צור קשר
המקצוענים


  לדוגמה: אינסטלטור   לדוגמה: חיפה
סינון בעלי מקצוע
סינון בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הסינון לחצו כאן
 
בקרת שירות המקצוענים
בקרת שירות המקצוענים
להסבר על תהליך הבקרה לחצו כאן
 
מוקד גישור המקצוענים
מוקד גישור בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הגישור לחצו כאן
 
אתם נמצאים ב:
בעלי מקצוע > לוכדי נחשים
 

לוכדי נחשים

  באזור ת"א
למדו עוד

 

בעלי המקצוע בסיווג לוכדי נחשים כמו בשאר הסיווגים במדריך המקצוענים, נבחרים בקפידה ועוברים תהליך סינון שמטרתו להבטיח שתקבלו את השירות הטוב והמשתלם ביותר.

 

נציגי המקצוענים מקיימים שיחה להתרשמות אישית עם כל מפרסם שמופיע באתר. רשיונות העסק וההסמכות המקצועיות שלו נבדקים, והוא נדרש לחתום על אמנת שירות ולספק הצהרה על היעדר תביעות בית משפט או אישומי משטרה. 

 

אנו מפעילים מוקד גישור שמטפל בתלונות צרכנים ומטרתו להתמודד עם מצבים של אי שביעות רצון או ויכוח שהתפתח בין הלקוח ובעל המקצוע, עד לפתרון הבעיה. בעלי מקצוע שנתגלו בעיות חוזרות בשירות שהם מעניקים, מורחקים מהמדריך. 


למדו איך זה עובד

 
 
 

053 2184324  

חרק שרותי הדברה מתקדמים בהנהלת יומי חזן, בעל רישיון 1904 מתמחה בלכידת נחשים, הגעה בזמן לבית הלקוח, אחריות על כל עבודה, מחירים הוגנים, יחס אדיב ומקצועי. שרות למגזר הפרטי, העסקי, המו...
 62  
 
 

053 2569386  

חברת עשרת ההדברות מתמחה בלכידת נחשים עבור לקחות עסקיים, פרטיים ומוסדיים. ...
 0  
 
 

053 6855464  

עוסקים בלכידות נחשים, מענה מהיר ואיכותי, מחירים נוחים לכל לקוח. ...
 0  
 
 

053 2568872  

עבודה מסורה ומהירה של לוכדי נחשים מקצוענים בתחום, בעלי ניסיון, עמידה בלוח זמנים ואחריות על העבודה. מתחייבים לתוצאות מרשימות והצלחה מאה אחוז בתחום צוות גדול אדיב. ...
 2  
 
 

053 2183116  

לכידת נחשים במהירות!! כל סוגי הנחשים והמכרסמים. התקשרו אלינו נגיע במהרה לביתך ונלכוד את הבעיה. יחס אישי, אדיבות ומקצועיות. וותק וניסיון למעלה מ 15 שנים בתחום. נשמח לעמוד לרשותכם....
 115  
 
 

053 2184966  

מתמחים בלכידת הנחשים. עמידה בלוח הזמנים, שירות ומחירים הוגנים באחריות, עמידה בזמנים, שירות ומחירים הוגנים באחריות. בעלי ידע וניסיון רב בתחום ההדברה. מתחייבים לעבודה יסודית, נקי...
 21  
 
 

053 6857642  

נח הדברות - הדברה ירוקה ואורגנית שאינה מזיקה לסובבי הבית מתמחה בכל סוגי ההדברה וכן בלכידת נחשים...
 0  
1
לכידת נחשים לכידת נחשים
מדי שנה מתקיימים בישראל מאות מפגשים בין אדם לנחש. ברובם המכריע, מפגשים אלו מסתיימים בטוב - במידה רבה תודות לשירותיהם של לוכדי נחשים.

