איטום בכל האיזורים

מדריכים בנושא איטום

איטום כולל של הגג: כל מה שחשוב לדעת

צריכים לבצע איטום כולל של הגג? הגעתם למקום הנכון. במדריך הבא נסביר באילו שיטות ניתן לאטום את הגג, מה צריך להופיע בהצעת המחיר וגם, מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים קבלן איטום? כל התשובות.

סוגרים עם קבלן איטום: 6 טיפים חשובים

צריכים לסגור עם קבלן איטום ולא יודעים מה לשאול אותו? אנחנו כאן כדי לעשות לכם סדר בבלגן, קבלו 6 דברים שחייבים לבדוק לפני שסוגרים עם קבלן איטום.

שאלות ותשובות בנושא איטום

מה מומלץ יותר, איטום ביריעות או זיפות?

ההמלצה החד משמעית שלנו היא לאטום את הגג באמצעות יריעות ביטומניות, במידה והתנאים שבגג מאפשרים את זה. במידה והגג עמוס בדודי שמש, קולטים ומנועים של מזגנים, יתכן ולא תהיה לך אפשרות אלא לאטום אותו באמצעות זפת חמה. חשוב לציין - הזפת היא חומר מצוין לאיטום הגג, מה גם שהזיפות זול יותר מהיריעות. אולם, עליך לדעת שאת הזפת יש לסייד כל שנה מחדש על מנת לשמור עליה, כך שבהסתכלות על התמונה בכללותה זה לא תמיד משתלם יותר.

יש לי נזילה מהתקרה בחדר השינה, מה הסיבה?

מכייון שאינך גר בקומה האחרונה, אנחנו יכולים לשלול בודאות כשל באיטום של הגג. בנוסף, מכיוון שמדובר בחדר שינה, אנחנו מניחים שגם בקומה שמעליך מדובר בחדר שינה ואין צנרת אינסטלציה שמעורבת פה. לכן, סביר להניח שיש כשל באיטום של הריצוף בחדר שמעליך, יתגן מאד שהרובה התפורר וכשהשכנים שלך שוטפים את הרצפה המים פשוט חודרים פנימה וגורמים לרטיבות.

מוקד שירות לקוחות

clock-icon א׳ - ה׳: 17:00 - 08:30
map-marker-icon נחלת יצחק 10, תל-אביב
אפליקציית המקצוענים
arrow-icon