החלפת ידית בדלת הממ"ד

צריכים להחליף ידית בדלת הממ"ד? כמה זה עולה ומה עלול להשפיע על המחיר של העבודה? קבלו טיפים של מקצוענים.

מחיר החלפת ידית בדלת הממ"ד המחירים כוללים מע”מ

המחיר מתייחס להחלפת ידית דלת הממ"ד וכולל בתוכו ידית כפולה לשני צידי הדלת.

מחיר ממוצע ₪375
טווח תחתון ₪300
טווח עליון ₪450

מתי נצטרך להחליף את הידית בדלת הממ"ד?

במקרים שבהם דלת הממ"ד תקועה או לא עובדת כשורה, אין צורך לתקן אותה ומומלץ להחליף אותה בידית חדשה כדי לשמור על הגנה וביטחון השימוש. על הידית להיות תואמת לדלת (ולהיות חזקה יותר כיוון ומדובר על דלת כבדה ומסיבית במיוחד). 

מה עלול להשפיע על מחיר העבודה?

דלת הממ"ד היא דלת ייחודית הכוללת חלקים מותאמים ותקנים מיוחדים. לכן, במידה ותצטרכו להחליף את אחד מחלקי הדלת, אל תתפתו לקחת חלקי דלת סטנדרטיים והשקיעו בחלקים מותאמים שיסייעו לכם להיות מוגנים בשעת חירום. לרוב, מחיר הידית של דלת הממ"ד לא צריך להיות שונה מידית רגילה אך, חשוב לוודא שמדובר על ידית תקנית. 

 

טיפים

1
החלפת הידית בדלת הממ"ד צריכה להיות תואמת לסוג הדלת ולכן, ידית רגילה לא מתאימה לחדר זה.
2
לפני שאתם מזמינים מנעולן נסו לשמן את הידית ולנסות לשחרר אותה. במידה וזה לא עובד, אל תפעילו לחץ שעלול להרוס את מנגנון הפתיחה.
3
אם המנעולן מציע לכם ידית זולה יותר, אל תסכימו. חשוב לשמור על תקינות הדלת ולוודא החלפה של ידית מקורית ובטיחותית בידית חדשה מאותו הסוג.

התקנת דלת ממ"ד: כל השלבים להתקנה נכונה

צריכים עזרה עם התקנת דלת בממ"ד? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. מה חשוב לעשות לפני שמזמינים מתקין דלתות, מה חשוב לבדוק מולו וכמה עולה התקנה של דלת סטנדרטית בממ"ד? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

התקנת דלת הזזה בממ"ד: כל מה שחשוב לדעת

צריכים עזרה עם התקנת דלת הזזה בממ"ד? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. מה חשוב לעשות לפני שמזמינים מתקין דלתות, מה חשוב לבדוק מולו וכמה עולה התקנה של דלת הזזה בממ"ד? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

התקנת דלת פנים בממ"ד: כל מה שחשוב לדעת

צריכים עזרה עם התקנת דלת פנים בממ"ד? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. מה חשוב לעשות לפני שמזמינים מתקין דלתות, מה חשוב לבדוק מולו וכמה עולה התקנה של דלת פנימית בממ"ד? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

קיצור דלת ממ"ד: כל מה שצריך לדעת

צריכים עזרה עם תיקון דלת הממ"ד? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. מה חשוב לעשות לפני שמזמינים מתקין דלתות, מה חשוב לבדוק מולו וכמה עולה תיקון של דלת הממ"ד? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

לכל התקלות ועבודות

arrow

מדריכים בנושא דלתות ממד

מרחב מוגן: המדריך המלא

בשעת חירום ובימים אלו במיוחד, חשוב להישמע להוראות פיקוד העורף ולהבין את המשמעות ואת התקנים המחייבים של המרחבים המוגנים שסביבנו. מהי ההגדרה המדויקת של המוגן ואיך תדעו שאתם באמת מוגנים? כל מה שחשוב לדעת, במדריך שלפניכם.

שימוש בטוח גם בחיי היומיום: כל מה שחשוב לדעת על התקנת דלת פנים בממ"ד

על פי חוק בישראל, בכל בית צריך להיות חדר ממ"ד המשמש כמרחב מוגן במצבי חירום. אולם, ביומיום ניתן להשתמש בחדר כחדר ילדים, חדר משחקים או חדר אורחים. וכדי לאפשר פתיחה נוחה וקלה, חשוב להתקין דלת פנימית.

תקנים מחייבים: כך תדעו שדלת הממ"ד שלכם בטיחותית

מרחב מוגן דירתי או בשמו המוכר הממ"ד, הוא חדר ביטחון שנמצא בתוך הבית ומטרתו לספק מענה למצבי חירום המוכרים בישראל. הממ"ד חייב להימצא בכל דירה ובית על פי חוק ועליו להיות בנוי על פי תקנים של פיקוד העורף.

כל התקלות (והתיקונים) בדלת הממ"ד: המדריך המלא

דלת הממ"ד היא דלת שונה מדלת הכניסה או שאר הדלתות בבית. עליה לעמוד בתקנים מחמירים ותקלות שונות שמתגלות בה, הופכות אותה ללא תקנית ולא בטיחותית.

איך נקבעים המחירים במחירון

מחירון המקצוענים מבוסס על נתוני אמת של מאות אלפי עבודות שבוצעו ודווחו על ידי לקוחותינו. אחת לחודש טווח המחיר המומלץ לכל עבודה מתעדכן לאחר השלמת 3 השלבים הבאים:

שלב 1

איסוף נתוני האמת של כל סוגי העבודות שבוצעו והמחירים שנגבו בפועל מלקוחות המקצוענים

שלב 2

הצלבת הנתונים שנתקבלו מלקוחותינו וניתוחם על ידי מומחי התוכן המקצועי

שלב 3

עדכון המחירים המומלצים של כל סוגי העבודות בתחום בעלי המקצוע לבית ויצירת המחירון המוביל, המדוייק והמקיף בישראל