צור קשר
המקצוענים


  לדוגמה: אינסטלטור   לדוגמה: חיפה
סינון בעלי מקצוע
סינון בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הסינון לחצו כאן
 
בקרת שירות המקצוענים
בקרת שירות המקצוענים
להסבר על תהליך הבקרה לחצו כאן
 
מוקד גישור המקצוענים
מוקד גישור בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הגישור לחצו כאן
 
  >    >    >  אל תיפלו בין הארגזים
 

אל תיפלו בין הארגזים

מה קורה אם אתם סטודנטים בלי כסף או צריכים להעביר כמה פריטים בודדים בלבד? על הובלה חסכונית ויעילה – בכתבה הבאה.
מאת:     עודכן: 21/01/2018 17:27:24
עוד בכתבה:

רוב מעברי הדירות בארץ מתבצעים בחודשי הקיץ. כשהביקוש למובילים עולה, עולה גם המחיר עבור אותה הובלה שכעת הופכת מבוקשת יותר ויותר. 


לא כל דירה מצריכה את אותה הובלה כמו שלא כל משכירי הדירות דומים בהרכבם המשפחתי והתעסוקתי, לכן בעת מעבר הדירה ישנם מספר גורמים אשר יכולים להשפיע על מחיר ההובלה ואולי אף לחסוך אותה. 


סטודנטים ועוברים דירה?

מכרו את הציוד לדייר הבא שנכנס והתחדשו בציוד אחר שיגיע היישר מהחנות אל הדירה החדשה. תוכלו להיפטר מכל הציוד שלכם בקבוצות הסטודנטים למיניהן. קנו או השכירו גגון לרכב. מצאו חבר עם רכב+נגרר. התאגדו עם עוד חברים שעוברים לאזורכם בתאריכים דומים

 

אם האפשרויות הללו אינן אפשריות, רעיון טוב הוא להתקשר לחברת הובלות באזור מגוריכם או האזור אליו תרצו לעבור (לדוגמה כפר-סבא) ולשאול מתי יש להם עבודה בסביבת המגורים שלכם כרגע (באר-שבע) ולשאול אותם האם "על הדרך" חזרה הם יוכלו להעביר את הדירה שלכם תמורת תשלום מופחת. תשובה חיובית לא מובטחת, אך שווה לנסות. איך להוזיל עלויות בהובלת דירות קטנות?

כל מה שנכנס לרכב תעבירו בעצמכם. מצאו שיפוצניק שיגבה תשלום מופחת עבור השימוש ברכב שלו להובלת הרהיטים והחפצים הגדולים שנשארו (המקרר הוא הבעייתי ביותר).

 

על עגלת שני גלגלים שמעתם? בעזרתה תוכלו לסחוב בקלות את התנור ומכונת הכביסה. אם אחרי הכול נותרתם עם מעט חפצים גדולים להעביר, בררו אם אפשר לתמחר את ההובלה רק עבורם.


הובלות דירות גדולות - מה יש לדעת?

הובלת דירות גדולות זה כבר עסק מורכב הדורש תשומת לב למספר גורמים המשפיעים על ההובלה כולה. אם ניקח לדוגמה את מספר הארונות, שאר הרהיטים ומוצרי החשמל של משפחה בת 4 נפשות ומעלה, אין ספק כי היא גדולה (וכבדה) ומעל הכל יקרה. אין באמת אפשרות להעביר לבד והדבר היחיד שתוכלו לעשות על מנת להוזיל את עלויות ההובלה שלכם הוא האופציה של לארוז לבד באמצעות קרטונים.  

 

אחד הדברים שעשויים לייקר את עלות ההובלה הוא פירוק והרכבה של רהיטים גדולים. אנשים רבים משאירים את העבודה למובילים בגלל חשש להתעסק עם הריהוט, אך בחישוב של עלות מול תועלת, שווה לכם אולי לנקות את האבק מהמברגים. אם יש לכם זמן, סבלנות ויכולות הרכבה מעל לממוצעות, תוכלו לבצע את הפירוק וההרכבה של הרהיטים הגדולים לבד ולחסוך מאות, אם לא אלפי שקלים בהובלה. 

 
להעביר את הארון או לקנות חדש?
להעביר את הארון או לקנות חדש?
מהם 5 הגורמים שמשפיעים על מחיר ההובלה?
מהם 5 הגורמים שמשפיעים על מחיר ההובלה?
להעביר דירה בלי לשבור את הגב
להעביר דירה בלי לשבור את הגב
עוברים לדירה החדשה: מה יש לעשות
עוברים לדירה החדשה: מה יש לעשות


זקוקים להובלות? הובלות

שתף דף זה:
כל הזכויות שמורות לאל הבית בע"מ © המקצוענים - בעלי מקצוע מומלצים לבית
UX & Design by  INKOD  HYPERA

 
 
 X