ניהול ואחזקת מבנים: האם זה משתלם?

לא מעט עסקים, ועדי בתים משותפים ומוסדות בוחרים להעסיק חברת ניהול ואחזקת מבנים כדי ליהנות משגרה של בניין נקי ומתוחזק במינימום מאמץ. האם זה משתלם ומה זה כולל? כל התשובות.

עוד במדריך
מה תפקידה של חברת ניהול ואחזקה? האם כדאי לעבור לחברות ניהול ואחזקה? איך מתנהלת העבודה עם חברת ניהול ואחזקה?

ניהול ואחזקת מבנים עוזרת לעסקים ולבניינים משותפים עם תחזוקת הבניין באופן שוטף ושומרת על שגרת אחזקה בריאה לבניין ולדיירים שבו. 

אם יש לכם חברת ניהול ואחזקה היא זאת שתדאג לכל פעולות התחזוקה בבניין כדי להימנע מנזקים עתידיים. 

מה תפקידה של חברת ניהול ואחזקה?

תפקידה של חברת ניהול ואחזקה היא למנוע ככל שניתן את הנזקים העתידיים שעלולים להיווצר בבניין וזאת על ידי פעולות תחזוקה שוטפות. חברה זו, עוזרת בניהול המשימות שרובנו דוחים ומזניחים ובכך שומרת על תפקוד הבניין לאורך שנים. במקום להיגרר להוצאות גדולות של שיפוצים במבנה, תיקונים וחידושים - מבצעת חברת האחזקה את כל הטיפולים השגרתיים ומבצעת בקרה תמידית עליהם. כך, גם מצמצמים את תופעות הבלאי וגם מקבלים בניין שנראה טוב ונעים להיות בו כל הזמן. 

האם כדאי לעבור לחברות ניהול ואחזקה?

בבניינים רבים קיים שיעור גבוה של מגורים בשכירות וועדי הבניינים השונים מדווחים על קושי רב בגביית מיסי הבית מהדיירים. וכאן, נכנסות לתמונה חברות הניהול ואחזקה, הן גם מסייעות בשמירה על הבניין אבל בעיקר פותרות את הדיירים מהצורך לפקח כועד בית על הדיירים האחרים ולוקחת מהם את תפקיד גביית הכספים. 

חברת ניהול ואחזקת מבנים מקצועית תשמור על ערך הנכס לשנים ארוכות באמצעות טיפול קבוע בבניין לרבות ניקיון. תוכלו לקבל גם שירות של אחזקה בחניון הבניין ולהעניק לו מראה אסתטי תמידי. כך גם בחדר הכניסה לבניין, במעלית וטיפוח הגינה שסובבת אותו. 

איך מתנהלת העבודה עם חברת ניהול ואחזקה?

אנשים רבים חוששים לפנות לחברות לניהול ואחזקת מבנים, כיוון שהם לא מכירים את האנשים שבסופו של דבר יעשו את העבודה בשטח. אבל, ישנן לא מעט חברות ותיקות לניהול ואחזקת מבנים שמעסיקות אך ורק בעלי מקצוע מנוסים ומספקות את השירות הטוב ביותר בכל התחומים - כולל גינון, אינסטלציה, חשמלאות, ניקיון, סיוד, זיפות ועוד. חברה מקצועית תקפיד לשמור על קשר ישיר ושוטף עם נציגות הבניין ויהיו זמינות לטפל בבעיות בזמן אמת או מכל מקום במהירות האפשרית, ובסופו של דבר גם לדווח על תיקון התקלה.

חברת ניהול ואחזקה: כל מה שצריך לדעת

זקוקים לחברת ניהול ואחזקה? אנחנו כאן כדי ללוות אתכם בכל התהליך. מהם השירותים הנפוצים, איך מתנהלים מול חברת הניהול והאחזקה לפני העבודה ובמהלכה וכמה זה יעלה לכם? כל התשובות לפניכם.

הדברת יתושים: כל השלבים בדרך לפתרון

הקיץ הגיע ואיתו היתושים המציקים, מה אפשר לעשות? אנחנו נלווה אתכם צעד צעד עד לפתרון הבעיה. מה עושים לפני שמזמינים מדביר, איך מכינים את החצר להדברה וכמה זה יעלה לכם? התשובות לפניכם.

הדברת ג'וקים: כל מה שחשוב לדעת

אם הג'וקים הגיעו לביקור אצלכם, אנחנו נלווה אתכם צעד צעד כל הדרך אל הפתרון. אנחנו רוצים שהקיץ שלכם יהי נקי מג'וקים, מה חשוב לדעת לפני שמזמינים מדביר וכמה זה עולה? התשובות לפניכם.

הדברת פשפש המיטה: כל מה שצריך לדעת

סובלים מעקיצות פשפש המיטה? אין ספק שמדובר בתופעה מציקה ומטרידה ולכן אנחנו רוצים ללוות אתכם בכל שלב עד לפתרון. מה עושים לפני שמזמינים מדביר וכמה תעלה לכם ההדברה? כל התשובות.

לכל התקלות ועבודות

arrow

שאלות נפוצות

מה תפקידה של חברת הניהול ואחזקה? 
לחברת הניהול והאחזקה תפקיד משמעותי וחשוב בחיי דיירי הבניין. החברה, מטפלת בכל פעולות התחזוקה השוטפות ועוזרת במניעת נזקים עתידיים וכך, במקום להיגרר להוצאות גבוהות ונזקים מורכבים יש ביקורת תמידית. 
האם כדאי לשכור חברת ניהול ואחזקה?
ההמלצה תלויה בתקציב ובסוג המבנה. לרוב, בבניינים חדשים, יציעו לכם את השירות על מנת לשמור על תחזוקה שוטפת שלו וכדי שהוא יהיה בפיקוח תמידי. אם תרצו לעשות לעצמכם חיים קלים יותר, בהחלט מומלץ להיעזר בשירותיה של חברת ניהול ואחזקה.