איטום מרפסת מרוצפת

צריכים לבצע איטום מרפסת מרוצפת? כמה זה עולה ומה עלול להשפיע על המחיר של העבודה? קבלו טיפים של מקצוענים.

מחיר איטום מרפסת מרוצפת המחירים כוללים מע”מ

המחיר כולל פירוק של הריצוף הישן, איטום באמצעות יריעות ביטומניות וריצוף מחדש.

מחיר ממוצע ₪980

למטר רבוע

טווח תחתון ₪810

למטר רבוע

טווח עליון ₪1,150

למטר רבוע

כמה עולה איטום מרפסת מרוצפת?

כאן למעלה תוכלו לראות את המחיר המקובל לאיטום מרפסת מרוצפת. המחיר כולל פירוק של הריצוף הישן, איטום באמצעות יריעות ביטומניות וריצוף מחדש.

האם יש אחריות על איטום מרפסת מרוצפת?

ברוב המקרים, קבלן איטום מקצועי יספק לכם אחריות של בין 7-10 שנים על איטום מרפסת מרוצפת. לעומת זאת, סביר להניח שלא תקבלו אחריות על איטום נקודתי במרפסת או איטום חיצוני ללא הרמת ריצוף, שכן קבלן האיטום לא יכול להסתמך על איכות האיטום של בעל מקצוע אחר. 

שוהם טכנולוגיות
לא מבצעים זיפות
4.88
star star star star star
16
חוות דעת
שוהם טכנולוגיות צור בר אל
ג`ובראן איטום
4.85
star star star star star
26
חוות דעת
ג`ובראן איטום אוסאמה ג'ובראן
א.א. אחים עבאסי
4.79
star star star star star
53
חוות דעת
א.א. אחים עבאסי אחמד עבאסי

טיפים

1
במקרה שצריך איטום מקומי, מומלץ ליישם שכבת איטום מלאה על גבי הריצוף הקיים.
2
במהלך העבודה, ודאו שקבלן האיטום מניח שתי שכבות של יריעות ביטומניות בעובי 5 מ"מ.

שאלות ותשובות בנושא איטום

איך אוטמים בצורה נכונה מרפסת מרוצפת?

השכן מלמטה מתלונן על רטיבות בתקרה. לאחר בדיקה, נראה שיש בעיה בעבודת האיטום שנעשתה במרפסת שלי. מדובר במרפסת מרוצפת ושאלתי היא, איך נכון לאטום מרפסת כזו?

גור 04.12.2017

לתשובה המלאה

בואו ותראו איך זה נראה

איטום גג שטוח: כל מה שחשוב לדעת

צריכים לאטום גג שטוח? אנחנו כאן כדי ללוות אתכם בכל השלבים. איך בוחרים קבלן איטום, איך מתנהלים מולו לפני העבודה ובמהלכה וכמה זה עולה? כל התשובות לפניכם.

סיוד גגות: כל מה שצריך לדעת

צריכים לסייד את הגג? אל תדאגו, אתם נמצאים במקום הנכון. מה עושים רגע לפני שמזמינים קבלן איטום, איך מתנהלים מולו וכמה זה יעלה לכם? כל התשובות לפניכם.

איטום מרפסת: כל מה שצריך לדעת

אם אתם צריכים איטום מרפסת, אתם במקום הנכון. מה חשוב לדעת לפני שמזמינים קבלן איטום, איך מתנהלים מולו וכמה עולה איטום מרפסת? כל התשובות לפניכם.

רטיבות סביב החלון: כל השלבים עד לפתרון

יש לכם רטיבות סביב החלון? אתם נמצאים במקום הנכון. אנחנו נלווה אתכם לאורך כל הדרך, נסביר מה גורם לרטיבות בחלון, איך מתנהלים מול קבלן האיטום וכמה עולה תיקון רטיבות סביב החלון? התשובות לפניכם.

