ניקיון דירה חדשה מקבלן: כל מה שחשוב לדעת

עוברים לדירה חדשה מקבלן? במדריך הבא נסביר מתי כדאי להזמין את חברת הניקיון, מה כולל ניקיון דירה חדשה מקבלן, איך בוחרים חברת ניקיון מקצועית והאם יש אחריות על העבודה.

עוד במדריך
מתי כדאי להזמין את חברת הניקיון? מה כולל ניקיון דירה חדשה מקבלן? איך בוחרים חברת ניקיון מקצועית? האם יש אחריות על ניקיון דירה מקבלן?

עוברים לדירה חדשה מקבלן? תתחדשו ושיהיה בשעה טובה. כעת, לפני שאתם נכנסים לנכס הדנדש, אנו ממליצים לכם להזמין חברת ניקיון שתצחצח לכם אותו.

במדריך הבא נסביר מתי כדאי להזמין את חברת הניקיון, מה כולל ניקיון דירה חדשה מקבלן, איך בוחרים חברת ניקיון מקצועית והאם יש אחריות על העבודה.

מתי כדאי להזמין את חברת הניקיון?

למי שכבר יש ניסיון במעבר לדירה מקבלן, יודע שהעבודה פשוט לא נגמרת. בפגישה של מסירת הדירה, הקבלן יבקש שתסיירו בבית ותבדקו אם יש "פאקים" שתרצו שהחברה תתקן.

ברוב המקרים, החברה הקבלנית תקצה לדירה שלכם יום תיקונים מרוכז, אולי יומיים, בהם הדירה שלכם תשוב ותיראה כמו אתר בנייה.

בכל מקרה, כל עוד הקבלן לא מסיים לבצע את התיקונים, אין טעם להזמין את חברת הניקיון.

מה כולל ניקיון דירה חדשה מקבלן?

להבדיל מניקיון דירה לאחר שיפוץ, בו מתרכזים בדרך כלל בפוליש, ליטוש והברקה, בניקיון דירה חדשה מקבלן חברת הניקיון תתרכז במפגעים שנוצרו כתוצאה מהתקופה בה הדירה שלכם הייתה אתר בנייה.

כתמי צבע ורובה - ניקיון דירה מקבלן יכלול בדרך כלל הסרת כתמי צבע מהמשקופים ומהרצפה. בחדרים בהם יש קרמיקה על הקירות, כמו חדרי האמבטיה והשירותים, חברת הניקיון תתמקד בהסרת האבק שנוצר כתוצאה מחיתוכי הדיסק של הקרמיקה.

בנוסף, יש להתמקד בהסרת כתמי רובה, לא רק בחדרים הרטובים בהם הרובה בא במגע עם מים, אלא בכל הדירה.

תריסים ומסילות - לאבק יש נטיה להצטבר על התריסים. במקרה של תריס שלבים, מדובר בניקיון לא מורכב במיוחד. במקרה של תריס חשמלי, האבק יצטבר בין החרירים הקטנים של התריס וחברת הניקיון תצטרך להתמודד איתו.

ארונות מטבח -  חברת הניקיון תתרכז בהסרת שאריות הנסורת מארונות המטבח, ותנקה אותם עבורכם, לפני שאתם מכניסים את כלי האוכל שלכם לתוכם.

כלים סניטריים - חברת הניקיון תצטרך להתמקד בניקיון הכיורים, המראות, האסלות והקרמיקות בחדרים הרטובים.

שטיפה יסודית - חברת הניקיון תצטרך לבצע שטיפה יסודית של הרצפה בכל הדירה.

איך בוחרים חברת ניקיון מקצועית?

ראשית, חשוב לוודא כי זו חברת ניקיון שמתמחה בניקוי בתים. מומלץ לדרוש מבעל המקצוע להגיע ולסייר אתכם בדירה כדי לאמוד את עבודת הניקיון ולתמחר את העבודה מראש.

מומלץ לקבל מראש את שלבי העבודה בצורה מפורטת ובכתב. בכמה עובדים מדובר, כמה זמן תימשך העבודה, ובאילו כלים היא תתבצע. עבודה עם מכונת פוליש למשל, תייקר את המחיר.

האם יש אחריות על ניקיון דירה מקבלן?

האחריות על העבודה מתייחסת לאיכות העבודה בטווח הזמן הסמוך לה, ולנזקים שנגרמו בעקבות העבודה.

בעל מקצוע אמין ומקצועי יסייר אתכם בדירה בתום העבודה, יעבור אתכם על ליקויים שלא תוקנו, כתמים שלא הוסרו, ועל נזקים שנגרמו כתוצאה מהעבודה.

חשוב לציין שלא כל חברה נותנת אחריות על העבודה, ולרוב, האחריות לא תינתן בכתב.

לכן חשוב לוודא מול חברת הניקיון כי היא אכן נותנת אחריות לעבודה ולדרוש סיור בתום העבודה לאיתור ליקויים ונזקים.

מעבר לאחריות עצמה, ועל מנת להימנע ממצב בו חלילה תישאו באחריות במידה ועובד נפגע בביתכם, וודאו מול חברת הניקיון כי העובדים שלה מבוטחים במקרה של פגיעה.

ניקיון אחרי שיפוץ: כל מה שצריך לדעת

זקוקים לניקיון אחרי שיפוץ? אנחנו כאן כדי ללוות אתכם בכל התהליך. מה כולל ניקיון אחרי שיפוץ, איך מתנהלים מול חברת הניקיון לפני העבודה ובמהלכה וכמה יעלה הניקיון? כל התשובות לפניכם.

ניקיון דירה לפני אכלוס: כל מה שחשוב לדעת

צריכים עזרה עם ניקיון הבית לפני האכלוס? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. מה חשוב לעשות לפני שמזמינים חברת ניקון, איך תתנהלו מולם וכמה עולה ניקיון לפני אכלוס? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

ניקיון אחרי שריפה: כל מה שצריך לדעת על שיקום הבית

צריכים עזרה עם ניקיון הבית אחרי שריפה? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. מה חשוב לעשות לפני שמזמינים חברת ניקון, איך תתנהלו מולם וכמה עולה ניקיון אחרי שריפה? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

ניקיון חדר מדרגות: כל מה שצריך לדעת

צריכים ניקיון חדר מדרגות? אנחנו נלווה אתכם צעד צעד. מה חשוב לדעת על ניקיון חדר מדרגות, איך מתנהלים מול חברת הניקיון וכמה העבודה תעלה? כל התשובות בפנים.

לכל התקלות ועבודות

arrow