כך חברת ניקיון מקצועית תנקה את הבית לפני כניסה

ניקיון לפני כניסה לדירה תופס אתכם בדרך כלל תשושים וחסרי סבלנות, ובדיוק בשביל זה קיימות חברות ניקיון מקצועיות לניקיון בתים. במדריך הבא נסביר מה בדיוק החברות הללו עושות, ואיך הן עושות את זה.

ארז פולק
עודכן לאחרונה: 15.01.2020
חברת ניקיון

אם הקירות בבית החדש שלכם היו יכולים לדבר, הם היו מספרים לכם כמה עבודה מחכה למי שיחליט לנקות את הבית מכול הלכלוך של השיפוץ או הבנייה של כל הבית.

אם הקירות בבית הישן שלכם היו יכולים לדבר, הם היו מספרים לכם כמה שעות שינה איבדתם וכמה שיערות לבנות נוספו לראשכם סביב כל ההתארגנות לקראת המעבר הגדול. במדריך הבא נסביר למה כדאי לכם להקשיב לקירות שלכם, ואיך חברת ניקיון מקצועית תתמודד עם ניקיון הבית.

לנקות בעצמכם או להזמין חברת ניקיון?

כניסה לדירה יכולה לתפוס אתכם אחרי שיפוץ כולל, אחרי שיפוץ קטן, אחרי משא ומתן מתיש, מאבקים מול פקידי בנק, התמודדות עם מציאת שוכרים לדירה אותה עזבתם, התמודדות עם יזם שנזכר פתאום בעוד מס שלא שילמתם, ועוד תענוגות מפוקפקים כאלו ואחרים.

לא משנה מה עברתם לפני שעברתם, באופן כללי ניתן להגיד ברמה מסוימת של וודאות שאת חוויית המעבר תרצו להשאיר בעבר, לפחות בשנים הקרובות.

עכשיו אתם כבר עם רגל וחצי בבית החדש, ומה שנשאר זה בסך הכל לפרוק ארזים, לסדר את הדברים, לחבר מכשירים, לתלות תמונות, להחליף מנורות, לצבוע פינות, לעשות תיקונים, להכיר את השכנים, לקבע לרצפת הדלתות מעצורים, להעביר חשבונות.. אה כן, וגם לנקות.

ניקיון לפני כניסה לדירה כולל ניקוי יסודי של הרצפה, של הקירות, ניקוי ארונות המטבח והסרת שומנים קשים, ניקיון פנימי וחיצוני של החלונות ועוד.

גם אם תבחרו לקחת על עצמכם את המטלה ולנקות את הבית לפני כניסה, לא תוכלו לבצע את העבודה בצורה האופטימאלית, מאחר ופשוט אין לכם את המכשור שיש לחברות הניקיון – כמו מכשיר פוליש למשל.

כך תבחרו חברת ניקיון מקצועית

לא כל חברת ניקיון מתמחה בניקיון בתים, ומציאת חברה שמתמחה בניקוי בתים זה אולי הדבר החשוב ביותר שעליכם לבדוק לפני שאתם חותמים על חוזה מול חברת ניקיון.

למרות לחץ הזמן, חשוב שלא תתפשרו על הדרישה שנציג מחברת הניקיון יגיע אליכם הביתה לסיור לפני מתן הצעת המחיר, ובכל מקרה אל תסכימו לקבל הצעת מחיר בטלפון ודרשו לקבל הצעת מחיר מדויקת לאחר סיור בדירה.

בתוך חוזה העבודה דרשו לקבל פירוט של משך זמן העבודה, שלבי העבודה, פירוט שימוש בכלים מיוחדים כמו מכונת פוליש למשל וכמות העובדים שייקחו חלק בעבודה.

כל אלה עשויים לייקר את מחיר העבודה בהמשך, ובמידה ולא יהיו מעונגים בחוזה אתם עלולים להיות מופתעים ההתייקרות.

כך חברת הניקיון תבצע פוליש

אחת העבודות המבוקשות ביותר בכניסה לבית חדש, בין אם אחרי שיפוץ ובין אם לפני כניסה לבית חדש אחרי בניה, היא פוליש לרצפה.

אריחי הריצוף הפופולאריים והנפוצים ביותר הם אריחי קרמיקה, שעליהם נדבר כעת. להסבר מפורט לגבי ביצוע פוליש במשטחים שונים תוכלו להיכנס למדריך הבא.

משטחי הקרמיקה הם אריחים אטומים. לכן, גם במקרה ניקוי משטחי קרמיקה, פוליש קריסטלי לא יהיה רלוונטי, שכן כל המהות שלו היא החדרת חומרי הברקה אל תוך משטח הריצוף וכך בעצם לספק לרצפה מראה מבריק וחדש.

חברת ניקיון מקצועית תוכל להתגבר על הקושי הזה ולבצע קרצוף של אריחי קרמיקה באמצעות מכונה בעלת מברשת ייעודית למרצפות אטומות, וכן בחומרי ניקוי מותאמים לקרמיקה.

חשוב לציין ששימוש בחומרי ניקוי אחרים עשויים בסבירות גבוהה ליצור על גבי משטח הקרמיקה שכבת שומן שתצבור עוד ועוד לכלוך, תשחיר והתוצאה שתקבלו תהיה פגיעה במראה הרצפה במקום הברקתה.

פוליש או הברקה קריסטלית?