לכל התקלות ועבודות

arrow

מדריכים בנושא איטום

מגן על הזפת ומלבין את הגג: המדריך המלא על סיוד גגות

פעולת הסיוד מלווה את תהליך האיטום ולמעשה, מתאימה לגגות שעברו זיפות בלבד. תפקידיו של הסיד, הם שמירה על הזפת ויצירתית בידוד תרמי לגג ולכן, יש להקפיד על יישום שלו אחת לשנה.

כל מה שחשוב לדעת על איטום גגות עם זפת

לא תמיד איטום הגג באמצעות יריעות ביטומניות אפשרי. לעתים, עומס של חפצים המקובעים אל הגג, יהפוך את עבודת הזיפות ליותר טובה מבחינת איכות האיטום שלה. זאת, בהנחה שתקפידו על סיוד מדי שנה, כמו שעון. מה חשוב לדעת על איטום בזפת ומה כדאי לסגור מראש עם קבלן האיטום? כל התשובות במדריך זה.

ניקוי או התקנת מרזבים? כך תמנעו חדירת מי גשמים לבית

הגשמים הציפו את הגג ומים חדרו לתוך הבית? זה הזמן לבדוק את מצב המרזבים. פתרון כל-כך פשוט וזול יכול לעשות את ההבדל בין מבנה שיסבול מנזקי רטיבות לאורך שנים לכזה שלא. בין אם אתם מתגוררים בבית פרטי או במבנה ישן שבו המרזבים כבו נסתמו, נסדקו או נשברו – הרי שתיקון התקלה או התקנה של מרזב חדש ישאירו אתכם עם בית יבש בעונה הרטובה. הרבה יותר זול למנוע חדירת מי גשמים, מאשר להיאבק באיתור מקור הנזילה ובתיקון הנזקים שגרמה.

הבדיקה שלא כדאי לוותר עליה: כך תוודאו שאין ליקויי איטום

בדיקת הצפה היא בדיקה שנועדה לבדוק שאין כשלי איטום. היא נדרשת הן במצב של איטום ראשוני והן לאחר ביצוע תיקוני איטום. מהם החריגים שאוסרים על ביצוע שלה, מה חשוב לדעת לפני שסוגרים עם קבלן האיטום ומה יכול להשפיע על המחיר? המדריך המלא לפניכם

מחירון איטום

המחירים כוללים מע”מ

איך נקבעים המחירים במחירון

מחירון המקצוענים מבוסס על נתוני אמת של מאות אלפי עבודות שבוצעו ודווחו על ידי לקוחותינו. אחת לחודש טווח המחיר המומלץ לכל עבודה מתעדכן לאחר השלמת 3 השלבים הבאים:

שלב 1

איסוף נתוני האמת של כל סוגי העבודות שבוצעו והמחירים שנגבו בפועל מלקוחות המקצוענים

שלב 2

הצלבת הנתונים שנתקבלו מלקוחותינו וניתוחם על ידי מומחי התוכן המקצועי

שלב 3

עדכון המחירים המומלצים של כל סוגי העבודות בתחום בעלי המקצוע לבית ויצירת המחירון המוביל, המדוייק והמקיף בישראל

שאלות נפוצות

כמה עולה איטום במרפסת מרוצפת? 
איטום במרפסת מרוצפת עולה כ-₪980 בממוצע למטר רבוע. מחיר העבודה, כולל בתוכו את הפירוק של הריצוף הישן, איטום חדש עם יריעות ביטומניות וריצוף מחדש. חשוב לוודא מול בעל המקצוע ששכבת האיטום מורכבת מיריעות ביטומניות בעובי של 5 מ"מ לאיטום מיטבי. 
האם יש אחריות על איטום מרפסת מרוצפת? 
עבור עבודת איטום מלאה במרפסת מרוצפת, נהוג לתת אחריות שנעה בין 7-10 שנים. עם זאת, חשוב להבדיל בין עבודת איטום מלאה (שכוללת פירוק של הריצוף הקיים וריצוף מחדש) לעומת תיקון נקודתי במרפסת, עליו לא תינתן אחריות כלל.