חד פעמי אך יסודי: מתי תצטרכו ניקיון חד פעמי למשרד?

ניקיון חד פעמי של משרד הוא אחד מהשירותים הנפוצים ביותר שמפסקת חברת ניקיון מקצועי. אז בין אם שיפצתם את המשרד, צבעתם אותו או שאתם נכנסים למשרד חדש לגמרי, הנה כל מה שחשוב לכם לדעת על ניקיון משרד.

עוד במדריך
משפצים ומנקים: הכל על ניקיון משרד לאחר שיפוץ צובעים ומנקים: הכל על ניקיון משרד אחרי צביעה נכנסים למשרד חדש? זה הזמן להבריק אותו מה חשוב לבדוק לפני שסוגרים עם חברת ניקיון?

יש מגוון רחב של מקרים שבהם תצטרכו להזמין חברת ניקיון משרדים לניקיון חד פעמי של משרד. יחד עם זאת, יש כמה מקרים נפוצים שבהם אנחנו בהחלט ממליצים לכם לעשות זאת באמצעות חברת ניקיון משרדים מקצועית.

במדריך זה נסביר מתי מומלץ להזמין חברת ניקיון לניקי חד פעמי של המשרד ומה חשוב לדעת לפני שסוגרים איתה.

משפצים ומנקים: הכל על ניקיון משרד לאחר שיפוץ

שיפוץ משרד הוא פרויקט מורכב שגורם להרבה לכלוך ואבק. לאחר סיום השיפוץ, חשוב לבצע ניקיון יסודי ומקצועי כדי להחזיר את המשרד למצב נקי, נוח ופונקציונלי.

למה מומלץ להזמין חברת ניקיון לאחר שיפוץ?

חברות ניקיון מנוסות ומקצועיות יודעות איך להתמודד עם כל סוגי הלכלוך והאבק שנוצרים כתוצאה משיפוץ. הן מחזיקות בציוד מתקדם ובחומרים ייעודיים המאפשרים להן לבצע ניקיון יסודי ואיכותי.

בנוסף, ניקיון משרד לאחר שיפוץ יכול להיות עבודה ארוכה וקשה. חברת ניקיון תעשה את העבודה בצורה יעילה ותחסוך לכם זמן יקר.

חברת ניקיון מקצועית תבטיח לכם תוצאות מושלמות ותשאיר את המשרד שלכם נקי ומבריק.

מה כולל ניקיון משרד לאחר שיפוץ?

ניקוי משרד לאחר שיפוץ הוא אולי עבודת הניקיון הכי מורכבת שחברת ניקיון משרדים מבצעת. במהלך העבודה, חברת הניקיון תצטרך להתמודד עם הלכלוך הקשה שנותר לאחר השיפוץ ועם כמויות האבק האדירות שנותרו בו.

בנוסף, צוות הניקיון יסיר את כל פסולת הבניין שנותרה מהשיפוץ, כולל אריחים שבורים, טיח, עץ, פלסטיק ועוד. צוות הניקיון יסיר את כל האבק שנוצר כתוצאה מהשיפוץ מכל המשטחים במשרד, כולל רהיטים, תקרות, קירות, רצפות ועוד.

במקרים של כתמים קשים, יהיה על צוות הניקיון להסיר כתמים קשים של צבע, טיח, דבק וכד' כיוון שעבודת הניקיון שלהם כוללת בתוכה את כל סוגי הרצפות במשרד, כולל פרקט, אריחים, שיש ועוד.

צוות הניקיון ינקה את כל החלונות במשרד מבפנים ומבחוץ ואת כל  חדרי השירותים במשרד, כולל אסלות, כיורים, מקלחות ועוד.

צובעים ומנקים: הכל על ניקיון משרד אחרי צביעה

צביעת משרד היא דרך מצוינת לרענן את המראה שלו ולהפוך אותו לנעים יותר לעבודה. עם זאת, צביעה גורמת גם להרבה לכלוך ואבק, וקשה מאוד לנקות אותם באופן יסודי ללא ידע מקצועי וציוד מתאים.

מה כולל ניקיון משרד לאחר צביעה?

באופן טבעי ההתקמדות בניקיון משרד לאחר צביעה תהיה בהסרת כתמים קשים שנותרו על הרצפה והקירות. בנוסף, צוות הניקיון יסיר את כל פסולת הצביעה שנותרה. בנוסף, צוות הניקיון יסיר את כל האבק שנוצר כתוצאה מהצביעה מכל המשטחים במשרד, כולל רהיטים, תקרות, קירות, רצפות ועוד.

כפי שציינו, צוות הניקיון יסיר כתמים קשים של צבע מכל המשטחים במשרד, כולל רהיטים, ריצוף, קירות ועוד. חשוב לציין - אל תשחררו את חברת הניקיון, אלא רק אחרי שהמשרד נקי ואתם באמת מרוצים מהעבודה.

