התקנת דלת ממ"ד סטנדרטית

צריכים להתקין דלת ממ"ד? כמה זה עולה ומה עלול להשפיע על המחיר של העבודה? קבלו טיפים של מקצוענים.

מחיר התקנת דלת ממ"ד סטנדרטית המחירים כוללים מע”מ

המחיר מתייחס להתקנת דלת ממ"ד סטנדרטית (עם פתיחת ציר), לא כולל התקנת המשקוף.

מחיר ממוצע ₪5,750
טווח תחתון ₪5,500
טווח עליון ₪6,000

מהי דלת ממ"ד סטנדרטית?

הממ"ד (מרחב מוגן דירתי) הוא חלל חשוב שיש היום בכל בית בישראל. דלתות הממ"ד השונות מיוצרות בהתאם לתקנים המחמירים של פיקוד העורף ולכן, חשוב לוודא שרוחב הדלת נע בין 70-80 ס"מ, הגובה 200 ס"מ ועובי הדלת 15 מ"מ של פלדה המונעת חדירת רסיסים במצב חירום. דלת ממ"ד סטנדרטית היא דלת שנפתחת על ציר (בדומה לדלת רגילה). 

מה עלול להשפיע על מחיר ההתקנה?

התקנת דלת ממ"ד היא התקנה שדורשת מיומנות והיא אורכת מעט יותר זמן מדלת רגילה. במסגרת ההתקנה, על המתקין לוודא אם קיים משקוף בדלת ואז הוא מבצע החלפה של דלת בדלת. במידה שאין משקוף ומדובר על התקנה חדשה לגמרי, על המתקין להתקין גם משקוף ייעודי (בתוספת תשלום). עלות המשקוף תייקר את העבודה ב-30%.

טיפים

1
לפני שאתם מזמינים מתקין דלתות, וודאו שיש לו הסמכה להתקנת דלתות ממ"ד.
2
וודאו מול המתקין את מידות הדלת ושהיא מתאימה לתקני פיקוד העורף.
3
ציינו למתקין אם מדובר על דלת חדשה שדורשת גם התקנת משקוף ייעודי או שמדובר על החלפה של דלת קיימת.

התקנת דלת ממ"ד: כל השלבים להתקנה נכונה

צריכים עזרה עם התקנת דלת בממ"ד? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. מה חשוב לעשות לפני שמזמינים מתקין דלתות, מה חשוב לבדוק מולו וכמה עולה התקנה של דלת סטנדרטית בממ"ד? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

התקנת דלת הזזה בממ"ד: כל מה שחשוב לדעת

צריכים עזרה עם התקנת דלת הזזה בממ"ד? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. מה חשוב לעשות לפני שמזמינים מתקין דלתות, מה חשוב לבדוק מולו וכמה עולה התקנה של דלת הזזה בממ"ד? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

התקנת דלת פנים בממ"ד: כל מה שחשוב לדעת

צריכים עזרה עם התקנת דלת פנים בממ"ד? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. מה חשוב לעשות לפני שמזמינים מתקין דלתות, מה חשוב לבדוק מולו וכמה עולה התקנה של דלת פנימית בממ"ד? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

קיצור דלת ממ"ד: כל מה שצריך לדעת

צריכים עזרה עם תיקון דלת הממ"ד? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. מה חשוב לעשות לפני שמזמינים מתקין דלתות, מה חשוב לבדוק מולו וכמה עולה תיקון של דלת הממ"ד? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

לכל התקלות ועבודות

arrow

מדריכים בנושא דלתות ממד

מרחב מוגן: המדריך המלא

בשעת חירום ובימים אלו במיוחד, חשוב להישמע להוראות פיקוד העורף ולהבין את המשמעות ואת התקנים המחייבים של המרחבים המוגנים שסביבנו. מהי ההגדרה המדויקת של המוגן ואיך תדעו שאתם באמת מוגנים? כל מה שחשוב לדעת, במדריך שלפניכם.

שימוש בטוח גם בחיי היומיום: כל מה שחשוב לדעת על התקנת דלת פנים בממ"ד

על פי חוק בישראל, בכל בית צריך להיות חדר ממ"ד המשמש כמרחב מוגן במצבי חירום. אולם, ביומיום ניתן להשתמש בחדר כחדר ילדים, חדר משחקים או חדר אורחים. וכדי לאפשר פתיחה נוחה וקלה, חשוב להתקין דלת פנימית.

תקנים מחייבים: כך תדעו שדלת הממ"ד שלכם בטיחותית

מרחב מוגן דירתי או בשמו המוכר הממ"ד, הוא חדר ביטחון שנמצא בתוך הבית ומטרתו לספק מענה למצבי חירום המוכרים בישראל. הממ"ד חייב להימצא בכל דירה ובית על פי חוק ועליו להיות בנוי על פי תקנים של פיקוד העורף.

כל התקלות (והתיקונים) בדלת הממ"ד: המדריך המלא

דלת הממ"ד היא דלת שונה מדלת הכניסה או שאר הדלתות בבית. עליה לעמוד בתקנים מחמירים ותקלות שונות שמתגלות בה, הופכות אותה ללא תקנית ולא בטיחותית.

איך נקבעים המחירים במחירון

מחירון המקצוענים מבוסס על נתוני אמת של מאות אלפי עבודות שבוצעו ודווחו על ידי לקוחותינו. אחת לחודש טווח המחיר המומלץ לכל עבודה מתעדכן לאחר השלמת 3 השלבים הבאים:

שלב 1

איסוף נתוני האמת של כל סוגי העבודות שבוצעו והמחירים שנגבו בפועל מלקוחות המקצוענים

שלב 2

הצלבת הנתונים שנתקבלו מלקוחותינו וניתוחם על ידי מומחי התוכן המקצועי

שלב 3

עדכון המחירים המומלצים של כל סוגי העבודות בתחום בעלי המקצוע לבית ויצירת המחירון המוביל, המדוייק והמקיף בישראל