צור קשר
המקצוענים


  לדוגמה: אינסטלטור   לדוגמה: חיפה
סינון בעלי מקצוע
סינון בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הסינון לחצו כאן
 
בקרת שירות המקצוענים
בקרת שירות המקצוענים
להסבר על תהליך הבקרה לחצו כאן
 
מוקד גישור המקצוענים
מוקד גישור בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הגישור לחצו כאן
 
  >    >    >  אז אצל מי הזמנתם הובלה?
 

אז אצל מי הזמנתם הובלה?

את ההובלה לדירה או למשרד שלכם חשוב לעשות עם החברה המתאימה ביותר, לא תמיד זו גם החברה הזולה או המהירה ביותר. איך יודעים מי המוביל שלכם?
מאת:     עודכן: 02/08/2017 10:14:26
עוד בכתבה:

ענף שירותי ההובלה נחשב פרוץ יחסית, מהסיבה הפשוטה והטריוויאלית – שבאופן תיאורטי לפחות, כל מי שיש לו רכב מסחרי וכתפיים רחבות יכול להפוך "מוביל". מה שקוראים: סף כניסה נמוך.


אך בצרכנות נבונה ניתן לסנן ולבחור היטב. מה שחשוב, בסופו של דבר, הוא שאת תכולת הדירה (או המשרד) שלכם תוביל חברה מתאימה – לא הזולה, המהירה או הזמינה ביותר, אלה זו שמתאימה למידותיכם ולהעדפות שלכם

 

לפני האריזה, וודאו שיש לכם כל מה שצריך


סוג ההובלה, גודל החברה

במקרים רבים הסיבה לחוסר שביעות רצון מההובלה היא פשוט בחירה בחברה לא מתאימה. למשל, כשמזמינים הובלה מורכבת (הובלת משרדים, הובלה במכולות, הובלות עם שירותי מנוף וכו'), מספר החברות שמסוגלות לבצע אותה קטן יחסית, ולרוב יהיה מדובר בחברות גדולות וגם ותיקות יותר, שמחיריהן גבוהים בהובלות הקטנות ומשתלמים יותר בגדולות.  

על כל חברה כזו יש תריסר מובילים "קטנים", מוצלחים יותר או פחות, שפונים בעיקר למגזר הפרטי ומבצעים הובלת דירות בתכולה נמוכה יחסית, הובלות קטנות (רהיטים בודדים וכדומה)  וגם פירוק והרכבה של רהיטים. 


בתווך, ישנן הרבה חברות קטנות ובינוניות, ביניהן חברות איכותיות שמעניקות שירות טוב במחיר הוגן. אלו, בדרך-כלל, החברות המומלצות למשקי בית שיש בהם מספר נפשות ותכולה בנפח גדול.


לזהות את חברת ההובלות

אילו מרכיבים יש להביא בחשבון כשאתם באים לבחור את חברת ההובלה המתאימה לכם? כדאי להתחיל בזה שתבודדו מספר חברות שלדעתכם מתאימות לצרכים וליכולות שלכם. הנה כמה פרמטרים לבדיקה שיכולים לעזור:

ערוצי הפרסום – חברות הובלות גדולות מפרסמות את עצמן בעיתונות כללית ועיתונות נישה, כמו מגזינים למנהלים ועיתונים כלכליים. חברות קטנות-בינוניות משתמשות במדריכי נייר ואינדקסים מקוונים ולחלקן אתרים משלהן. המובילים הקטנים מפרסמים את עצמם על עצים.

אזורי הפעילות – בדרך-כלל יש יחס ישר בין היקף הכיסוי הגיאוגרפי לבין גודל החברה ומספר כלי הרכב שלה. אמנם לא כל מי שמוביל "לכל רחבי הארץ" אכן עומד בהבטחה, אבל מי שכן לרוב יהיה חזק יותר מבחינה לוגיסטית.
 


שירותים משלימים – האם מציעים לכם שירותי פירוק והרכבה? האם מצוין בפירוש "באמצעות נגר?". האם חברת ההובלות מציעה שירותי אריזה, עיטוף, אחסנה, הובלות עדינות (פסנתרים, מחשבים וכו'), ואילו אמצעים היא מעמידה לשם כך?
 

ומה יש לכם לומר בעניין? השאירו תגובה

 
לאן תל-אביב מובילה אותנו?
לאן תל-אביב מובילה אותנו?
מובילים ללא זכויות
מובילים ללא זכויות
הובלה טובה: הסוד בהכנה
הובלה טובה: הסוד בהכנה
הובלה קלה: להוביל נכון
הובלה קלה: להוביל נכון


זקוקים להובלות? הובלות

שתף דף זה:
כל הזכויות שמורות לאל הבית בע"מ © המקצוענים - בעלי מקצוע מומלצים לבית
UX & Design by  INKOD  HYPERA

 
 
 X