מובילים מחוץ לקופסה

הגיע הזמן לעבור דירה? יש כמה דברים שחשוב לשים לב אליהם. כיצד יפעל המוביל כאשר יזהה רהיטים גדולים, איזה ציוד עזר קיים ואיך מתמודדים עם דלת צרה? כל התשובות.

עוד במדריך
איך מתמודדים עם רהיטים גדולים? איזה ציוד עזר קיים? מה עושים כשדלת הכניסה צרה ואין מנוף?

לפני ההובלה, חשוב לארגן רשימה של כל הרהיטים והחפצים שאנו צריכים להעביר איתנו לדירה החדשה. אך, עם הלחץ וכל הסידורים מסביב, תמיד יהיו רהיטים שנצטרך להקדיש עבורם יותר זמן ותכנון כדי שיצלחו את ההובלה בהצלחה.

מוביל טוב הוא מוביל שיעביר לכם את כל הרהיטים והחפצים בבית ממקום למקום, מוביל מקצועי ומיומן יעשה את ההובלה במהירות ויעילות שתחסוך לכם זמן וכסף. 

איך מתמודדים עם רהיטים גדולים?

כאשר תסכמו עם המובילים את הצעת המחיר והפריטים להובלה, אל תשכחו לציין רהיטים גדולים (ועדינים) שדורשים טיפול והתייחסות אחרת. לדוגמה, במידה ויש לכם פסנתר בבית, חשוב להגיד את זה למוביל. הובלה של פסנתר תהיה בעזרת מנוף אותו יצטרך המוביל להכין מראש. פגיעה בדפנות פסנתר יקר או בקירות הבית החדש בזמן פירוק התכולה הם מקרים שמהם מוביל מקצועי יעדיף להימנע. 

איזה ציוד עזר קיים?

חברות הובלות רבות מנהלות קשר רציף עם נהגי מנוף פרטיים המגיעים לעזור בעבודות גובה. השימוש במנוף חוסך זמן עבודה יקר וכשמדובר בקומות גבוהות בבניינים הוא מאפשר העמסה של מספר דברים עליו בדרך לדירה או ממנה. 

לעיתים מגיע המוביל אל בניינים בהם אין צורך בשימוש במנוף או שהמנוף אינו יכול להיכנס ולחסום את הרחוב (רחוב צר) ולכן, במקרים כאלה יעשה שימוש בחבלים כדי לצלוח את ההובלה. 

מה עושים כשדלת הכניסה צרה ואין מנוף?

חודשי הקיץ הם חודשים המאופיינים במעברי דירה רבים ולעיתים, אין סנכרון בין אנשי ההובלות לבין אנשי המינוף. גם במקרים שההובלה היא מעיר לעיר או באיזורים מרוחקים ובהם לא ניתן לשכור שירות של מנופאי או שדלת הכניסה צרה יהיה צורך בפירוק של הרהיט על מנת להעבירו או לבדוק אפשרות של העברה דרך חלון רחב כדוגמת חלון הסלון. 

מחירון הובלות

המחירים כוללים מע”מ

הובלת דירה: כל מה שחשוב לדעת

עוברים דירה וזקוקים למוביל? אתם נמצאים במקום הנכון. אנחנו נלווה אתכם לאורך כל הדרך, נסביר לכם מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים מוביל, איך מומלץ להתנהל מולו וכמה תעלה לכם ההובלה.

הובלת פסנתר: כל מה שחשוב לדעת

אם יש לכם פסנתר בבית ואתם צריכים לעבור דירה, הגעתם למקום הנכון. אנחנו נלווה אתכם כל הדרך לדירה החדשה שלכם ונעזור לכם להתנהל נכון מול חברת ההובלה.

הובלת משרד: כל מה שחשוב לדעת

עוברים למשרד חדש ונוצץ? הסירו דאגה מלבכם. אנחנו נלווה אתכם צעד צעד, נפרט מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים חברת הובלה, איך מתנהלים מולו וכמה תעלה לכם ההובלה.

אחסון תכולת דירה: כל מה שצריך לדעת

עושים רילוקיישן וצריכים אחסון תכולה לדירה? אתם נמצאים במקום הנכון. אנחנו נלווה אתכם ונסביר מה חשוב לבדוק לפני שסוגרים עם חברת אחסון, איך מומלץ להתנהל מולה וכמה העבודה תעלה לכם. התשובות לפניכם

לכל התקלות ועבודות

arrow

שאלות נפוצות

מה כוללת הצעת מחיר של הובלה? 
בהצעת המחיר שתקבלו מחברת ההובלות חשוב לשים לב לדגשים הבאים:- מע"מ.- ספירה נכונה של הארגזים להעברה.- רשימה סופית של כל הציוד והרהיטים (חשוב לוודא שכלום לא נשכח).- מספר המובילים שיהיו בהובלה. - תאריך ושעה קבועים מראש. 
האם תמיד צריך לקחת בחשבון סיוע במנוף? 
לא. במקרים בהם יש דלת רחבה מספיק דרכה ניתן להעביר את הציוד ובמידה ולא מדובר על סלון רחב מידי או מקרר בעל 2 דלתות, אין סיבה להוסיף מנוף להובלה וניתן להעביר את הציוד דרך מעלית או חדר מדרגות. במידה ומדובר על מפתח צר, ניתן לנסות תחילה העברה דרך החלון בסלון ורק אז, אם זה לא מצליח - להסתייע במנוף לכל הרהיטים והציוד הכבדים.