האם כדאי להיעזר ביועץ משכנתאות?

אנו עומדים לרכוש דירה בפרויקט חדש והגענו לשלב בו אנחנו צריכים לקחת משכנתא. שאלתי היא, האם באמת כדאי לקחת יועץ משכנתא חיצוני?

ליאורה 17.12.2018

תשובה

למעשה, ניתן לקבל שירות של ייעוץ משכנתאות בחינם מהבנקים. אולם, חשוב לדעת כי יועץ המשכנתאות של הבנק הוא למעשה איש מכירות שתפקידו לדאוג בראש ובראשונה לאינטרסים של הבנק בו הוא עובד.

לכן, על מנת לקבל ייעוץ אוביקטיבי אנו ממליצים להיעזר ביועץ משכנתאות מקצועי ונטול אינטרסים חיצוניים, מלבד האינטרס שלכם. כל זאת על מנת שאתם תוכלו להשיג את ההלוואה בתנאים הנוחים ביותר.

like עזר (1) dislike לא עזר (0)
מומחי המקצוענים 17.12.2018
--.- בתהליך דירוג
- -

הגעה בזמן

- -

מקצועיות

- -

מחיר הוגן

מדריכים בנושא ייעוץ משכנתאות

משכנתא: המדריך למתחילים

ברוכים הבאים לעולמם של הזוגות הצעירים רוכשי הדירות בישראל, עולם בו "הון ראשוני" היא מילת המפתח, כל הפרטים בכתבה שלפניכם.

כיצד לשנות תנאי משכנתא לטובתכם?

קיבלתם אחלה משרה או שפתאום דברים מתחילים להסתדר, עכשיו הגיע הזמן להחליט מה לעשות עם המשכנתא? והאם לשכור את שירותיו של יועץ משכנתא פרטי או פשוט לגשת אל הבנק?

מסלולי משכנתא מומלצים: הייתכן?

המרדף הבלתי פוסק לעבר חלום הדירה של רבים מן הזוגות הישראלים מתרחק מיום ליום והופך לבלתי אפשרי כמעט. האם אלו שכבר יכולים להרשות לקבל משכנתא יודעים על מה הם חותמים?

לקנות דירה ב 2017, האמנם?

השנים חולפות והשאלה הגדולה שרבים מן הזוגות הצעירים של היום שואלים את עצמם, עדיין רלוונטית מתמיד. מהן התחזיות לשנה הבאה ואיך כל זה קשור למשכנתא שלנו?

אפליקציית המקצוענים
arrow-icon