חשמלאים בכל האיזורים

מדריכים בנושא תיקון תקלות חשמל

חורף חם: איך הכי בטוח לחמם את הבית?

החורף כבר כאן, הטמפרטורות יורדות וחימום הבית הוא כבר לא עניין של מותרות, אלא חובה. אז איך הכי בטוח לחמם את הבית? כל הפרטים במדריך הבא.

שומרים על מתח: כך תשמרו על מכשירי החשמל מקפיצות מתח

הידעתם שקפיצות מתח בבית הן אחד מהגורמים הנפוצים ביותר לתקלות במכשירי חשמל? מה הגורמים לקפיצות המתח בבית, לאילו נזקים הן יכולות לגרום ומה אתם ניתן לעשות על מנת למנוע אותן? כל התשובות.

שאלות ותשובות בנושא תיקון תקלות חשמל

האם יש אחריות על התקנת גוף תאורה?

באופן כללי רוב החשמלאים יתנו לך אחריות של שלושה חודשים על העבודה, יש כאלה שיתנו אפילו עוד מספר חודשים נוספים. כמובן שהאחריות הזו צריכה להיות כתובה, בין אם על גבי החשבונית ובין אם על טופס נפרד. לפני שאת מזמינה את החשמלאי, שלחי לו תמונה של גוף התאורה, נסי להבין ממנו כמה חודשי אחריות הוא נותן על העבודה וכמובן מה היא כוללת.

איך מזיזים גוף תאורה?

בהחלט ניתן להזיז גוף תאורה, אך לפני כן חשוב לציין מספר תנאים. ראשית, העבודה צריכה להתבצע על ידי חשמלאי בלבד, לך אסור לבצע את העבודה כמובן. בנוסף, צריך לבדוק לפני כן שהרדיוס של גוף התאורה או הבסיס שלו מאפשרים תזוזה בצורה שנקודת התאורה לא תהיה חשופה. במידה וזה אכן אפשרי, צריך כמובן להבריג החוצה את הדיבלים מהתקרה ולשלוף את גוף התאורה. לאחר מכן, יש לקדוח שוב את הדיבלים בדיוק במקום המדויק שבו את רוצה להתקין אותו, יש כמובן לעבוד לפי סימון מראש על התקרה.

מוקד שירות לקוחות

clock-icon א׳ - ה׳: 17:00 - 08:30
map-marker-icon נחלת יצחק 10, תל-אביב
אפליקציית המקצוענים
arrow-icon