נכנסים למשרד חדש? זה הזמן להבריק אותו

כניסה למשרד חדש היא אירוע מרגש, אך היא גם כרוכה בהרבה משימות ולוגיסטיקה. אחת המשימות החשובות ביותר היא ניקיון יסודי של המשרד לפני הכניסה. ניקיון מקצועי יבטיח שהמשרד יהיה נעים, נוח ובריא לעבודה.

מה כולל ניקיון חד פעמי לפני כניסה למשרד חדש?

אין ספק שניקיון משרד חדש נחשב לפחות מורכב מניקיון לאחר שיפוץ או צביעה, שכן צוות הניקיון לא יצטרך להתמודד עם לכלוך קשה מידי. מה שכן, אל תקלו בעבודה הזו ראש, במיוחד אם אתם נכנסים למשרד שכבר עבדו בו לפני כן.

צוות הניקיון יסיר את כל האבק שנוצר מכל המשטחים במשרד, כולל רהיטים, תקרות, קירות, רצפות ועוד. בנוסף, הוא יסיר כתמים קשים מכל המשטחים במשרד, כולל רהיטים, ריצוף, קירות ועוד. כמו כן, חברת הניקיון תנקה את חלונות המשרד מבפנים ומבחוץ, תנקה את כל חדרי השירותים במשרד, כולל אסלות, כיורים, מקלחות ועוד. שימו לב, כחלק מהעבודה חברת הניקיון תנקה גם את כל הריהוט במשרד, כולל ארונות, שולחנות וכסאות.

מה חשוב לבדוק לפני שסוגרים עם חברת ניקיון?

רמת המקצועיות: ודאו שהחברה בעלת ניסיון רב בניקיון משרדים, אתם ודאי לא רוצים לסגור עם חברה ש"תתגלח" על חשבונכם. בנוסף, בקשו לראות המלצות מלקוחות קודמים. חברת ניקיון שמאמינה בעצמה לא תחשוש למסור לכם פרטים של לקוחות קודמים, אם תוכלו לגשת פיזית למשרד שסיימו לנקות לא מזמן זה כמובן יהיה מעולה.

רמת השירות: ודאו שהחברה מציעה שירות אמין ולא פחות חשוב מזה, שירות לקוחות זמין שיוכל לספק לכם מענה לכל מקרה שלא יקרה. בקשו לברר מהן שעות הפעילות של החברה ומי יהווה איש קשר מטעמה וודאו שהיא זמינה גם בשעות חירום.

ציוד וחומרים: ודאו שהחברה משתמשת בציוד מתקדם ובחומרים איכותיים. כמו כן, בקשו לברר באילו חומרים החברה משתמשת ומהי רמת הבטיחות שלהם. ודאו שהחברה משתמשת בחומרים ידידותיים לסביבה ובטח לא בכאלה שיגרמו נזק למשרד עצמו או לתכולה שלכם.

ביטוח: ודאו שחברת הניקיון מבוטחת כדי שאתם תהיו מכוסים בכל מקרה של פגיעה בתכולה שלכם או כמובן בכם. חברה שלא הפעילה את הביטוח שלה מעולם כמובן נחשבת לחברה אמינה ומקצועית יותר.

מחיר: לפני שאתם ממהרים לסגור עם חברת ניקיון משרדים, קבלו הצעות מחיר מכמה חברות שונות. אתם צריכים לוודא שהצעת המחיר שאתם מקבלים היא מסודרת, ברורה ומפורטת.

ניקיון קבוע במשרד: כל מה שחשוב לדעת

צריכים להזמין חברת ניקיון למשרד? אנחנו נלווה אתכם בכל השלבים בתהליך. איך מתנהלים מול חברת הניקיון לפני העבודה ובמהלכה וכמה עולה ניקיון משרדים? כל התשובות בפנים.

הדברת יתושים: כל השלבים בדרך לפתרון

הקיץ הגיע ואיתו היתושים המציקים, מה אפשר לעשות? אנחנו נלווה אתכם צעד צעד עד לפתרון הבעיה. מה עושים לפני שמזמינים מדביר, איך מכינים את החצר להדברה וכמה זה יעלה לכם? התשובות לפניכם.

הדברת ג'וקים: כל מה שחשוב לדעת

אם הג'וקים הגיעו לביקור אצלכם, אנחנו נלווה אתכם צעד צעד כל הדרך אל הפתרון. אנחנו רוצים שהקיץ שלכם יהי נקי מג'וקים, מה חשוב לדעת לפני שמזמינים מדביר וכמה זה עולה? התשובות לפניכם.

הדברת פשפשים: כל מה שצריך לדעת

סובלים מעקיצות פשפשים? אין ספק שמדובר בתופעה מציקה ומטרידה ולכן אנחנו רוצים ללוות אתכם בכל שלב עד לפתרון. מה עושים לפני שמזמינים מדביר וכמה תעלה לכם ההדברה? כל התשובות.

לכל התקלות ועבודות

arrow