מתקינים מנעול חדש? כמה טיפים חשובים

אם אתם חוששים מפריצות או שהחלטתם להתקין מנעול חדש - המדריך הבא בשבילכם. אילו סוגי מנעולים קיימים ועל מה חשוב להקפיד? כל התשובות.

עוד במדריך
אילו סוגי מנעולים קיימים? על מה חשוב להקפיד בהתקנת מנעול חדש? איך תתנהלו נכון מול המנעולן?

רוב הפריצות נגרמות בצורה נקייה ושקטה. בפריצות שקטות, הכניסה אל המבנה לא תהיה דרך שבר בחלון או שבר בדלת אלא דרך כניסה רגילה למדי, בעזרת המפתח שלכם. 

ואם החלטתם להחליף מנעול ישן, חשוב שתבחרו נכון את סוג המנעול. אילו סוגי מנעולים קיימים, איך מחליפים? כל המידע. 

אילו סוגי מנעולים קיימים?

ישנם סוגים שונים של מנעולים כאשר מנעולי הצילינדר הם הנפוצים ביותר. מנעולי הצילינדר בנויים משיניים המותאמות לכל מנעול בנפרד. מנעולי צירופים, הם מנעולים המשלבים קוד שבנוי ממספרים שאתם בורחים (וחשוב לזכור אותם). במקרה כזה, אין צורך במפתח ולכן, אין אפשרות לשכפל אותו כדי לפרוץ אליכם הביתה. עם זאת, חשוב שתזכרו את הקוד ותפיצו אותו לאנשים הקרובים אליכם בלבד. מנעולים בהם קיימת נעילה ביומטרית, בה נעשה שימוש בטביעת האצבע של בעל הנכס וכך, רק הם יורשו להיכנס. מדובר על מנגון יקר אך משתלם. קיימת אפשרות גם לשילוב בין המנעול המסורתי (הצילינדר) לבין מנגנוני אבטחה נוספים כמו מנעול עליון (בנוסף לקיים) או בריח. 

על מה חשוב להקפיד בהתקנת מנעול חדש?

עם הזמנת מנעולן מקצועי הקפידו שהמנעול החדש אותו יתקין יהיה איכותי ומותאם לצרכים שלכם. על המנעול להיות מוגן מפני קידוח כדי לתת לכם תחושה בטוחה יותר בבית. תוכלו למנוע את שכפול המפתח שלכם על ידי מנעול בעל כרטיס בקרת שכפול. המנגון במנעול זה לא מאפשר שכפול אלא בחברה מורשית, לאחר זיהוי מלא של בעלי המפתח. 

איך תתנהלו נכון מול המנעולן?

כאשר יגיע אליכם מנעולן מקצועי  חשוב שתבדקו איתו שהמנעול שקיבלתם אכן חדש ומקורי. חשוב לשים לב לשם החברה של המנעול החדש (בדקו שלא מדובר על מנעול של חברה חקיינית). עם התקנת המנעול, וודאו שיש חברת מיגון שתעמוד מאחוריכם לכל בעיה שעלולה לצוץ. מעבר להתקנת המנעול החדש, ייתכן והמנעולן ייצטרך לבצע עבודות נוספות. תוכלו לראות את כל העבודות ואת כל המחירים במחירון שלנו באתר. 

בנוסף, וודאו שהמנעול שקיבלתם נוח לשימוש ותפעול. מלבדכם, משתמשים במפתח בני הבית האחרים, בהם ילדים. מנעול קשה לתפעול עלול לגרום לתקלות בפתיחת הדלת לאורך הזמן. בעת מעבר לדירה חדשה מומלץ להחליף מפתח, מאחר ואינכם יודעים מי בעל המפתח לדלת הנוכחית.

פריצת דלת פלדלת: כל השלבים בדרך לפתרון

צריכים פריצת דלת פלדלת? אין בעיה, אנחנו נלווה אתכם בכל השלבים. באלו מקרים צריך פריצת דלת פלדלת, איך מתנהלים מול המנעולן במהלך העבודה וכמה תעלה פריצת דלת פלדלת? התשובות לפניכם.

פריצת דלת טרוקה: כל מה שצריך לדעת

ננעלתם בחוץ וצריכים פריצת דלת טרוקה? אנחנו כאן כדי ללוות אתכם. מה עושים כשננעלים מחוץ לדלת, איך מתנהלים מול המנעולן וכמה תעלה פריצת דלת טרוקה? כל התשובות לפניכם.

פריצת דלת פנים מעץ: כל מה שחשוב לדעת

צריכים עזרה עם פריצת הדלת? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. מה חשוב לעשות לפני שמזמינים מנעולן, איך תתנהלו נכון מולו וכמה עולה לפרוץ את הדלת? ריכזנו עבורכם את כל השלבים והמידע.

המפתח לא פותח את הדלת: כל השלבים עד לפתרון

המפתח לא פותח את הדלת? אנחנו נלווה אתכם בכל השלבים. מה עושים כשהמפתח לא פותח את הדלת, איך מתנהלים מול המנעולן וכמה תעלה העבודה? התשובות לפניכם.

לכל התקלות ועבודות

arrow

שאלות נפוצות

איזה מנעול עדיף להתקין?
סוג המנעול תלוי בכם. בחירת המנעול צריכה להתאים לצרכים שלכם ולמי שמתגורר בבית. חשוב לבחור מנעול שיפיק לכם תחושת ביטחון מקסימלית ויהיה נוח לשימוש ותפעול גם לילדים בבית או למבוגרים שאיתכם. 
מה עושים כשהדלת נטרקת?
במקרה של דלת טרוקה (ובמצב בו ננעלתם מחוץ לבית) עליכם להזמין מנעולן מקצועי. עם הזמנתו, ציינו לו פרטים כמו: סוג הדלת (תוכלו גם לצרף תמונה), וסוג המנעול הקיים בה כעת. בדקו איתו במעמד השיחה את הצעת המחיר (שתכלול ככל הנראה גם פריצה של הדלת הקיימת). במידה והמנעולן יבקש לאשר את זהותכם, דאגו לאיש קשר שיהיה זמין לצורך זיהוי שלכם למולו.