עוברים דירה בקרוב? הזמינו הובלה מראש

מתכננים לעבור דירה בקרוב? הזמנת הובלה מראש תאפשר לכם יותר בחירה וגם תוציאו פחות כסף. אז כמה זמן צריך להזמין הובלה מראש ומה חשוב לדעת כשבוחרים חברת הובלה.

עוד במדריך
למה לא כדאי לחכות עם הובלה לדקה ה - 90? עבודה תחת לחץ מחייבת פשרות כמה זמן מראש כדאי להזמין הובלה? איך לבחור את חברת ההובלה המתאימה עבורכם? הזמנה מראש מפחיתה סיכונים

ההובלה היא החלק הפחות מהנה במעברי הדירה, אולם סיכום העסקה מול בעל המקצוע מראש וסגירת הפרטים תקל על העניין ותבטיח לכם ראש שקט ביום המעבר.

מנתוני השיחות של המקצוענים עולה כי בחודשים יולי ואוגוסט מתרכז כשליש מהיקף הפעילות השנתי בתחום. כלומר, בעלי המקצוע מלאים בעבודה, היומנים מפוצצים והמשאיות עמוסות.

למה לא כדאי לחכות עם הובלה לדקה ה - 90?

לפעמים אנשים מחכים לדקה ה-90 ומסתבכים. הם מתקשים למצוא חברה שתוכל לבצע את ההובלה כפי שהם רוצים ובתאריך שהם רוצים.

בסופו של דבר, המשאבים של חברות הובלות קבועים בטווח הקצר ואם אין רכבי הובלה וסבלים פנויים נאלצים לפנות לחברה שלא מכירים. 

כשפועלים בלחץ זמן, יש פחות אפשרויות וההובלה מתייקרת.

עבודה תחת לחץ מחייבת פשרות

ישנן סיבות רבות לכך שמעברי הדירה מתרכזים בעונת הקיץ.

לבעלי משפחות נוח יותר לעבור כשהילדים בחופשה, הסטודנטים מתמקמים לקראת שנת הלימודים החדשה וגם עסקים מעדיפים להעביר משרדים בתקופה שבה נפח הפעילות העסקית יורד משמעותית.

כמה עונת ההובלה משפיעה על המחיר?

כשעוברים בקיץ ומזמינים הובלה קרוב לזמן המעבר, באופן טבעי זמני התגובה של חברות הובלות מתארכים, האפשרויות מצטמצמות וגם המחיר עולה. 

כמה זמן מראש כדאי להזמין הובלה?

בכל הקשור להזמנת הובלה כמובן שרצוי להזמין כמה שיותר מראש, כך תוכלו להיערך בהתאם ליום ההובלה.

הזמן המקובל להזמנה לפני יום ההובלה, הוא בין שבועיים לשלושה שבועות מראש, על מנת לשמור תאריך ולהכין את הבית בהתאם.

במידה ומעבר הדירה מתוכנן לחודשים יולי-אוגוסט, מומלץ להזמין את חברת ההובלה חודש מראש.

איך לבחור את חברת ההובלה המתאימה עבורכם?

כשאתם ניגשים לבחור חברת הובלה, חשוב שתזכרו שבמידה ואין חברת הובלות פנויה באזורכם ותיאלצו לשכור חברה שפועלת באזור אחר של הארץ, זה כמובן ייקר את ההובלה שמרכיב עיקרי בתמחור הוא פשוט זמן העבודה ועלות הדלק.

הזמנה וביצוע בלחץ של זמן עלולים לעלות ביוקר, שכן פעמים רבות אין זמן להזמין את המוביל לבדיקת התכולה ולגבש הצעת מחיר מסודרת. 

כך מתפשרים ומעריכים את המחיר בעל פה, מה שמזמין מיקוחים ועליות מחירים.

הזמנה מראש מפחיתה סיכונים

בקיצור: את ההובלה כדאי להזמין, לתזמן ולתמחר ברגע שאתם יודעים מה לוח הזמנים שלכם לפינוי הדירה הקיימת ולכניסה לדירה החדשה.

יודעים שאתם הולכים לעבור באוגוסט? פנו לחברת הובלות כבר חודש מראש, ותוכלו לבחור בזמן הנוח לכם ולקבל מחיר טוב יותר. כך גם יהיה זמן לבדוק הכל ולא להיות מופתעים.

מחירון הובלות

המחירים כוללים מע”מ

הובלת דירה: כל מה שחשוב לדעת

עוברים דירה וזקוקים למוביל? אתם נמצאים במקום הנכון. אנחנו נלווה אתכם לאורך כל הדרך, נסביר לכם מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים מוביל, איך מומלץ להתנהל מולו וכמה תעלה לכם ההובלה.

הובלת פסנתר: כל מה שחשוב לדעת

אם יש לכם פסנתר בבית ואתם צריכים לעבור דירה, הגעתם למקום הנכון. אנחנו נלווה אתכם כל הדרך לדירה החדשה שלכם ונעזור לכם להתנהל נכון מול חברת ההובלה.

הובלת משרד: כל מה שחשוב לדעת

עוברים למשרד חדש ונוצץ? הסירו דאגה מלבכם. אנחנו נלווה אתכם צעד צעד, נפרט מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים חברת הובלה, איך מתנהלים מולו וכמה תעלה לכם ההובלה.

אחסון תכולת דירה: כל מה שצריך לדעת

עושים רילוקיישן וצריכים אחסון תכולה לדירה? אתם נמצאים במקום הנכון. אנחנו נלווה אתכם ונסביר מה חשוב לבדוק לפני שסוגרים עם חברת אחסון, איך מומלץ להתנהל מולה וכמה העבודה תעלה לכם. התשובות לפניכם

לכל התקלות ועבודות

arrow