משפצים ומנקים: הכל על ניקיון משרד לאחר שיפוץ

אם שיפצתם את המשרד ואתם מחפשים חברת ניקיון מקצועית שתאפשר לכם להיכנס אליו ברגל ימין, הגעתם למקום הנכון. למה כדאי להזמין חברה המתמחה בניקיון משרדים, איך חברת ניקיון משרדים מקצועית תנקה את המשרד לאחר השיפוץ וכמה זה עולה? כל התשובות.

עוד במדריך
כתמים קשים וחומרים מתאימים: הסיבות להזמנת חברת ניקיון מקצועית מהם האתגרים בניקיון משרד לאחר שיפוץ? מורכבות השיפוץ וגודל המשרד: הגורמים שישפיעו על זמן העבודה בשלבים מסודרים: מה כולל תהליך העבודה? תכנון מוקדם לצד בטיחות: כך תתכננו נכון את ניקיון המשרד מה ישפיע על מחיר העבודה?

שיפוץ משרד הוא פרויקט מרגש שיכול להביא לשינוי משמעותי באווירה ובפונקציונליות של כלל חללי העבודה. עם זאת, לאחר סיום השיפוץ, נותרת משימה חשובה לא פחות: ניקיון יסודי של המשרד. ניקוי זה נועד להסיר את כל הלכלוך והאבק שהצטברו במהלך העבודות, ולהחזיר את המשרד למצב נקי ומסודר.

במדריך זה, נסקור את כל השלבים החשובים שתבצע חברת ניקיון משרדים מקצועית במהלך ניקוי המשרד אחרי שיפוץ. נדון בסוגי הלכלוך השונים שיש להסיר, בחומרים ובציוד הדרושים לניקיון יסודי ובטכניקות העבודה היעילות ביותר.

כתמים קשים וחומרים מתאימים: הסיבות להזמנת חברת ניקיון מקצועית

ניקיון לאחר שיפוץ היא עבודה מורכבת מאוד ששונה בתכלית מניקיון רגיל של משרד. במהלך השיפוץ המשרד מתלכלך מאוד וברוב המקרים נשאר במקום לכלוך שקשה להסיר באמצעות ניקיון סטנדרטי.

אנחנו מדברים בין השאר על כתמי צבע רבים, אבנים וחצץ כתוצאה משבירת קירות, שאריות מלט שנדבקות לרצפה ועוד.

בתוך כך, צוות מיומן ומנוסה יבצע ניקיון יסודי תוך שימוש בחומרים ובטכניקות מתאימות לכל סוגי המשטחים. בנוסף, צוות ניקיון יבצע את העבודה במהירות וביעילות ויאפשר לכם לחזור לעבודה ולשגרה כמה שיותר מהר.

כמובן שחברות ניקיון משתמשות בחומרים ייעודיים המותאמים לסוגי המשטחים השונים, תוך שמירה על איכותם לאורך זמן.

מהם האתגרים בניקיון משרד לאחר שיפוץ?

ניקיון משרד לאחר שיפוץ מציב בפני חברות הניקיון אתגרים מורכבים ולכן מדובר בעבודה שאורכת יותר זמן.

הסרת לכלוך קשה: ניקיון יסודי של אבק, טיח, צבע, כתמי שמן, כתמי דבק ועוד, תוך שימוש בטכניקות ייעודיות.

ניקוי משטחים מגוונים: ניקוי קירות, תקרות, רצפה, ריהוט, ציוד משרדי, חלונות, דלתות ועוד, תוך התאמת שיטות הניקיון לכל סוג משטח.

טיפול בריהוט וציוד: ניקוי, הברקה והגנה של ריהוט וציוד משרדי, תוך שמירה על תקינותם לאורך זמן.

עבודה בשטח מוגבל: ניקיון יסודי תוך התחשבות בריהוט ובציוד המצויים במשרד, תוך הימנעות מפגיעה בהם.

עמידה בלוחות זמנים: ניקוי המשרד בזמן קצר יחסית על מנת לאפשר חזרה מהירה לשגרה תקינה.

