איך לבחור דלת כניסה?

את בחירת דלת הכניסה חשוב לבצע בטרם כניסה לבית או בתחילת תהליך השיפוץ. מה חשוב לבדוק לפני שמחליטים מה הדלת המתאימה עבורכם

עוד במדריך
מהו התקן בהתקנת דלת? מה חשוב לדעת לפני שמתקינים דלת כניסה? איך לעצב ולשלב חומרים בדלת?

דלת הכניסה משלבת אלמנט בטיחותי בכניסה לביתכם וגם אלמנט עיצובי חשוב. לכן חשוב לשים דגש על שני מרכיבים אלו בבחירה, יחד כמובן עם שקלול התקציב העומד לרשותכם.

אין דלת שלא ניתן לפרוץ, השאלה היא כמה זמן היא יכולה לעכב את הפורץ הנחוש או לגרום לו לוותר מראש על אותן דקות יקרות ולעבור לדלת הבאה. אז מה חשוב לוודא בדלת הכניסה שלכם?

מהו התקן בהתקנת דלת?

בישראל ישנו תקן וולנטרי ולא מחייב להתקנת דלתות כניסה מטעם מכון התקנים המדורג במספר כוכביות, הדלת הפשוטה ביותר תזכה לכוכבית אחת ואילו העמידה ביותר ל-4 כוכביות. הסיבה לחשיבות הדלת עצמה הוא כי הפורצים פשוט מעדיפים לפרוץ את הדלת עצמה ולא להסתבך עם המנעול.

הכינוי "דלת בטיחות" רווח בישראל בעיקר לדלתות בעלות 3 כוכביות וניתן להגדיר סוג זה כפופולרי ביותר לדלתות כניסה. בנוסף, מפרט כל דלת כולל מספר בריחים ועובי אולם כאמור אלו לא בהכרח אומרים הרבה.

מה חשוב לדעת לפני שמתקינים דלת כניסה?

חשוב לרכוש דלת לפי הקריטריונים הרצויים לכם מאחד המותגים המוכרים בשוק או מסוכן מורשה של אחת החברות האלו. בנוסף יש להקפיד על התקנה נאותה מטעם מתקין מוסמך של אותו יצרן. דלתות שונות באות עם תקופת אחריות שונה ובכל מקרה כדאי להקפיד כי הדלת מצוידת בתו תקן מטעם מכון התקנים ולשמור את תעודת האחריות.

בכל מקרה ובלי קשר לתקופת האחריות שאתם מקבלים על הדלת ועל ההתקנה שלה, דרשו לקבל הכל בכתב כדי שלא תצטרכו לרדוף אחרי מתקין הדלתות בשעת הצורך.

איך לעצב ולשלב חומרים בדלת?

שוב חשוב להזכיר כי אין דלת שלא ניתן לפרוץ אותה, לכן שילוב חומרים כמו עץ, זכוכית או מתכות שונות אינן דווקא `מחלישות` את הדלת.

הסיבה לשילוב חומרים היא אסתטית גרידא ולא משפיעה על דירוג הבטיחות בהכרח. ניתן לשלב עיצובים מעץ, או ציפוי עץ, זכוכית מחוסמת ופרזולים מיוחדים. גם הצבע לא חייב להיות אותו חום מוכר וניתן להעיז באדום בוהק או להסתפק בצבעי קרם ושמנת.

באמת שהיום האופציות העיצוביות הן אין סופיות ולכם בתור לקוחות זו פשוט חגיגה של ממש. מה שכן, לפני שאתם ממהרים לרכוש אנחנו ממליצים לכם להיסגר על הקו הכללי של העיצוב, אחרת אתם הולכים לבזבז לא מעט זמן ואנרגיה על בחירת הדלת.

מחירון דלתות

המחירים כוללים מע”מ

התקנת דלת פנים מעץ: כל המידע בדרך להתקנה

צריכים עזרה עם התקנת דלת פנים מעץ? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. מה חשוב לעשות לפני שמזמינים מתקין דלתות, מה חשוב לבדוק מולו וכמה עולה התקנה של דלת פנים מעץ? ריכזנו עבורכם את כל התשובות.

התקנת דלת פלדלת: כל השלבים להתקנה נכונה

צריכים עזרה עם התקנת דלת פלדלת? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. מה חשוב לעשות לפני שמזמינים מתקין דלתות, מה חשוב לבדוק מולו וכמה עולה התקנה של דלת פלדלת? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

תיקון דלתות: כל מה שחשוב לדעת לפני שמתקנים

צריכים עזרה בתיקון הדלת? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. מה חשוב לעשות לפני שמזמינים מתקן דלתות, איך תתנהלו נכון מולו וכמה עולה לתקן את הדלת? ריכזנו עבורכם את כל השלבים והמידע.

התקנת דלת חוץ מעץ: כל השלבים להתקנה נכונה

צריכים עזרה עם התקנת דלת כניסה מעץ? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. מה חשוב לעשות לפני שמזמינים מתקין דלתות, מה חשוב לבדוק מולו וכמה עולה התקנה של דלת כניסה? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

לכל התקלות ועבודות

arrow