איטום קיר חיצוני

צריכים לבצע איטום קיר חיצוני? כמה זה עולה ומה עלול להשפיע על המחיר של העבודה? קבלו טיפים של מקצוענים.

מחיר איטום קיר חיצוני המחירים כוללים מע”מ

המחיר מתייחס לאיטום קיר טיח

מחיר ממוצע ₪180

למטר רבוע

טווח תחתון ₪130

למטר רבוע

טווח עליון ₪230

למטר רבוע

כמה עולה איטום קיר חיצוני?

כאן למעלה תוכלו לראות את המחיר המקובל לאיטום קיר חיצוני. המחיר מתייחס להתזת סילר או חומר איטום אחר על קיר אחד בשטח 10 מ"ר.

חשוב לציין - שימוש בציוד סנפלינג יקר מאוד ועשוי להכפיל את עלות העבודה. 

מה משפיע על מחיר העבודה?

כתמי רטיבות, נזילות, הזעה ולחות גבוהה בקירות חיצוניים נובעים כתוצאה מכשלי איטום בקיר. את הקיר החיצוני ניתן לאטום באמצעות יציקת בטון או התזת סילוקסן, תלוי בסוג החיפוי של הקיר.

ברוב המקרים, תתבצע העבודה באמצעות חבלי סנפלינג או הצבת פיגום קבוע בזמן האיטום. מה שיכול לייקר את העבודה הם חיפוי מורכב של הקיר, איטום מלא של הקיר החיצוני, שיקום בטון, איתור מקור הרטיבות ושימוש בציוד סנפלינג.

האם יש אחריות על איטום קיר חיצוני?

על איטום קיר חיצוני נהוג לתת אחריות (בין שנתיים לשלוש) רק כשמדובר בעבודה גדולה ומקיפה. על איטום מקומי של קירות חיצוניים לא מקובל לתת אחריות. במידה והבית שלכם או הבניין בו אתם גרים נמצא עדיין בתקופת האחריות שמספק הקבלן – האחריות לאיטום הקיר החיצוני היא עליו.

ס.ח.מ איטום וזיפות מקצועי
ללא גגות רעפים
4.97
star star star star star
65
חוות דעת
ס.ח.מ איטום וזיפות מקצועי חליל אבו אלעסל
א.א. אחים עבאסי
4.79
star star star star star
53
חוות דעת
א.א. אחים עבאסי אחמד עבאסי
איטום העתיד
ללא גגות רעפים
5.00
star star star star star
68
חוות דעת
איטום העתיד טארק חואמדה

טיפים

1
בבניינים גבוהים קבלן האיטום יצטרך להשתמש בסנפליג, מה שעשוי לייקר את עלות העבודה באופן משמעותי.
2
תיקוני איטום מקומיים על קירות שפריץ יבלטו מרחוק, כך שמומלץ לשפץ כבר את כל מעטפת הבניין.
3
טרם ביצוע העבודה יש לכסות היטב את החלונות ולהרחיק מכוניות חונות - חומרי האיטום גורמים ללכלוך רב.

שאלות ותשובות בנושא איטום

איך אוטמים קיר חיצוני?

במהלך שיפוץ בבניין שלנו זיהינו רטיבות שמקורה בחלק התחתון של הקיר החיצוני של המבנה. איך אוטמים קיר חיצוני?

נאור 15.05.2018

לתשובה המלאה

איטום גגות: כל מה שחשוב לדעת

צריכים לאטום גג שלם? אנחנו כאן כדי ללוות אתכם בכל השלבים. איך בוחרים קבלן איטום, איך מתנהלים מולו לפני העבודה ובמהלכה וכמה עולה איטום גגות? כל התשובות לפניכם.

איטום מרפסת: כל מה שצריך לדעת

אם אתם צריכים איטום מרפסת, אתם במקום הנכון. מה חשוב לדעת לפני שמזמינים קבלן איטום, איך מתנהלים מולו וכמה עולה איטום מרפסת? כל התשובות לפניכם.

רטיבות סביב החלון: כל השלבים עד לפתרון

יש לכם רטיבות סביב החלון? אתם נמצאים במקום הנכון. אנחנו נלווה אתכם לאורך כל הדרך, נסביר מה גורם לרטיבות בחלון, איך מתנהלים מול קבלן האיטום וכמה עולה תיקון רטיבות סביב החלון? התשובות לפניכם.

