מה משפיע על מחיר ההובלה?

אני לפני מעבר דירה ורוצה לוודא שלא יהיו לי הפתעות במחיר ביום ההובלה. איך נקבע מחיר ההובלה? ואיך אדע שהמחיר אכן יהיה תואם להצעה שקיבלתי מהמוביל?

רוני 06.06.2021

תשובה

מחיר ההובלה מושפע ממספר גורמים, וכדאי להתייחס אליהם מראש לפני שסוגרים עם המוביל: איך מחשבים מחיר הובלה? לפי מספר משתנים:

כמות הארגזים והציוד שיש להעביר: אמנם זהו המשתנה העיקרי שישפיע על עלות ההובלה, אך הוא בהחלט לא היחיד. ועדיין, ככל שיש יותר ארגזים ויותר ריהוט לפרק ולהרכיב, כך יעלה מחיר ההובלה בהתאם. נהוג לתמחר לפי מספר חדרים ככלל אצבע, ולהוסיף כמות ארגזים משוערת.

מספר המובילים שידרשו: היקף הציוד ומשך הזמן הדרוש להובלה, ישפיעו על מספר העובדים שיידרשו להגיע ביום ההובלה. זה משפיע גם על גודל המשאית שנדרשת לצורך ההובלה, מה שכמובן משפיע על המחיר.

הנגישות לדירה: יש הבדל בין בית בקומת קרקע ללא אף מדרגה לבין דירה בקומה רביעית ללא מעלית ובלי גישה למשאית ברחוב צר. ככל שהמרחק שהמובילים צריכים לעשות עם הציוד גדל, כך התמחור יעלה בהתאם. זה מתייחס לדירה אותה אתם ועוזבים ולדירה ממנה אתם יוצאים, כמובן.

המרחק בין הדירות: ככל שהמרחק ביניהם גדול יותר, כך יהיה הבדל בתמחור. מן הסתם, מעבר במרחק של כמה רחובות לא יעלה כמו מעבר ממרכז הארץ לצפון. אל תשכחו לוודא שיש למוביל גם ביטוח סחורות בהובלה, ולא רק ביטוח עבור המשאית עצמה. אחרת, במקרה של נזק לציוד, יהיה הרבה יותר קשה לקבל פיצוי מחברת ההובלה.

תאריך ההובלה: זה לא סוד שעונת מעברי הדירות מתרחשת ביולי-אוגוסט, ולכן התעריף שתשלמו יהיה גבוה יותר, לרוב רק משום שזה נחשב לשיא העונה של חברות ההובלה. גם לתאריך יש חשיבות: תחילת חודש, אמצע חודש וסוף חודש הם הימים העמוסים יותר. לכן, גמישות שלכם בתאריך תאפשר הוזלת מחיר ההובלה.

עוד גורמים שיכולים לייקר: אם יש צורך בהובלת ציוד רגיש (פסנתר), בשימוש במנוף או באריזה מקצועית של ציוד שביר – לגיטימי לדרוש תוספת.

למחירון ההובלה המפורט לחצו כאן.

like עזר (5) dislike לא עזר (0)
מומחי המקצוענים 06.06.2021

שאלות נוספות בנושא הובלות

האם יש ביטוח על שברים כתוצאה מהובלה?

יש לי בבית אקווריום ועוד כמה פריטים מזכוכית שאני מפחד שישבשרו לי בהובלה. האם יש ביטוח על זה?

אוהד 10.03.2021

לתשובה המלאה

arrow
בכמה מייקרת הובלה בלי מעלית?

בעוד כחודש אני עוברת דירה ואני רוצה להזמין מוביל. אני גרה הקומה שלישית ללא מעלית, בכמה זה ייקר את ההובלה?

טלי 10.03.2021

לתשובה המלאה

arrow
איך בוחרים חברת הובלה?

בעוד שבועיים אנו עומדים לעבור דירה. איך בוחרים חברת הובלה מקצועית שאפשר לסמוך עליה?

שרה 22.07.2017

לתשובה המלאה

arrow
אילו סידורים צריך לעשות לפני מעבר דירה?

בעוד חודשיים אני עוברת דירה והייתי שמחה אם תייעצו לי אילו סידורים אני צריכה לעשות לפני המעבר?

גילה 28.05.2019

לתשובה המלאה

arrow
איך נפטרים מרהיטים וגרוטאות לפני ההובלה?

בעוד מספר ימים אני עומד לעבור דירה והמעוניין להיפטר ממספר רהיטים גדולים וגרוטאות שאגרתי עם השנים. אני לא רוצה לשלם כסף עבור הפינוי, איך אפשר להיפטר מהרהיטים והגרוטאות?

גדי 15.06.2019

לתשובה המלאה

arrow
99%

הגעה בזמן

100%

מקצועיות

100%

מחיר הוגן

99%

הגעה בזמן

100%

מקצועיות

99%

מחיר הוגן

100%

הגעה בזמן

100%

מקצועיות

100%

מחיר הוגן

מדריכים בנושא הובלות

עוברים? כך תבחרו חברת הובלה

איך מאתרים חברת הובלה טובה? אילו שאלות כדאי לשאול בטלפון כדי להתרשם מאיכותה? אילו שירותים יכולות חברות ההובלה להציע? אספנו כמה תשובות לשאלות הבוערות של ההובלה

מעבר דירה: כל הדברים הקטנים שתמיד שוכחים

אוף, שוב עוברים דירה. אם אתם חשים שבכל פעם מחדש זה מעצבן, מלחיץ, מבלבל ומבלגן לכם את החיים, נסו את רשימת הטיפים שלנו. הפעם זה בטוח יראה אחרת

מעבר דירה: כל הדברים שתמיד שוכחים

מעבר דירה מורכב מהובלה, מסגירת חשבונות, משינוי כתובת, ומעוד מרכיבים כאלו ואחרים. המדריך הבא ינסה לסייע ולהקל עליכם בכל הנוגע לדברים הקטנים שמרכיבים את המעבר.

כמה עולה הובלת דירה? אלו הדברים שישפיעו על המחיר

מחיר הובלת דירה לא מושפע רק מגודל הדירה ומספר החדרים. מה למשל? היקף הציוד, המרחק בין הדירות, תאריך המעבר, פירוק רהיטים ושירותי אריזה. אבל לא רק. כדי שלא תגלו תוספות מחיר מפתיעות ביום ההובלה, כדאי שתגיעו מוכנים

אפליקציית המקצוענים
arrow-icon