מורכבות השיפוץ וגודל המשרד: הגורמים שישפיעו על זמן העבודה

משך ניקיון משרד לאחר שיפוץ תלוי במספר גורמים, ביניהם: גודל המשרד, היקף השיפוץ, סוג המשטחים, רמת הלכלוך, מספר העובדים וזמינות ציוד. ככלל אצבע, ניקיון משרד קטן ייקח מספר שעות, ניקיון משרד בינוני ייקח יום עבודה אחד וניקיון משרד גדול ייקח מספר ימים.

יחד עם זאת חשוב לציין, כבר ראינו מקרים שבהם חברת הניקיון נאלצה לחזור ליום עבודה נוסף במשרד קטן של 20 מ"ר, רק כי היקף השיפוץ שעשו בו היה גדול במיוחד והלכלוך הקשה היה מורכב מאוד להסרה.

בשלבים מסודרים: מה כולל תהליך העבודה?

השלב הראשון שחשוב לבצע הוא פינוי הפסולת הגדולה וכל מה שנשאר מעבודת השיפוץ במשרד. על קבלן השיפוצים לפנות את הפסולת מהמשרד ורק אז - חברת הניקיון תיכנס לעבודה. אנחנו מדברים בין השאר על שאריות של מתכות שונות, פלסטיק, עץ, זכוכיות, אלומיניום וכד'. חשוב לקחת בחשבון, שעבודת הניקיון לא תחל עד לפינוי המלא של הפסולת. 

בשלב הבא, חברת הניקיון תסיר את הלכלוך הקשה באמצעות מכונת ניקיון ייעודית, את כתמי הצבע והטיח מהרצפה ולמעשה כל לכלוך קשה שצריך להסיר וכך, תכין את המשרד לקראת הניקיון היסודי שיכלול בתוכו:

ניקוי רצפה: שאיבה יסודית, שטיפה וחיטוי, הברקה (בהתאם לסוג הרצפה).

ניקוי קירות ותקרות: הסרת אבק, לכלוך וכתמים, ניקוי כתמי טיח וצבע.

ניקוי חלונות: ניקוי פנימי וחיצוני של חלונות ודלתות, כולל מסילות ומשקופים.

ניקוי ריהוט וציוד: ניקוי יסודי, הברקה והגנה של ריהוט וציוד משרדי.

ניקוי חדרי שירותים: ניקוי יסודי של אסלות, כיורים, מקלחות, אריחים וברזים.

חיטוי: חיטוי כל משטחי המשרד, תוך שימוש בחומרים מתאימים.

תכנון מוקדם לצד בטיחות: כך תתכננו נכון את ניקיון המשרד

תכנון מוקדם: תכנון מוקדם של תהליך הניקיון, תוך קביעת סדרי עדיפויות וחלוקת משימות. חברת ניקיון מקצועית תדע לחלק את המשימות מהכבד לקל על מנת לבצע את העבודה ביעילות וביסודיות.

הקפדה על בטיחות: יש לוודא שצוות הניקיון משתמש באמצעי מיגון מתאימים ועובד בצורה בטיחותית. בסופו של דבר, אתם אלה שאחראים על חברת הניקיון כשהיא נמצאת אצלכם במשרדים.

שימוש בחומרים מתאימים: יש לוודא שצוות הניקיון משתמש בחומרים ייעודיים שאינם פוגעים במשטחים השונים. כבר ראינו מקרים שבהם הקרמיקה של הלקוח נפגעה כתוצאה משימוש בחומצה חריפה.

תשומת לב לפרטים: חשוב לשים לב לפרטים הקטנים, כמו ניקוי פינות, מסילות, ידיות, שקעים ועוד. אם לא תהיו מרוצים מהניקיון, זה יהיה קשה מאוד להחזיר שוב את חברת הניקיון לסשן נוסף.

ניקוי יסודי של ריהוט וציוד: ניקוי יסודי של ריהוט, ציוד משרדי, מחשבים, טלפונים ועוד. אל תאפשרו לעובדי הניקיון לעגל פינות, הקפידו שהם מבצעים את עבודתם כראוי.