 

מגמה מטרידה בשנים האחרונות היא ריבוי ההיתקלויות בין בני אדם לנחשים בארץ. הסיבה למספר הגדל של מפגשים אלו איננה עניין גדל של הנחשים בבני האדם. למעשה, מעצם טבעם נחשים מעדיפים מקומות שקטים בהם יוכלו לעסוק בעניינם, ונטייתם הטבעית היא להתרחק מאזורים בנויים. לעומת זאת, עקב תנופת פיתוח ובינוי בארץ, בשנים האחרונות בני האדם הם אלו שהחלו להתקרב לנחשים – שכונות חדשות נבנות בכל שנה על גבי אזורי מחיה של נחשים ובסמוך להם, והגבולות בין בני אדם לנחשים נחצים.


כך או כך, התוצאה הסופית של תהליך זה היא ריבוי המפגשים בין בני האדם לנחשים, לא רק באזורים כפריים אלא גם בשכונות עירוניות. במידה ומתרחש מפגש שכזה יש לעשות שני דברים – לשמור מרחק, ולקרוא מיד ללוכד נחשים.

 

על נחשים, לוכדי נחשים ומה שבניהם
הסיבה העיקרית לכך שיש לקרוא ללוכד במקרה של מפגש עם נחש היא שהאדם הממוצע פשוט לא יודע כיצד להתנהג עם נחשים. מדובר בחיות בר מסוכנות ובלתי צפויות. אין לנסות לתפוס או להרוג אותן לבד, הן משום שמדובר בעבירה על החוק (נחשים הן חיות מוגנות) והן מאחר שניסיונות כאלו עשויים להסתיים באסון.


לעומת זאת, לוכד נחשים הוא אדם שהקדיש את חייו ללמידת נחשים ואופן ההתנהלות הראוי עימם. לוכדי נחשים מקצועיים יודעים לזהות סוגי נחשים, מכירים את אופיים, דפוסי התנהגותם, וכמובן גם יודעים כיצד לתפוס אותם בבטחה ומה לעשות איתם לאחר שנתפסו (להעבירם למרכזים וטרינריים, להחזירם לטבע וכו').


לפיכך, במידה ונתקלתם בנחש אל תנסו ללכוד או להרוג אותו בעצמכם – סביר להניח שאינכם יודעים איזה סוג הוא וכיצד הוא יתנהג במקרה וירגיש שהוא נתון לאיום. במקום זאת שמרו מרחק, שמרו על קשר עין ממרחק בטוח במידת האפשר (אם הדבר בלתי אפשרי עזבו את המקום) וקראו ללוכד נחשים מקצועי.

 

לכידת נחשים מקצועית: כדי שהכל יסתיים בשלום
לכידת נחשים היא לא מקצוע שנועד לכל אחד. יש צורך בניסיון של שנים בעבודה עם נחשים, מקצועיות רבה וכמובן גם רישיון עבודה מיוחד שניתן לאחר הסמכה רשמית מטעם המדינה. למרבה הצער, לא מעט חובבנים פועלים כיום ומציגים עצמם כלוכדי נחשים מקצועיים. מיותר לציין שכאשר אדם לא מיומן או מוכשר דיו עוסק בלכידת נחשים הוא מסכן את עצמו, את מזמיני העבודה ואת כל אלו שסביב.


לפיכך, לוכדי נחשים מקצועיים יש להזמין רק באמצעות אינדקס המקצוענים. באתר מופיעים רק לוכדי נחשים בעלי רישיונות מתאימים, ניסיון רב בעבודה עם זוחלים ומודעות גבוהה לחשיבות עבודתם - ולזהירות. מומלץ למצוא באתר המקצוענים את מספר הטלפון של לוכד נחשים שעובד קרוב למקום מגוריכם ולשמור את מספר הטלפון שלו, לכל מקרה שלא יהיה...
 
שתף דף זה:
כל הזכויות שמורות לאל הבית בע"מ © המקצוענים - בעלי מקצוע מומלצים לבית
UX & Design by  INKOD  HYPERA

 
 
 X