קיצור דלת ממ"ד

צריכים לקצר את דלת הממ"ד? כמה זה עולה ומה עלול להשפיע על המחיר של העבודה? קבלו טיפים של מקצוענים.

מחיר קיצור דלת ממ"ד המחירים כוללים מע”מ

המחיר מתייחס לקיצור דלת ממ"ד קיימת וכולל את פירוק והדלת והרכבתה.

מחיר ממוצע ₪750
טווח תחתון ₪600
טווח עליון ₪900

למה לקצר את דלת הממ"ד?

קיצור דלת הממ"ד היא תיקון שנעשה לרוב בגלל התקנת רצפת פרקט. כיוון והפרקט שמותקן מודבק באופן ישיר על הריצוף הקיים, הרצפה הופכת גבוהה יותר ומקשה על סגירת הדלת. קיצור הדלת ייעשה על ידי פירוק הדלת וניסור של החלק התחתון שלה שיאפשר סגירה נוחה ויעילה.

מה עלול להשפיע על מחיר העבודה?

דלת הממ"ד היא דלת מסיבית וכבדה הרבה יותר מדלתות רגילות ולכן, מחיר העבודה יושפע בעיקר מכובד הדלת ומגודלה. במידה שמדובר על דלת כבדה במיוחד או רחבה יותר, המחיר יתייקר בכ-15%. חשוב לקחת בחשבון שאת ניסור הדלת ניתן לעשות לאחר פירוקה בלבד. 

door gal - מכירת דלתות חדשות גל חסון
יחזור לזמינות ביום רביעי בשעה 09:00
תזכירו לי ב- SMS

טיפים

1
במידה שאתם שוקלים להתקין רצפת פרקט בבית ויש לכם ממ"ד, שקלו לוותר על ההתקנה בחדר הממ"ד.
2
במסגרת קיצור הדלת בממ"ד, תוסר הגומיה שבתחתית הדלת ולכן, הדלת לא תהיה אטומה בפני גזים.
3
לאחר קיצור הדלת, עדיין תוכלו לקבל דלת אסתטית ונוחה לשימוש.

התקנת דלת ממ"ד: כל השלבים להתקנה נכונה

צריכים עזרה עם התקנת דלת בממ"ד? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. מה חשוב לעשות לפני שמזמינים מתקין דלתות, מה חשוב לבדוק מולו וכמה עולה התקנה של דלת סטנדרטית בממ"ד? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

התקנת דלת הזזה בממ"ד: כל מה שחשוב לדעת

צריכים עזרה עם התקנת דלת הזזה בממ"ד? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. מה חשוב לעשות לפני שמזמינים מתקין דלתות, מה חשוב לבדוק מולו וכמה עולה התקנה של דלת הזזה בממ"ד? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

התקנת דלת פנים בממ"ד: כל מה שחשוב לדעת

צריכים עזרה עם התקנת דלת פנים בממ"ד? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. מה חשוב לעשות לפני שמזמינים מתקין דלתות, מה חשוב לבדוק מולו וכמה עולה התקנה של דלת פנימית בממ"ד? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

קיצור דלת ממ"ד: כל מה שצריך לדעת

צריכים עזרה עם תיקון דלת הממ"ד? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. מה חשוב לעשות לפני שמזמינים מתקין דלתות, מה חשוב לבדוק מולו וכמה עולה תיקון של דלת הממ"ד? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

לכל התקלות ועבודות

arrow

מדריכים בנושא דלתות ממד

מרחב מוגן: המדריך המלא

בשעת חירום ובימים אלו במיוחד, חשוב להישמע להוראות פיקוד העורף ולהבין את המשמעות ואת התקנים המחייבים של המרחבים המוגנים שסביבנו. מהי ההגדרה המדויקת של המוגן ואיך תדעו שאתם באמת מוגנים? כל מה שחשוב לדעת, במדריך שלפניכם.

שימוש בטוח גם בחיי היומיום: כל מה שחשוב לדעת על התקנת דלת פנים בממ"ד

על פי חוק בישראל, בכל בית צריך להיות חדר ממ"ד המשמש כמרחב מוגן במצבי חירום. אולם, ביומיום ניתן להשתמש בחדר כחדר ילדים, חדר משחקים או חדר אורחים. וכדי לאפשר פתיחה נוחה וקלה, חשוב להתקין דלת פנימית.

תקנים מחייבים: כך תדעו שדלת הממ"ד שלכם בטיחותית

מרחב מוגן דירתי או בשמו המוכר הממ"ד, הוא חדר ביטחון שנמצא בתוך הבית ומטרתו לספק מענה למצבי חירום המוכרים בישראל. הממ"ד חייב להימצא בכל דירה ובית על פי חוק ועליו להיות בנוי על פי תקנים של פיקוד העורף.

כל התקלות (והתיקונים) בדלת הממ"ד: המדריך המלא

דלת הממ"ד היא דלת שונה מדלת הכניסה או שאר הדלתות בבית. עליה לעמוד בתקנים מחמירים ותקלות שונות שמתגלות בה, הופכות אותה ללא תקנית ולא בטיחותית.

איך נקבעים המחירים במחירון

מחירון המקצוענים מבוסס על נתוני אמת של מאות אלפי עבודות שבוצעו ודווחו על ידי לקוחותינו. אחת לחודש טווח המחיר המומלץ לכל עבודה מתעדכן לאחר השלמת 3 השלבים הבאים:

שלב 1

איסוף נתוני האמת של כל סוגי העבודות שבוצעו והמחירים שנגבו בפועל מלקוחות המקצוענים

שלב 2

הצלבת הנתונים שנתקבלו מלקוחותינו וניתוחם על ידי מומחי התוכן המקצועי

שלב 3

עדכון המחירים המומלצים של כל סוגי העבודות בתחום בעלי המקצוע לבית ויצירת המחירון המוביל, המדוייק והמקיף בישראל