האם כדאי להיעזר ביועץ משכנתאות?

אנו עומדים לרכוש דירה בפרויקט חדש והגענו לשלב בו אנחנו צריכים לקחת משכנתא. שאלתי היא, האם באמת כדאי לקחת יועץ משכנתא חיצוני?

ליאורה 17.12.2018

תשובה

למעשה, ניתן לקבל שירות של ייעוץ משכנתאות בחינם מהבנקים. אולם, חשוב לדעת כי יועץ המשכנתאות של הבנק הוא למעשה איש מכירות שתפקידו לדאוג בראש ובראשונה לאינטרסים של הבנק בו הוא עובד.

לכן, על מנת לקבל ייעוץ אוביקטיבי אנו ממליצים להיעזר ביועץ משכנתאות מקצועי ונטול אינטרסים חיצוניים, מלבד האינטרס שלכם. כל זאת על מנת שאתם תוכלו להשיג את ההלוואה בתנאים הנוחים ביותר.

like עזר (1) dislike לא עזר (0)
מומחי המקצוענים 17.12.2018

יועצי משכנתאות
בתל אביב שנה עיר

סמארט משכנתאות
star star star star star
בתהליך דירוג
סמארט משכנתאות ודים לוי
right way משכנתאות ופיננסים מיכאל היימן

מדריכים בנושא ייעוץ משכנתאות

כיצד לשנות תנאי משכנתא לטובתכם?

קיבלתם אחלה משרה או שפתאום דברים מתחילים להסתדר, עכשיו הגיע הזמן להחליט מה לעשות עם המשכנתא? והאם לשכור את שירותיו של יועץ משכנתא פרטי או פשוט לגשת אל הבנק?

איך בוחרים את מסלול המשכנתא המתאים לך?

מה ההבדל בין מסלולי המשכנתא השונים ואיך אפשר לדעת איזה מסלול משכנתא הוא המתאים ביותר עבורך? מה זה מסלול ריבית משתנה, מה זה מסלול פריים, ואיך יועץ משכנתא מקצועי יכול לעזור לך לבחור נכון?

איך אפשר לקנות דירה ב - 2022?

השנים חולפות והשאלה הגדולה שרבים מן הזוגות הצעירים של היום שואלים את עצמם, עדיין רלוונטית מתמיד. אז איך אפשר לקנות דירה במציאות בה מחירי הדירות לא מפסיקים לעלות?

משכנתא: מאיפה מתחילים?

עבור צעירים רבים, הלוואת המשכנתא היא ללא ספק ההלוואה הגדולה ביותר בחיים, והיא מלווה בשיקולים, תחזיות, משתנים, ריביות ובעיקר סימני שאלה רבים. אז איך ניגשים אליה?

אפליקציית המקצוענים
arrow-icon