשמרת עובדים איכותיים

סביבת העבודה היא אחד הגורמים החשובים ביותר להצלחה של עסק. משרדים שבהם משקיעים בעיצוב ובתכנון הסביבה של העובדים, יכולים לתרום ליעילות, פרודוקטיביות, שביעות רצון של העובדים, וכן לשיפור התדמית של החברה.

המטבח המנצח: המדריך המלא בדרך לעיצוב נכון וייחודי

המטבח הוא החלל המרכזי שיכול לשאת בכבוד את התואר `המקום החם בבית`. בשונה משאר החדרים, החשיבות העליונה בעיצובו נמצאת בפרקטיות ובאפשרויות האחסון השונות.

איך נקבעים המחירים במחירון

מחירון המקצוענים מבוסס על נתוני אמת של מאות אלפי עבודות שבוצעו ודווחו על ידי לקוחותינו. אחת לחודש טווח המחיר המומלץ לכל עבודה מתעדכן לאחר השלמת 3 השלבים הבאים:

שלב 1

איסוף נתוני האמת של כל סוגי העבודות שבוצעו והמחירים שנגבו בפועל מלקוחות המקצוענים

שלב 2

הצלבת הנתונים שנתקבלו מלקוחותינו וניתוחם על ידי מומחי התוכן המקצועי

שלב 3

עדכון המחירים המומלצים של כל סוגי העבודות בתחום בעלי המקצוע לבית ויצירת המחירון המוביל, המדוייק והמקיף בישראל