כך חברת הניקיון תבצע עבודות מורכבות

הסרת עובש – הצטברות עובש ואבק אופיינית בעיקר לדירות ישנות, כך שהטיפול בה רלוונטי יותר למי שנכנס לדירה מיד שנייה ולא לדירה חדשה.

נזילה סמויה מצינורות האינסטלציה או ליקוי בשכבת האיטום של הגג, הם הגורמים העיקריים להצטברות העובש והרטיבות על הקיר, בתקרה או על גבי ארונות המבטח. במקרים כאלה חשוב לאתר את מקור התקלה ולתקן אותה לפני הטיפול בסימני הרטיבות.

לאחר שמקור הרטיבות אותר וחלחול המים פסק, חברת ניקיון מקצועית תתקן את כתמי הרטיבות באמצעות קילוף של שכבת העובש באמצעות שפכטל מהקיר, שיוף המקום, וריסוס חומר ייעודי להשמדת העובש.

ניקוי חדרים רטובים – בניקיון חדרי המטבח, האמבטיה והשירותים חשוב לשמור על הכלים הסניטריים ועל הארונות מפני קילופים, פגיעה בשכבות הציפוי והצטברות של חלודה לאורך זמן.

כדי לעשות זאת, חברת ניקיון מקצועית תשתמש בחומרי הניקוי במינון נמוך ויתאימו את חומר הניקוי לסוג המשטח.

באופן כללי, חברת ניקיון מקצועית תימנע עד כמה שניתן משימוש בחומרים עם חומצה במינון גבוה, חומרים שעשויים לפגוע ברובה ולגרום לבעיות איטום ולנזקי רטיבות.

ניקוי חלונות – מדובר בעבודת ניקוי שהיא תורה בפני עצמה. אנו מזמינים אתכם להיכנס למדריך השלם לניקוי חלונות, כדי ללמוד יותר על טיב העבודה.

דבר אחד שחשוב לדעת הוא שבעת ניקוי החלונות, בעל מקצוע אמין ישתמש באקדחי מים בצורה מבוקרת ולא ישפוך כמויות גדולות לכל עבר.

שימוש בצינור מים בקרבת קירות יכול לגרום לרטיבות שתתקשו להיפטר ממנה. כשמדובר בקירות גבס, התיקון יהיה יקר במיוחד. בעת ניקוי החלונות, בעל מקצוע אמין יבצע שימוש באקדחי מים.

הסרת עובש רק לאחר איתור ותיקון מקור הרטיבות

האם יש אחריות על עבודת הניקיון?

מעבר לאחריות, חשוב מאוד לוודא מראש שחברת הניקיון מבטחת את העובדים שלה, כך שבמקרה שאחד העובדים נפגע חלילה, האחריות לא תיפול עליכם.

בכל הנוגע לאחריות על עבודות ניקיון, חברות ניקיון מספקות אחריות שמתייחסת לטווח הסמוך לעבודה בלבד.

האחריות מכסה ברוב המקרים נזקים שנגרמו כתוצאה מהעבודה. אתם לא תמצאו חברת ניקיון שתספק אחריות על הניקיון עצמו.

לאחר סיום העבודה דרשו מנציג החברה לעבור אתכם על כל אזורי הבית על מנת לוודא שעבודה בוצעה לטעמכם, אך לא פחות חשוב מכל, כדי לוודא שאין נזקים שנגרמו כתוצאה מעבודה.

90%

הגעה בזמן

80%

מקצועיות

77%

מחיר הוגן

--.- בתהליך דירוג
- -

הגעה בזמן

- -

מקצועיות

- -

מחיר הוגן

--.- בתהליך דירוג
- -

הגעה בזמן

- -

מקצועיות

- -

מחיר הוגן

אפליקציית המקצוענים
הפיקוח של המקצוענים

המטרה שלנו, היא ליצור את רשימת בעלי המקצוע הכי טובים בארץ ולאפשר לכולנו להזמין בעלי מקצוע בראש שקט ובקלות

סינון בעלי מקצוע
  • מוקד בקרת השירות מחייג לעשרות אלפי לקוחותינו מידי חודש ואוסף חוות דעת ודירוגים על בעלי המקצוע.
  • ועדת השירות מתאספת אחת לחודש ובוחנת אם כל בעלי המקצוע עומדים בתנאי השירות עליהם הם חתומים.
  • במקרים בהם נמצא כי בעל מקצוע אינו עומד בתנאי השירות שלנו, אנו מסירים אותו מהאתר לצמיתות.
שירותי גישור בחינם
  • במידה ויש לך מחלוקת מול בעל מקצוע, אנו נפעל מולו בשמך כדי להגיע לפתרון הרצוי.
  • במידת הצורך, אנו שולחים נציג שלנו לבחון את העבודה בדירה בנוכחות הצדדים ולהחליט על הפתרון.
  • בעלי המקצוע מחויבים להחלטות נציג מוקד הגישור שלנו וחתומים על כך כתנאי להופעתם באתר המקצוענים .
חוות דעת ודירוגים
  • כדי לעזור לכם לבחור את בעל המקצוע, אנו מפרסמים באתר את חוות הדעת והדירוגים שלהם.
  • חוות הדעת והדירוגים נאספים ומאומתים אך ורק על ידי מוקד בקרת השירות שלנו ולכן לא ניתנים לזיוף.
  • באמצעות מאות אלפי חוות הדעת של לקוחותינו, יצרנו את רשימת בעלי המקצוע עליהם אנו ממליצים.
מוקד השירות
א׳ - ה׳: 17:00 - 08:30
נחלת יצחק 10, תל-אביב
arrow-icon