צור קשר
המקצוענים


  לדוגמה: אינסטלטור   לדוגמה: חיפה
סינון בעלי מקצוע
סינון בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הסינון לחצו כאן
 
בקרת שירות המקצוענים
בקרת שירות המקצוענים
להסבר על תהליך הבקרה לחצו כאן
 
מוקד גישור המקצוענים
מוקד גישור בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הגישור לחצו כאן
 
 > לוכדי נחשים
 

לוכדי נחשים

  באזור ת"א
למדו עוד

 

בעלי המקצוע בסיווג לוכדי נחשים כמו בשאר הסיווגים במדריך המקצוענים, נבחרים בקפידה ועוברים תהליך סינון שמטרתו להבטיח שתקבלו את השירות הטוב והמשתלם ביותר.

 

נציגי המקצוענים מקיימים שיחה להתרשמות אישית עם כל מפרסם שמופיע באתר. רשיונות העסק וההסמכות המקצועיות שלו נבדקים, והוא נדרש לחתום על אמנת שירות ולספק הצהרה על היעדר תביעות בית משפט או אישומי משטרה. 

 

אנו מפעילים מוקד גישור שמטפל בתלונות צרכנים ומטרתו להתמודד עם מצבים של אי שביעות רצון או ויכוח שהתפתח בין הלקוח ובעל המקצוע, עד לפתרון הבעיה. בעלי מקצוע שנתגלו בעיות חוזרות בשירות שהם מעניקים, מורחקים מהמדריך. 


למדו איך זה עובד

 
 
 

053 6116360  

חברתנו עוסקת בלכידת כל סוגי הנחשים. ...
 0  
 
 

053 2184966  

מתמחים בלכידת הנחשים. עמידה בלוח הזמנים, שירות ומחירים הוגנים באחריות, עמידה בזמנים, שירות ומחירים הוגנים באחריות. בעלי ידע וניסיון רב בתחום ההדברה. מתחייבים לעבודה יסודית, נקי...
 21  
1
לכידת נחשים לכידת נחשים
מדי שנה מתקיימים בישראל מאות מפגשים בין אדם לנחש. ברובם המכריע, מפגשים אלו מסתיימים בטוב - במידה רבה תודות לשירותיהם של לוכדי נחשים.

 

מגמה מטרידה בשנים האחרונות היא ריבוי ההיתקלויות בין בני אדם לנחשים בארץ. הסיבה למספר הגדל של מפגשים אלו איננה עניין גדל של הנחשים בבני האדם. למעשה, מעצם טבעם נחשים מעדיפים מקומות שקטים בהם יוכלו לעסוק בעניינם, ונטייתם הטבעית היא להתרחק מאזורים בנויים. לעומת זאת, עקב תנופת פיתוח ובינוי בארץ, בשנים האחרונות בני האדם הם אלו שהחלו להתקרב לנחשים – שכונות חדשות נבנות בכל שנה על גבי אזורי מחיה של נחשים ובסמוך להם, והגבולות בין בני אדם לנחשים נחצים.


כך או כך, התוצאה הסופית של תהליך זה היא ריבוי המפגשים בין בני האדם לנחשים, לא רק באזורים כפריים אלא גם בשכונות עירוניות. במידה ומתרחש מפגש שכזה יש לעשות שני דברים – לשמור מרחק, ולקרוא מיד ללוכד נחשים.

 

על נחשים, לוכדי נחשים ומה שבניהם
הסיבה העיקרית לכך שיש לקרוא ללוכד במקרה של מפגש עם נחש היא שהאדם הממוצע פשוט לא יודע כיצד להתנהג עם נחשים. מדובר בחיות בר מסוכנות ובלתי צפויות. אין לנסות לתפוס או להרוג אותן לבד, הן משום שמדובר בעבירה על החוק (נחשים הן חיות מוגנות) והן מאחר שניסיונות כאלו עשויים להסתיים באסון.


לעומת זאת, לוכד נחשים הוא אדם שהקדיש את חייו ללמידת נחשים ואופן ההתנהלות הראוי עימם. לוכדי נחשים מקצועיים יודעים לזהות סוגי נחשים, מכירים את אופיים, דפוסי התנהגותם, וכמובן גם יודעים כיצד לתפוס אותם בבטחה ומה לעשות איתם לאחר שנתפסו (להעבירם למרכזים וטרינריים, להחזירם לטבע וכו').


לפיכך, במידה ונתקלתם בנחש אל תנסו ללכוד או להרוג אותו בעצמכם – סביר להניח שאינכם יודעים איזה סוג הוא וכיצד הוא יתנהג במקרה וירגיש שהוא נתון לאיום. במקום זאת שמרו מרחק, שמרו על קשר עין ממרחק בטוח במידת האפשר (אם הדבר בלתי אפשרי עזבו את המקום) וקראו ללוכד נחשים מקצועי.

