האם דק במה יקר יותר מדק רגיל?

אני רוצה לבנות דק בגבהים שונים, מסביב לבריכה בגינה. יש תשתית מוכנה, אבל הבנתי שהעבודה תהיה יקרה יותר מהתקנה של משטח דק רגיל. זה נכון? ואם כן אז אשמח לדעת למה?

דודו 22.06.2021

תשובה

רמת הגימור היא גורם משמעותי שיכול שמשפיע על מחיר עבודת התקנת הדק. בנייה והתקנת דק בצורה מיוחדת וצורנית, כמו דק במה למשל, דורשת רמת יצירתיות גבוהה, וזהו אחד הפקטורים המשמעותיים ביותר שמשפיעים על העלות הכוללת.

like עזר (0) dislike לא עזר (0)
מומחי המקצוענים 23.06.2021

שאלות נוספות בנושא דקים

איך להגן על הדק במרפסת מנזקי לחות?

קניתי דירה קרובה לים, עם מרפסת שפונה מערבה. אני רוצה מאוד להתקין דק במרפסת, אבל אני לא בטוח אם זה שווה, כי אני פוחד שהלחות תהרוס אותו מהר. מה אתם מציעים לעשות?

יבגני 23.06.2021

לתשובה המלאה

arrow
איזה סוג של עץ אורן מתאים לבניית דק?

אני מעוניין להתקין דק מעץ אורן, אך הבנתי שיש המון סוגים של אורן. איזה סוג הכי מומלץ?

יגאל 03.10.2018

לתשובה המלאה

arrow
איך אני בוחר את הצבע המתאים לצביעת דק בגינה?

בעוד שלושה חודשים אני נכנס לבית חדש בעזרת השם, ואני עוד לא סגור על הצבע של הדק בגינה. יש משהו שחשוב שאני אדע לפני שאני בוחר צבע?

מתקיני דקים
בתל אביב שנה עיר

נגר גגות אלי אמידי
4.32
star star star star star
22
חוות דעת
נגר גגות אלי אמידי אלי אמידי
נוק נוק
5.00
star star star star star
8
חוות דעת
נוק נוק רפאל נחום
התקנת דק: כל מה שצריך לדעת

צריכים התקנת דק? אנחנו נלווה אתכם לאורך כל הדרך. איך בוחרים דק, איך מתנהלים מול מתקין הדקים לפני העבודה ומה המחיר של התקנת דק? כל התשובות לפניכם.

חידוש דק: כל מה שצריך לדעת

צריכים חידוש דק? הגעתם למקום הנכון. אנחנו נלווה אתכם לאורך כל הדרך. מתי צריך לעשות חידוש דק ומה הוא כולל, איך מתנהלים מול מתקין הדקים וכמה עולה חידוש דק? כל התשובות לפניכם.

התקנת פרקט: כל מה שחשוב לדעת

רוצים להתקין פרקט מעץ או פרקט למינציה? אנחנו נלווה אתכם בכל הצעדים. איך בוחרים פרקט, מה חשוב לבדוק עם מתקין הפרקטים וכמה זה יעלה לכם? התשובות לפניכם.

חידוש פרקט עץ: כל מה שצריך לדעת

זקוקים לחידוש פרקט מעץ? המקצוענים כאן כדי ללוות אתכם. מתי צריך לעשות חידוש פרקט ומה הוא כולל, איך מתנהלים מול מתקין הפרקטים וכמה עולה חידוש פרקט? כל התשובות לפניכם.

לכל התקלות ועבודות

arrow
אפליקציית המקצוענים
arrow-icon