ניקוי וחיטוי חדרי שירותים: ניקוי יסודי וחיטוי של אסלות, כיורים, מקלחות, אריחים וברזים. אחרי הכל, העובדים שלכם לא צריכים להרגיש שהיה שם שיפוץ.

בדיקה יסודית לאחר סיום העבודה: ביצוע בדיקה יסודית של כל משטחי המשרד על מנת לוודא שהם נקיים ומבריקים. אל תשחררו את צוות הניקיון לפני שאתם מרוצים לחלוטין מהעבודה שבוצעה.

טיפ של מקצוענים: שמרו על תקשורת רציפה עם צוות הניקיון לאורך כל העבודה. צלמו תמונות של הליקויים במהלך העבודה, (אם איתרתם כאלה). צלמו סרטונים ושקפו באופן חד וברור את דעתכם על העבודה. רק כך, תוכלו לתקן ליקויים ולהבטיח עבודה טובה ואיכותית. 

מה ישפיע על מחיר העבודה?

יש מגוון פרמטרים שמשפיעים על המחיר הסופי של ניקיון משרד לאחר שיפוץ. לדוגמה, ככל שהמשרד גדול יותר, כך עלות הניקיון תהיה גבוהה יותר. בנוסף, ככל שהיקף השיפוץ גדול יותר, כך עלות הניקיון תהיה גבוהה יותר.

ניקיון משטחים מיוחדים, כמו שיש או זכוכית, ישפיעו גם הם על עלות העבודה. שכן, ככל שרמת הלכלוך תהיה גבוהה יותר - כך עלות הניקיון תתייקר בהתאם. 

לרוב, ניקיון משרד לאחר שיפוץ יהיה יקר יותר מניקיון שוטף של המשרד. הסיבה העיקרית לכך, היא הסרת הכמויות הגדולות של הלכלוך, האבק, הטיח, כתמי הצבע, כתמי השמן ועוד. כמו כן, ניקיון לאחר שיפוץ מחייב שימוש בחומרים ייעודיים שאינם פוגעים במשטחים השונים.

גורם נוסף שישפיע אף הוא על המחיר הסופי, הוא זמן העבודה שמשתנה בין ניקיון שוטף לבין ניקיון יסודי אחרי שיפוץ. חשוב לציין, שניקיון לאחר שיפוץ כרוך ברמת סיכון גבוהה יותר, כיוון שהוא כולל עבודה עם סולמות, חומרים רעילים ועוד.

ניקיון קבוע במשרד: כל מה שחשוב לדעת

צריכים להזמין חברת ניקיון למשרד? אנחנו נלווה אתכם בכל השלבים בתהליך. איך מתנהלים מול חברת הניקיון לפני העבודה ובמהלכה וכמה עולה ניקיון משרדים? כל התשובות בפנים.

הדברת יתושים: כל השלבים בדרך לפתרון

הקיץ הגיע ואיתו היתושים המציקים, מה אפשר לעשות? אנחנו נלווה אתכם צעד צעד עד לפתרון הבעיה. מה עושים לפני שמזמינים מדביר, איך מכינים את החצר להדברה וכמה זה יעלה לכם? התשובות לפניכם.

הדברת ג'וקים: כל מה שחשוב לדעת

אם הג'וקים הגיעו לביקור אצלכם, אנחנו נלווה אתכם צעד צעד כל הדרך אל הפתרון. אנחנו רוצים שהקיץ שלכם יהי נקי מג'וקים, מה חשוב לדעת לפני שמזמינים מדביר וכמה זה עולה? התשובות לפניכם.

הדברת פשפשים: כל מה שצריך לדעת

סובלים מעקיצות פשפשים? אין ספק שמדובר בתופעה מציקה ומטרידה ולכן אנחנו רוצים ללוות אתכם בכל שלב עד לפתרון. מה עושים לפני שמזמינים מדביר וכמה תעלה לכם ההדברה? כל התשובות.

לכל התקלות ועבודות

arrow