איך מייבשים רטיבות מתחת לריצוף?

לאחרונה יש בבית ריח של טחב וסימני רטיבות מעל לפנלים של הקירות. בשיחה עם בעל מקצוע הבנתי שיתכן ויש רטיבות מתחת למרצפות. מה עושים?

גדי 30.08.2020

תשובה

ראשית, יש לטפל בגורם לרטיבות, לפני שפונים לפעולת הייבוש. אין טעם לייבש את הרטיבות אם יש נזילה בצנרת המים הסמויה שמתחת לריצוף.

את הרטיבות ניתן לייבש באמצעות מכשור מיוחד דמוי צינור לעיבוי ואידוי המים. מדובר בשיטה מוצלחת, אך החיסרון הוא שפחות נוח לגור בבית עם ילדים בזמן הייבוש.

השיטה השנייה היא שימוש במכשור מיוחד שסופח את הלחות. גם זו שיטה שנחשבת למוצלחת, אך החיסרון שלה הוא שהיא לוקחת המון זמן ולא ניתן לגור בבית בזמן העבודה, שכן המכשור גורם לצריבה בעיניים.

like עזר (1) dislike לא עזר (0)
מומחי המקצוענים 30.08.2020

שאלות נוספות בנושא ייבוש רטיבות מתחת לריצוף

האם אפשר לגור בבית בזמן ייבוש רטיבות תת רצפתית?

אני גר בבית פרטי ולאחרונה חווינו נזילה דיי מסיבית מהגג. הנזילה גרמה להצפה בבית ורטיבות רבה נשארה מתחת לריצוף. שאלתי היא, האם אפשר לגור בבית בזמן תהליך ייבוש הרטיבות?

רגב 19.12.2018

לתשובה המלאה

arrow
האם רטיבות מתחת לרצפה מתייבשת מעצמה?

אני גר בבית פרטי ולאחורנה חווינו נזילה מסיבית מהשכן, שגרמה להצפה בבית שלי. הנזילה עצמה טופלה והוצאנו את המים, אך לתחושתי חלחלו מתחת לרצפה. האם הם יתייבשו מעצמם?

דוראל 19.12.2018

לתשובה המלאה

arrow

ייבוש רטיבות מתחת לריצוף
בתל אביב שנה עיר

א.ט שיקום נזקי מים
star star star star star
בתהליך דירוג
א.ט שיקום נזקי מים עדי תורג`מן
אלון ייבוש תת רצפתי אלון חדד

תקלות ועבודות נפוצות

סתימה בכיור: כל השלבים בדרך לפיתרון

סתימה בכיור היא תקלה מטרידה מאד, בטח אם מדובר בכיור של המטבח. מה עושים לפני שמזמינים אינסטלטור, איך מתנהלים מולו וכמה עולה התיקון? המקצוענים מלווים אתכם שלב אחר שלב.

סתימה באמבטיה: כל השלבים בדרך לפתרון

סתימה באמבטיה היא תקלה לא נעימה בכלל, במיוחד אם יש לכם רק אמבטיה אחת בבית. אנחנו נסייע לכם לפתוח את הסתימה ואם לא תצליחו, נלווה אתכם ונעזור לכם להתנהל מול האינסטלטור שתזמינו.

סתימה באסלה: כל מה שחשוב לדעת

אין ספק שסתימה באסלה היא לא תקלה נעימה, בלשון המעטה. קבלו את כל הטיפים שיסייעו לכם לפתוח את הסתימה בעצמכם ולהתנהל נכון מול האינסטלטור שתזמינו.

נזילה מהאסלה: כל השלבים בדרך לפתרון

נזילה מהאסלה יכולה להיות תקלה מורכבת שתצריך פירוק והרכבה מחדש של האסלה. אנחנו ננסה לעזור לכם לתקן את הנזילה בעצמכם ואם לא תצליחו, נלווה אתכם בהתנהלות מול האינסטלטור.

אפליקציית המקצוענים
arrow-icon