איטום מרפסת מרוצפת

צריכים לבצע איטום מרפסת מרוצפת? כמה זה עולה ומה עלול להשפיע על המחיר של העבודה? קבלו טיפים של מקצוענים.

מחיר איטום מרפסת מרוצפת המחירים כוללים מע”מ

המחיר כולל פירוק של הריצוף הישן, איטום באמצעות יריעות ביטומניות וריצוף מחדש.

מחיר ממוצע ₪980

למטר רבוע

טווח תחתון ₪810

למטר רבוע

טווח עליון ₪1,150

למטר רבוע

כמה עולה איטום מרפסת מרוצפת?

כאן למעלה תוכלו לראות את המחיר המקובל לאיטום מרפסת מרוצפת. המחיר כולל פירוק של הריצוף הישן, איטום באמצעות יריעות ביטומניות וריצוף מחדש.

האם יש אחריות על איטום מרפסת מרוצפת?

ברוב המקרים, קבלן איטום מקצועי יספק לכם אחריות של בין 7-10 שנים על איטום מרפסת מרוצפת. לעומת זאת, סביר להניח שלא תקבלו אחריות על איטום נקודתי במרפסת או איטום חיצוני ללא הרמת ריצוף, שכן קבלן האיטום לא יכול להסתמך על איכות האיטום של בעל מקצוע אחר. 

אוטם צביקה-גגות
ללא גגות רעפים
4.81
star star star star star
67
חוות דעת
אוטם צביקה-גגות צביקה בוקר
איטום טל
ללא גגות רעפים
4.78
star star star star star
130
חוות דעת
איטום טל אבי סבג
א.ג מומחים לאיטום
4.69
star star star star star
39
חוות דעת
א.ג מומחים לאיטום ג'אמאל אבו נאב

טיפים

1
במקרה שצריך איטום מקומי, מומלץ ליישם שכבת איטום מלאה על גבי הריצוף הקיים.
2
במהלך העבודה, ודאו שקבלן האיטום מניח שתי שכבות של יריעות ביטומניות בעובי 5 מ"מ.

שאלות ותשובות בנושא איטום

איך אוטמים בצורה נכונה מרפסת מרוצפת?

השכן מלמטה מתלונן על רטיבות בתקרה. לאחר בדיקה, נראה שיש בעיה בעבודת האיטום שנעשתה במרפסת שלי. מדובר במרפסת מרוצפת ושאלתי היא, איך נכון לאטום מרפסת כזו?

גור 04.12.2017

לתשובה המלאה

בואו ותראו איך זה נראה

איטום גגות: כל מה שחשוב לדעת

צריכים לאטום גג שלם? אנחנו כאן כדי ללוות אתכם בכל השלבים. איך בוחרים קבלן איטום, איך מתנהלים מולו לפני העבודה ובמהלכה וכמה עולה איטום גגות? כל התשובות לפניכם.

איטום מרפסת: כל מה שצריך לדעת

אם אתם צריכים איטום מרפסת, אתם במקום הנכון. מה חשוב לדעת לפני שמזמינים קבלן איטום, איך מתנהלים מולו וכמה עולה איטום מרפסת? כל התשובות לפניכם.

רטיבות סביב החלון: כל השלבים עד לפתרון

יש לכם רטיבות סביב החלון? אתם נמצאים במקום הנכון. אנחנו נלווה אתכם לאורך כל הדרך, נסביר מה גורם לרטיבות בחלון, איך מתנהלים מול קבלן האיטום וכמה עולה תיקון רטיבות סביב החלון? התשובות לפניכם.

רטיבות בקיר: כל השלבים בדרך לפתרון

יש לכם נזילה רטיבות בקיר? אין ספק שמדובר בתקלה מטרידה. מה גורם לרטיבות בקיר, איך מתנהלים מול קבלן האיטום וכמה יעלה תיקון רטיבות בקיר? קבלו את כל הטיפים של המקצוענים.

