מקצוענים גם בסגר: איך מזמינים בעל מקצוע בסגר?

אז עכשיו זה סופי, ישראל הולכת לסגר. אבל אנחנו כאן, ממשיכים ללוות אתכם כל הזמן. צריכים להזמין בעל מקצוע בתקופת הסגר? המקצוענים עוזרים לכם לעשות את זה נכון.

עוד במדריך
אילו בעלי מקצוע אפשר להזמין בסגר? מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים בעל מקצוע בסגר? המקצוענים ממשיכים ללוות אתכם

תקופת הקורונה היא תקופה לא פשוטה עבור המגזר הציבורי והפרטי כאחד. כחלק מהתקנות הכלליות שהטילה הממשלה על התקהלויות, תחומים רבים נפגעו ורשמו שיעור הכנסות נמוך הנושק לאפס. בין השאר, מדובר בתחום תרבות הפנאי, החתונות, התיירות ועוד.

כיום, נכון ל- 24.9.20, ממשלת ישראל אישרה את תקנות הסגר השני, סגר הרמטי והדוק, האוסר על כל התקהלות שהיא ומאפשר המשך פעילות רק לעובדים חיוניים בלבד.

צריכים להזמין בעל מקצוע? במדריך הבא נסביר אילו בעלי מקצוע אפשר להזמין בסגר ולמה כדאי לשים לב לפני שמזמינים בעל מקצוע.

אילו בעלי מקצוע אפשר להזמין בסגר?

נפתח בשורה התחתונה - את כולם. תחום בעלי המקצוע לבית נחשב לתחום חיוני ומספקי השירותים (בעלי המקצוע במקרה הזה) רשאים להמשיך ולספק את השירותים שלהם.

אין לנו כוונה להיכנס לשיקולים שלכם, אך אנחנו מניחים שבתקופה הזו תבחרו להזמין בעלי מקצוע במקרי חירום בלבד. על מה אנחנו מדברים? על מקרים בהם אתם פשוט לא יכולים לחכות עם התיקון, כמו למשל אינסטלטור לפתיחת סתימה או שאיבת הצפה בבית, חשמלאי לאיתור קצר בבית ועוד.

המלצה שלנו - המתינו עם התיקונים שנחשבים למותרות, זה לא הזמן. צריכים לתלות טלוויזיה? נצלו את תקופת הסגר ואולי תלמדו לעשות זאת בעצמכם. לא הצלחתם? תמיד תוכלו לחכות שהתקופה הזו תעבור ולהזמין הנדימן מקצועי.

מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים בעל מקצוע בסגר?

אם כבר החלטתם להזמין בעל מקצוע, אנו ממליצים לכם לשמור כמובן על ההנחיות. לפני שאתם מזמינים בעל מקצוע, בררו איתו עם כמה עובדים הוא מתכוון להגיע ובדקו שכמות העובדים עומדת בתקנות.

בנוסף, נסו לגשש מולו ולדלות מידע נוסף. האם הוא היה בחו"ל לאחרונה? האם הוא נדרש להיות בבידוד לאחרונה? ואם כן, למה? מידע זה כוח וככל שיהיה לכם יותר ממנו, כך תוכלו לשמור על עצמכם ועל בריאותכם.

דרשו מבעל המקצוע ומהעובדים שלו לחבוש מסכה במהלך כל זמן העבודה. אנו יודעים, זה קשה, אך אתם חייבים לשמור על הבריאות שלכם והבושה יכולה לעלות לכם ביוקר. כמובן שגם עליכם לחבוש מסכה במהלך שהיית העובדים בבית.

כמובן שמעבר לדגשים על תקנות הקורונה, מומלץ לבדוק את הדברים הבסיסיים לפני שמזמינים בעל מקצוע, צפו בסרטון הבא.

המקצוענים ממשיכים ללוות אתכם

אנחנו יודעים, התקופה הזו מאד לא קלה גם עבורנו. המטרה המרכזית שלנו היא ללוות אתכם בתהליך ולגרום לכם להזמין בעל מקצוע בראש שקט ובקלות, בטח ובטח בתקופה לחוצה זו.

ובכן, למרות התקופה הקשה, אנו ממשיכים ללוות אתכם כל העת. בעלי המקצוע שלנו מוכנים וערוכים להגיע אליכם בזמן, לבצע את העבודה על הצד המקצועי ביותר ולגבות מחיר הוגן. מוקד השירות שלנו זמין לשירותכם גם בתקופה זו, אמנם במתכונת חירום, אך אנחנו פה עבורכם.

במקרה ולא תהיו מרוצים מהשירות תוכלו לפנות אלינו, להציג את פרטי המקרה לעומק ומחלקת הגישור שלנו תתערב ותסייע לכם לפתור את המחלוקת מול בעל המקצוע מיד כשנחזור לפעילות רגילה.