ניקיון משרדים: מה צריך לדעת לפני שסוגרים עם חברת הניקיון?

אם אתם שוקלים לשכור שירות של ניקיון משרדים, אנחנו ממליצים לכם לעשות שיעורי בית שיעזרו לכם לקחת את ההחלטה הנכונה. במדריך הבא נסביר מה חשוב לדעת לפני שסוגרים עם חברת ניקיון לניקיון משרדים, כמה זה עולה ומה משפיע על המחיר של השירות.

עוד במדריך
כל כמה זמן צריך לנקות משרד? באילו שעות מומלץ לנקות משרד? האם ניתן להשאיר את חברת הניקיון לבד במשרד? האם חברת נקיון צריכה להחזיק ברישיון? כמה עולה ניקיון משרדים? ניקיון משרדים: איך מתחילים?

אין כמו לעבוד במשרד נקי, מחקרים מראים ששעובדים בסביבה נקייה הם עובדים יעילים יותר שרמת התפוקה שלהם עולה פלאים. יחד עם זאת, לפני שסוגרים עם חברת ניקיון, יש כמה דברים חשובים שכדאי מאוד לבדוק.

במדריך הבא נסביר מה חשוב לדעת לפני שסוגרים עם חברת ניקיון לניקיון משרדים, כמה זה עולה ומה משפיע על המחיר של השירות.

כל כמה זמן צריך לנקות משרד?

המון לקוחות מבולבלים שואלים, כל כמה זמן צריך לנקות את המשרד? כפי שתראו מיד, יש מגוון פרמטרים שיסייעו לכם לקחת את ההחלטה הנכונה.

משרדים קטנים (עד 100 מ"ר) יכולים להסתפק בניקוי פעמיים בשבוע, בעוד משרדים גדולים יותר (מעל 200 מ"ר) יזדקקו לניקוי יומיומי. כמו כן, ככל שיש יותר עובדים, כך המשרד יתלכלך מהר יותר ויהיה צורך לנקות אותו בתדירות גבוהה יותר.

משרדים שבהם יש קבלת קהל, כמו קליניקות, חייבים להיות נקיים יותר ממשרדים שבהם העובדים לא באים במגע עם לקוחות. כמו כן, אם העובדים נוטים ללכלך יותר, יהיה צורך לנקות את המשרד בתדירות גבוהה יותר.

חשוב לציין - ככל שתדירות הניקיון תהיה גדולה יותר, עך עלות השירות תתייקר בהתאם, קחו זאת בחשבון. מהם הטווחים המומלצים?

משרדים קטנים: פעמיים בשבוע.

משרדים בינוניים: 3-4 פעמים בשבוע.

משרדים גדולים: ניקוי יומיומי.

שטחים ציבוריים: ניקוי מספר פעמים ביום.

באילו שעות מומלץ לנקות משרד?

גם במקרה הזה יש מגוון רחב של פרמטרים שכדאי מאוד לבדוק לפני כן.

גודל המשרד: משרדים קטנים יכולים להסתפק בניקוי בשעות הבוקר המוקדמות או בשעות הערב המאוחרות, לאחר שהעובדים עזבו. משרדים גדולים יותר יזדקקו לניקוי לאורך כל היום, על מנת לא להפריע לעבודה.

כמות העובדים: ככל שיש יותר עובדים, כך יהיה צורך לנקות את המשרד בשעות שבהן יש פחות פעילות, כמו שעות הבוקר המוקדמות או שעות הערב המאוחרות.

תחום העיסוק: משרדים שבהם יש קבלת קהל צריכים להיות נקיים לאורך כל היום, ולכן ייתכן שיהיה צורך לנקות אותם בשעות העבודה.

הרגלי העובדים: אם העובדים נוטים להגיע מאוחר או לעזוב מוקדם, ניתן לנקות את המשרד בשעות שבהן הם לא נמצאים.

האם ניתן להשאיר את חברת הניקיון לבד במשרד?

חשוב לבחור חברת ניקיון אמינה ומקצועית, שיש לה מוניטין טוב וביטוח מתאים, זו לפחות תהיה נקודת פתיחה טובה לבניית אמון בניכם.

במשרדים קטנים קל יותר לפקח על עובדי חברת הניקיון, ולכן ניתן להשאיר אותם לבד. מה שכן, אם העבודה דורשת גישה לחומרים רגישים או למידע חסוי, עדיף לא להשאיר את עובדי חברת הניקיון לבד.

בנוסף, אם העובדים נוטים להגיע מאוחר או לעזוב מוקדם, ניתן להשאיר את עובדי חברת הניקיון לבד ואולי אפילו מומלץ, כך היא תוכל לבצע את עבודתה מבלי להפריע לשגרת היום במשרדים.

חשוב לציין - לפני שאתם משאירים את עובדי חברת הניקיון לבד, ודאו שהם מכירים את כל נהלי הבטיחות והביטחון של המשרד.

הציגו את עובדי חברת הניקיון לאחד העובדים במשרד, שיהיה אחראי לפקח עליהם. נעלו את כל הדלתות והארונות שלא צריכים להיות פתוחים.