לכל התקלות ועבודות

arrow

מדריכים בנושא איטום

כל מה שחשוב לדעת על איטום גגות עם זפת

לא תמיד איטום הגג באמצעות יריעות ביטומניות אפשרי. לעתים, עומס של חפצים המקובעים אל הגג, יהפוך את עבודת הזיפות ליותר טובה מבחינת איכות האיטום שלה. זאת, בהנחה שתקפידו על סיוד מדי שנה, כמו שעון. מה חשוב לדעת על איטום בזפת ומה כדאי לסגור מראש עם קבלן האיטום? כל התשובות במדריך זה.

ניקוי או התקנת מרזבים? כך תמנעו חדירת מי גשמים לבית

הגשמים הציפו את הגג ומים חדרו לתוך הבית? זה הזמן לבדוק את מצב המרזבים. פתרון כל-כך פשוט וזול יכול לעשות את ההבדל בין מבנה שיסבול מנזקי רטיבות לאורך שנים לכזה שלא. בין אם אתם מתגוררים בבית פרטי או במבנה ישן שבו המרזבים כבו נסתמו, נסדקו או נשברו – הרי שתיקון התקלה או התקנה של מרזב חדש ישאירו אתכם עם בית יבש בעונה הרטובה. הרבה יותר זול למנוע חדירת מי גשמים, מאשר להיאבק באיתור מקור הנזילה ובתיקון הנזקים שגרמה.

הבדיקה שלא כדאי לוותר עליה: כך תוודאו שאין ליקויי איטום

בדיקת הצפה היא בדיקה שנועדה לבדוק שאין כשלי איטום. היא נדרשת הן במצב של איטום ראשוני והן לאחר ביצוע תיקוני איטום. מהם החריגים שאוסרים על ביצוע שלה, מה חשוב לדעת לפני שסוגרים עם קבלן האיטום ומה יכול להשפיע על המחיר? המדריך המלא לפניכם

שומרים על חדר הרחצה יבש: כל מה שצריך לדעת על איטום המקלחון

ברוב חדרי הרחצה נוכל למצוא מקלחונים שהופכים את חווית הרחצה להרבה יותר נוחה. עם זאת, כדי ליהנות מהמקלחון לאורך זמן ועל מנת למנוע הצטברות של עובש ופטריות בתוכו, חשוב לדאוג לתחזוקתו השוטפת.

מחירון איטום

המחירים כוללים מע”מ

איך נקבעים המחירים במחירון

מחירון המקצוענים מבוסס על נתוני אמת של מאות אלפי עבודות שבוצעו ודווחו על ידי לקוחותינו. אחת לחודש טווח המחיר המומלץ לכל עבודה מתעדכן לאחר השלמת 3 השלבים הבאים:

שלב 1

איסוף נתוני האמת של כל סוגי העבודות שבוצעו והמחירים שנגבו בפועל מלקוחות המקצוענים

שלב 2

הצלבת הנתונים שנתקבלו מלקוחותינו וניתוחם על ידי מומחי התוכן המקצועי

שלב 3

עדכון המחירים המומלצים של כל סוגי העבודות בתחום בעלי המקצוע לבית ויצירת המחירון המוביל, המדוייק והמקיף בישראל

שאלות נפוצות

כמה עולה איטום במרפסת מרוצפת? 
איטום במרפסת מרוצפת עולה כ-₪980 בממוצע למטר רבוע. מחיר העבודה, כולל בתוכו את הפירוק של הריצוף הישן, איטום חדש עם יריעות ביטומניות וריצוף מחדש. חשוב לוודא מול בעל המקצוע ששכבת האיטום מורכבת מיריעות ביטומניות בעובי של 5 מ"מ לאיטום מיטבי. 
האם יש אחריות על איטום מרפסת מרוצפת? 
עבור עבודת איטום מלאה במרפסת מרוצפת, נהוג לתת אחריות שנעה בין 7-10 שנים. עם זאת, חשוב להבדיל בין עבודת איטום מלאה (שכוללת פירוק של הריצוף הקיים וריצוף מחדש) לעומת תיקון נקודתי במרפסת, עליו לא תינתן אחריות כלל.