גדר אלומיניום: כל שלבי ההתקנה

רוצים לגדר את החצר , הגינה או הבריכה הביתית כדי לשמור על בטיחות הילדים? גדר אלומיניום היא פתרון אמין, בטיחותי, קל לעיצוב וזול ביחס למתחרים. במדריך הבא נסביר מה היתרונות של גדר אלומיניום, איך מוודאים שגדר האלומיניום בטיחותית ואיך מתקינים גדר אלומיניום?

עוד במדריך
מה היתרונות של גדר אלומיניום? איך מוודאים שגדר האלומיניום בטיחותית? איך מתקינים גדר אלומיניום?

גדרות משמשות לתיחום אזור מסוים ולבטיחות כבר מאות שנים. הגדר עברה גלגולים רבים במהלך ההיסטוריה, מאבן, דרך ברזל ועד לאלומיניום.

מדריך הבא נסביר מה היתרונות של גדר אלומיניום, איך מוודאים שגדר האלומיניום בטיחותית ואיך מתקינים גדר אלומיניום?

מה היתרונות של גדר אלומיניום?

בניגוד למתכות אחרות, האלומיניום עמיד בפני קורוזיה, כך שהוא אינו מתפורר עם השנים. האלומיניום אומנם יקר יותר ממתכות מסוימות, אך אלה עשויות להחליד ולהתפורר, כך שתאלצו לתחזק את הגדרות האלה באופן שוטף, או להשקיע שוב ושוב בגדר חדשה.

התקנת גדר אלומיניום תחסוך לכם את הצורך בתחזוקה שוטפת, כמו גם את ההשקעה החוזרת. את גדר האלומיניום לא צריך לצבוע, אין חשש שהיא תינזק מחרקים, מכרסמים או מזיקים אחרים שעלולים לפגוע בגדר מעץ.

גדר מאלומיניום איננה מחלידה כמו גדר מברזל, וכמות הפגמים שהיא צוברת לאורך השנים היא מינורית.

האלומיניום הוא חומר גמיש וקל לעיצוב בשלל סגנונות, ניתן גם לשלב אלמנטים נוספים בגדר כמו עץ או זכוכית. הוא נצבע בתנור בשיטה השומרת על הצבע מפני פגעי הזמן ונזקים סביבתיים.

איך מוודאים שגדר האלומיניום בטיחותית?

על מנת לוודא שגדר האלומיניום, כמו כל גדר אחרת, היא בטיחותית, יש לבדוק שהיא מותקנת כך שלא ניתן יהיה לעבור מעליה או דרכה.

הדרך לעשות זאת היא לשמור שהמרווחים בין שלב לשלב בגדר לא יעלו על עשרה סנטימטרים. חשוב גם שהתקנת הגדר תתבצע על משטח בטון או דשא, כך לא תיווצר היסחפות קרקע מתחת לגדר.

הדבר יאפשר כניסה של גורמים לא רצויים אותם אתם רוצים להרחיק, ויציאה של ילדים או חיות מחמד, אותם אתם רוצים לשמור במתחם.

דבר נוסף שיש לוודא הוא שהשלבים בגדר יהיו אנכיים ושלא יהיו עליהם בליטות, כך שלא ניתן יהיה לטפס על הגדר.

איך מתקינים גדר אלומיניום?

בעקבות חוק הפרגולות, לא תצטרכו לגשת לרשות המקומית על מנת לקבל אישור בנייה כמו שהיה נהוג בעבר.

כל שתצטרכו לעשות זה למלא טופס דיווח על עבודת בנייה, לשלוח אותו אל הרשות המקומית, ולהתחיל בבניית הגדר. מאחר וגדר האלומיניום היא קלה יחסית להתקנה, מתקין גדרות מקצועי יוכל לבצע אותה במהירות.

אתם לא תצרכו להמתין זמן רב עד שגדר חדשה, אמינה ובטיחותית תעמוד בחצר ביתכם, על סף הבריכה, או בכל מקום אחר בו תבחרו להתקין אותה.

אנו ממליצים לכם למדוד, או לדרוש ממתקין הגדרות למדוד עבורכם את השטח בו הגדר אמורה להיות ממוקמת, כך שתימנעו מטעויות ביום התקנת הגדר.

התקנת חלון אלומיניום: כל המידע והשלבים להתקנה נכונה

צריכים עזרה עם התקנת חלון אלומיניום? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. מה חשוב לעשות לפני שמזמינים קבלו אלומיניום, מה חשוב לבדוק מולו וכמה עולה התקנה של חלון אלומיניום? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

התקנת מסתור כביסה: כל מה שצריך לדעת

צריכים להתקין מסתור כביסה? המקצוענים ילוו אתכם שלב אחר שלב. מה חשוב לדעת על התקנת מסתור כביסה, איך מתנהלים מול קבלן האלומיניום וכמה עולה להתקין מסתור כביסה? כל התשובות בפנים.

התקנת שער כניסה: כל מה שחשוב לדעת

רוצים להתקין שער כניסה? אנחנו כאן כדי ללוות אתכם לאורך כל הדרך. איך בוחרים שער אלומיניום, איך מתנהלים מול קבלן האלומיניום וכמה עולה התקנת שער כניסה? כל התשובות לפניכם.

התקנת גדר אלומיניום: כל המידע והשלבים להתקנה

צריכים להתקין גדר מאלומיניום בגינה? אנחנו נלווה אתכם צעד צעד בכל תהליך ההתקנה. איך מתנהלים מול מתקין הגדר, איך מתכננים נכון התקנה של גדר אלומיניום ומה חשוב לבדוק לפני שמזמינים מתקין? כל התשובות.

לכל התקלות ועבודות

arrow

שאלות נפוצות

אלו סוגי גדרות אלומיניום קיימים?
יש מגוון די רחב של גדרות מאלומיניום, החל מגדר אטומה שחוסמת את שדה הראייה אל הבית, גדר בשילוב זכוכית חלבית, גדר הייטק בעלת פסים רחבים או צרים, גדר דמוי עץ וגדר מעוצבת שמשלבת עיטורים שונים, פרזולים וצורות בהתאמה אישית.