רטיבות בקיר: כל השלבים בדרך לפתרון

יש לכם נזילה רטיבות בקיר? אין ספק שמדובר בתקלה מטרידה. מה גורם לרטיבות בקיר, איך מתנהלים מול קבלן האיטום וכמה יעלה תיקון רטיבות בקיר? קבלו את כל הטיפים של המקצוענים.

לכל התקלות ועבודות

arrow

מדריכים בנושא איטום

כל מה שחשוב לדעת על איטום גגות עם זפת

לא תמיד איטום הגג באמצעות יריעות ביטומניות אפשרי. לעתים, עומס של חפצים המקובעים אל הגג, יהפוך את עבודת הזיפות ליותר טובה מבחינת איכות האיטום שלה. זאת, בהנחה שתקפידו על סיוד מדי שנה, כמו שעון. מה חשוב לדעת על איטום בזפת ומה כדאי לסגור מראש עם קבלן האיטום? כל התשובות במדריך זה.

ניקוי או התקנת מרזבים? כך תמנעו חדירת מי גשמים לבית

הגשמים הציפו את הגג ומים חדרו לתוך הבית? זה הזמן לבדוק את מצב המרזבים. פתרון כל-כך פשוט וזול יכול לעשות את ההבדל בין מבנה שיסבול מנזקי רטיבות לאורך שנים לכזה שלא. בין אם אתם מתגוררים בבית פרטי או במבנה ישן שבו המרזבים כבו נסתמו, נסדקו או נשברו – הרי שתיקון התקלה או התקנה של מרזב חדש ישאירו אתכם עם בית יבש בעונה הרטובה. הרבה יותר זול למנוע חדירת מי גשמים, מאשר להיאבק באיתור מקור הנזילה ובתיקון הנזקים שגרמה.

הבדיקה שלא כדאי לוותר עליה: כך תוודאו שאין ליקויי איטום

בדיקת הצפה היא בדיקה שנועדה לבדוק שאין כשלי איטום. היא נדרשת הן במצב של איטום ראשוני והן לאחר ביצוע תיקוני איטום. מהם החריגים שאוסרים על ביצוע שלה, מה חשוב לדעת לפני שסוגרים עם קבלן האיטום ומה יכול להשפיע על המחיר? המדריך המלא לפניכם

שומרים על חדר הרחצה יבש: כל מה שצריך לדעת על איטום המקלחון

ברוב חדרי הרחצה נוכל למצוא מקלחונים שהופכים את חווית הרחצה להרבה יותר נוחה. עם זאת, כדי ליהנות מהמקלחון לאורך זמן ועל מנת למנוע הצטברות של עובש ופטריות בתוכו, חשוב לדאוג לתחזוקתו השוטפת.

מחירון איטום

המחירים כוללים מע”מ

איך נקבעים המחירים במחירון

מחירון המקצוענים מבוסס על נתוני אמת של מאות אלפי עבודות שבוצעו ודווחו על ידי לקוחותינו. אחת לחודש טווח המחיר המומלץ לכל עבודה מתעדכן לאחר השלמת 3 השלבים הבאים:

שלב 1

איסוף נתוני האמת של כל סוגי העבודות שבוצעו והמחירים שנגבו בפועל מלקוחות המקצוענים

שלב 2

הצלבת הנתונים שנתקבלו מלקוחותינו וניתוחם על ידי מומחי התוכן המקצועי

שלב 3

עדכון המחירים המומלצים של כל סוגי העבודות בתחום בעלי המקצוע לבית ויצירת המחירון המוביל, המדוייק והמקיף בישראל

שאלות נפוצות

איך מזהים רטיבות בקיר חיצוני?
איתור רטיבות בקיר חיצוני הוא לא דבר פשוט, לרוב מדובר ברטיבות, סדקים או קילופים בקירות הפנימיים של הדירה או בקבלת חשבון מים מנופח. בכל מקרה, מומלץ להזמין מאתר נזילות מקצועי שיקבע את מקור הרטיבות ואת בעל המקצוע הרלוונט לטיפול בבעיה: קבלן איטום או אינסטלטור.
מי אחראי על ההוצאות של איטום קיר חיצוני?
הקירות החיצוניים בבניין נחשבים לשטח משותף, בדיוק כמו הגג, הלובי, המעלית והמסדרונות. לכן כל האחריות וההוצאות על איטום הקירות החיצוניים מוטלות על ועד הבית או חברת הניהול של הבניין. במקרה שהאחריות המקורית שניתנה על-ידי קבלן השיפוצים של הבניין עדיין בתוקף, ניתן להפעילה ולחסוך עבודה של אלפי שקלים.