 

לכידת נחשים מקצועית: כדי שהכל יסתיים בשלום
לכידת נחשים היא לא מקצוע שנועד לכל אחד. יש צורך בניסיון של שנים בעבודה עם נחשים, מקצועיות רבה וכמובן גם רישיון עבודה מיוחד שניתן לאחר הסמכה רשמית מטעם המדינה. למרבה הצער, לא מעט חובבנים פועלים כיום ומציגים עצמם כלוכדי נחשים מקצועיים. מיותר לציין שכאשר אדם לא מיומן או מוכשר דיו עוסק בלכידת נחשים הוא מסכן את עצמו, את מזמיני העבודה ואת כל אלו שסביב.


לפיכך, לוכדי נחשים מקצועיים יש להזמין רק באמצעות אינדקס המקצוענים. באתר מופיעים רק לוכדי נחשים בעלי רישיונות מתאימים, ניסיון רב בעבודה עם זוחלים ומודעות גבוהה לחשיבות עבודתם - ולזהירות. מומלץ למצוא באתר המקצוענים את מספר הטלפון של לוכד נחשים שעובד קרוב למקום מגוריכם ולשמור את מספר הטלפון שלו, לכל מקרה שלא יהיה...
  
מחירון לוכדי נחשים

מידע מקיף על מחירי השוק של בעלי המקצוע השונים בנושא לוכדי נחשים. בעזרתו תוכלו להגיע להערכה הקרובה ביותר למחירו הסופי של השירות.

מחירון לוכדי נחשים מחירון לוכדי נחשים
טיפים לוכדי נחשים

המלצות ועצות שיכולות לחסוך לכם הרבה זמן,כסף ודאגות בעבודה עם בעלי מקצוע בנושא לוכדי נחשים :

נתקלתם בנחש? אל תנסו ללכוד אותו בעצמכם - זו דרך מצויינת לגרום לו להכיש אתכם. נחשים לא נוהגים להודיע מראש הם מגיעים, לכן מומלץ לשמור בהישג יד מספרי טלפון של לוכדי נחשים מאזור מגוריכם - תוכלו למצוא כאלה במדריך שלנו, תחת הסיווג לוכדי נחשים.
באזורים מועדים לנחשים, מומלץ לא להסתובב בלילה באזורים חשוכים או קרוב לשיחים צפופים. גם באזורים בארץ בהם בדרך-כלל אין נחשים, הם עלולים להופיע ליד פתחי ביוב או באתרי בנייה. גם כאשר אתם מרימים אבן גדולה - הניחו תמיד שעלול להסתתר מתחתיה נחש.
כאשר נתקלים בנחש חשוב לא לחסום את דרכו, אלא להשאיר לו נתיב בריחה. כשהנחש "עם הגב לקיר" הסיכוי שיכיש גדל.
אחת הדרכים היעילות ביותר להתגונן מנחשים היא לגדל חתולים. חתולי חצר יהיו לרוב הראשונים לזהות את הנחש ובדרך-כלל יחסמו את דרכו ולא יאפשרו לו להגיע לבני אדם. בכל אופן, כדאי לבקש מוטרינר לצייד אתכם בנוגדן לארס הנחשים, כדי שתוכלו לתת טיפול לחתול אם יוכש.
רוב הנחשים שמסתובבים באזורי מגורים אינם מסוכנים, אבל ישנם מקרים יוצאי דופן של נחשים ארסיים שהגיעו לאזור מיושב או נחשי-מחמד שברחו מבית בעליהם. בכל מקרה - אל תנסו לזהות את הנחש בעצמכם ואל תסמכו על הזיהוי הטלפוני של הנחש על-ידי איש מקצוע, כי הניסיון מראה שיש הפתעות.
כל הטיפים בלוכדי נחשים
מגזין לוכדי נחשים
ראיתם נחש בבית? כך תפעלו!
מפגש עם נחש הוא אירוע טראומתי, לא משנה אך תסובבו את זה. מה עושים במקרה של מפגש עם נחש ואיך מזהים חשד להכשה? כל התשובות ושלבי הפעולה במדריך הבא.  
הכל על לכידת נחשים
אל תתעסקו עם נחשים בעצמכם - אם נתקלתם באחד, התרחקו ממנו ואם הוא נמצא ליד מקום בו אנשים גרים הזמינו לוכד נחשים. יש גם כמה אמצעי זהירות ומניעה שתוכלו לנקוט  
כל המאמרים בלוכדי נחשים
אפליקציית המקצוענים אקספרס

שתף דף זה:
כל הזכויות שמורות לאל הבית בע"מ © המקצוענים - בעלי מקצוע מומלצים לבית
UX & Design by  INKOD  HYPERA

 
 
 X