כמו כן, הסירו מהשולחנות כל חפץ בעל ערך, התקינו מצלמות אבטחה במשרד ובדקו את המשרד לאחר שהעובדים סיימו את עבודתם.

האם חברת נקיון צריכה להחזיק ברישיון?

נפתח בשורה התחתונה - כן. זה לא קל למצוא חברה כזו, אך אנחנו ממליצים לכם לעשות סקר שוק ולבצע בדיקה מקיפה, זה ישתלם לכם. חברת ניקיון אמינה תחזיק ברישיון מטעם משרד התמ"ת, זה אמנם לא אומר שום דבר כלפי היחס שלה אליכם, אלא על היחס של חברת הניקיון לעובדים שלה.

חברה כזו היא חברה שמעניקה לעובדים שלה את כל הזכויות המגיעות להם, בין אם מדובר בקרן פנסיה, תשלום שעות נוספות, הפרשות שונות, ימי מחלה ועוד.

בשורה התחתונה, זה מעיד על חברה אמינה והוגנת ואנחנו יוצאים מנקודת הנחה שחברה כזו תהיה סופר הוגנת גם כלפי הלקוחות שלה.

אגב, זו בדיוק הסיבה שבגינה אנחנו ממליצים ללקוחות לערוך סיור עם מנהל חברת הניקיון לפני תחילת העבודה, על מנת לוודא שהוא מבין את כל הדרישות שלכם.

שתפו את עובדי חברת הניקיון בנהלים ובכללים של המשרד. תנו לעובדי חברת הניקיון מספר טלפון לשעת חירום.

כמה עולה ניקיון משרדים?

לפני שאתם סוגרים עם חברת ניקיון אנחנו ממליצים לכם להיכנס למחירון חברות ניקיון ולבדוק מה העלות המקובלת של השירות.

באופן כללי, עלות ניקיון משרד מושפעת מגודל המשרד, מהתדירות שבה תצטרכו את השירות וממספר העובדים שחברת הניקיון תצטרך להקצות עבורכם.

חשוב לציין - יש שלושה סוגי תמחור לניקיון משרדים, לפי מ"ר, לפי שעה ותמחור גלובאלי. שלושת המודלים הללו בסדר גמור, אך חברות הניקיון נוטות לתמחר את העבודה לפי מ"ר ככל שהמשרד גדול יותר.

עוד פרמטר חשוב שמשפיע על המחיר הוא תכולת העבודה - כלומר, יש הבדל בין עובד ניקיון שמגיע לרוקן פחים, לחטא את השירותים ולשטוף את הרצפה, ובין עובד ניקיון שינקה את הכיסאות במשרד, את החלונות וישטוף את הכלים שהצטברו בכיור.

ניקיון משרדים: איך מתחילים?

בשלב הראשון אתם צריכים להזמין נציג מטעם חברת הניקיון שיגיע אליכם למשרד לביקור מקדים. אל תתפתו ללכת אחרי הצעה אטרקטיבית מטעם חברת ניקיון שלא מגיעה אליכם פיזית על מנת לבדוק את מורכבות העבודה, סביר להניח שהמחיר יעלה כבר בפעם הראשונה שיגיעו אליכם.

בכל אופן, מטרת הביקור המקדים היא שתוכלו לקבל הצעת מחיר מבוססת שכוללת את כל המרכיבים של השירות. נציג החברה יבדוק מה גודל המשרד, מה כוללת העבודה, כמה עובדי ניקיון הוא יצטרך להקצות לכם, מה תדירות הניקיון ועוד.

רק לאחר מכן התקדמו איתו לשלב הצעת המחיר אם הכל נראה לכם בסדר, תוכלו לסגור איתו.

ניקיון קבוע במשרד: כל מה שחשוב לדעת

צריכים להזמין חברת ניקיון למשרד? אנחנו נלווה אתכם בכל השלבים בתהליך. איך מתנהלים מול חברת הניקיון לפני העבודה ובמהלכה וכמה עולה ניקיון משרדים? כל התשובות בפנים.

הדברת יתושים: כל השלבים בדרך לפתרון

הקיץ הגיע ואיתו היתושים המציקים, מה אפשר לעשות? אנחנו נלווה אתכם צעד צעד עד לפתרון הבעיה. מה עושים לפני שמזמינים מדביר, איך מכינים את החצר להדברה וכמה זה יעלה לכם? התשובות לפניכם.

הדברת ג'וקים: כל מה שחשוב לדעת

אם הג'וקים הגיעו לביקור אצלכם, אנחנו נלווה אתכם צעד צעד כל הדרך אל הפתרון. אנחנו רוצים שהקיץ שלכם יהי נקי מג'וקים, מה חשוב לדעת לפני שמזמינים מדביר וכמה זה עולה? התשובות לפניכם.

הדברת פשפשים: כל מה שצריך לדעת

סובלים מעקיצות פשפשים? אין ספק שמדובר בתופעה מציקה ומטרידה ולכן אנחנו רוצים ללוות אתכם בכל שלב עד לפתרון. מה עושים לפני שמזמינים מדביר וכמה תעלה לכם ההדברה? כל התשובות.

לכל התקלות ועבודות

arrow